Tulsa شهردار آسانسور مقررات منع رفت و آمد جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع پس از تماس با رئیس جمهور – به روز رسانی زنده

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

TULSA, Okla. – تولسا مقامات لغو مقررات منع رفت و آمد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث تجمع برنامه ریزی شده وجود دارد روز شنبه در یک برگشت فوق العاده ای است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت با شهردار این شهرستان.

“من فقط به صحبت کرد بسیار مورد احترام شهردار تولسا, G. T. به bynum که من اطلاع وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد امشب و یا فردا برای ما و بسیاری از هواداران از حضور در #MAGA رالی. لذت بردن از خودتان – با تشکر از شما برای شهردار به bynum!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز جمعه ساعت قبل از او مجموعه به صورت محوری در مبارزات انتخاباتی رویداد.

این حرکت نشان داده و برگشت به bynum توسط یک جمهوری خواه که ساعت زودتر اعمال مقررات منع رفت و آمد به پوشش جمعه و شنبه شب. زمان که حکومت نظامی نشان از یک چالش برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع کنندگان بسیاری از آنها شده اند به انتظارنشسته بودند تا به روز در BOK مرکز در راستای این تجمع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در حال از نزدیک تماشا حامیان و منتقدان به دلیل آن است که اولین رویداد پس از یک رالی در کارولینای شمالی در ماه مارس در اوایل هفته از coronavirus. محلی مقامات بهداشتی در اوکلاهما توصیه کرده بود در برابر برگزاری این رویداد عظیم داخلی برای ترس از آن می تواند به گسترش این ویروس بیشتر است.

مقامات کاخ سفید بود و در ابتدا گفت: مقررات منع رفت و آمد بود و نه تهمت تجمع کنندگان بلکه معترضان که بسیاری از آنها انتظار می رود به همگرایی در این شهرستان برای هر دو به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن رالی بلکه به افتخار Juneteenth تعطیلات. اضافه شده به مخلوط: هزاران نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان قادر به 19,000-صندلی رالی محل.

دادگاه عالی ایالت را انکار می کند و به چالش رالی

اوکلاهما دیوان عالی کشور روز جمعه با رد درخواست دستور موقت برای جلوگیری از BOK مرکز در تولسا از میزبانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع روز شنبه.

قضات اشاره کرد عدم وجود هر گونه اجباری زبان در دولت بازگشایی برنامه فراهم می کند که اجتماعی فاصله راهنمای مکانهای تفریحی.

وکلای مدافع در تولسا واصل طرح دعوی در دادگاه در اوایل این هفته به نمایندگی از دو کسب و کار و ساکنان دو برای جلوگیری از ASM جهانی که مدیریت 19,000-صندلی عرصه از میزبانی رالی “برای محافظت در برابر قابل توجهی قریب الوقوع, و کشنده خطر برای جامعه است.”

آنها معتقد بودند این تجمع باید ممنوع است چرا که این امر به عنوان یک “پخش” رویداد برای انتقال COVID-19 ویروس.

این طومار ذکر شده افزایش موارد مستند از COVID-19 در Tulsa County, که باید مشخصی در روزهای اخیر. اوکلاهما مجموعه دولت جدید رکورد مورد افزایش در یک روز و در روز پنج شنبه تایید 450 موارد جدید. دولت اضافه شده 352 موارد جدید در روز جمعه به آن 802 موارد جدید در دو روز.

“با وجود این هشدار دهنده چشم انداز مثبت … ASM جهانی در نظر دارد تا میزبان یک رویداد است که به ده ها هزار نفر از مردم به یک منطقه محصور در خشکی در مرکز شهر تولسا … بدون قرار دادن اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس” این درخواست را اعلام کرد.

“همه معتبر و واجد شرایط کارشناسان پزشکی از جمله CDC معتقدند که این نوع از جرم-جمع آوری داخل رویداد ایجاد بزرگترین خطر ممکن است از جامعه گسترده ویروسی انتقال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: آن را بررسی خواهد کرد شرکت کنندگان متوسط به عنوان آنها می آیند در ارائه ضد عفونی کننده دست و مسئله ماسک اما نیاز نیست آنها استفاده می شود. بلیط به این تجمع آمده با مسئولیت چشم پوشی است که می گوید این کمپین و یا احزاب دیگر در ارتباط با این رویداد نمی تواند در قبال قرار گرفتن در معرض coronavirus.

علاوه بر این BOK مرکز ارائه خواهد شد شخصی دنده محافظ برای رویداد کارکنان به صورت دوره ای تمیز و ضد عفونی کردن عرصه در طول این تجمع و نصب پلکسی گلاس پارتیشن در تمام امتیازات می ایستد.

اوکلاهما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: در اوایل این هفته است که مردم نگران گسترش COVID-19 در این تجمع باید در خانه بمانند.

– تیم Willert این Oklahoman

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین گفت: جمعه تظاهرات مسالمت آمیز رایج در اطراف رئیس جمهور, تظاهرات, اما که مقامات امیدوارم که آخرین رویداد در تولسا در شنبه نمی شود به عنوان خشونت آمیز به تظاهرات برای عدالت نژادی در شهرهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه که “معترضان و آنارشیست ها و غارتگران و یا lowlifes” نمی تواند درمان شود مانند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس اما تولسا را “خیلی صحنه های مختلف!”

حقوق مدنی طرفداران استدلال کرده اند که تهمت فشرده مسالمت آمیز معترضان که متمم اول قانون اساسی حق اعتراض با خشونت تظاهر کنندگان. مارک Lotter مدیر ارتباطات استراتژیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین گفت: MSNBC که این کمپین امیدوار است این تظاهرات صلح آمیز باقی می ماند.

“من فکر می کنم اگر آنها مسالمت آمیز و اگر آنها مهیج و وارد شدن به خشونت و چیزهای دیگر خواهد شد که یک داستان متفاوت” Lotter گفت. “اما ما به طور معمول تظاهرات مسالمت آمیز در رفتن در اطراف ما تظاهرات. و ما امیدواریم که هر کسی که در آینده از خارج از شهر ادامه خواهد داد به افتخار مسالمت آمیز که سنت در کشور ما و نه به خشونت است.”

Lotter نیز گفت: این کمپین با ارائه ماسک برای شرکت کنندگان اما نمی قیمومیت آنها فرسوده شود چرا که مردم به تصمیم گیری خود را.

“ما در حال ساخت ماسک در دسترس است و ما را تشویق هر کسی که می خواهد برای پوشیدن یک قادر به انجام این کار” Lotter گفت. “اما ما همچنین درک می کنیم که این یک انتخاب فردی. و این که مردم باید حق تصمیم گیری برای خود را که آیا آنها می خواهند برای آمدن به این تجمع که آیا آنها می خواهند به داخل می آیند که آیا آنها می خواهند به خارج و همچنین اگر آنها می خواهند به پوشیدن ماسک. این خطر وجود دارد که مردم می دانند که آنها را به تصمیم گیری است که بهترین منعکس کننده نیازهای خود را خود خواسته و شخصی خود را به سلامت.”

–بارت یانسن, ایالات متحده آمریکا امروز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به سرکوب معترضان می رود به نشان می دهد تا در مبارزات انتخاباتی خود تجمع در Tulsa, Okla., روز شنبه برای اولین بار چنین رویداد پس از coronavirus همه گیر کنار مبارزات انتخاباتی خود برنامه.

“هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. “از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!”

Kayleigh McEnany کاخ سفید وزیر مطبوعات گفت: تهمت بود با اشاره به “مخرب” معترضان اشاره کرد که ساختمان های سوخته شده, غارت و تخریب در طول های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“این چیزها غیر قابل قبول” او گفت:. “و ما نمی توانیم ببینیم که در اوکلاهما.”

رئیس جمهور جیر آمد ساعت پس از تولسا شهردار G. T. به bynum پیشاور با استناد به انتظار تجمع جمعیت بیش از 100000 برنامه ریزی تظاهرات و ناآرامی های مدنی است که در حال حاضر فوران در این شهر و سراسر کشور در این ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن جلب گسترده آمریکا برای انتقاد از خود گذشته و تعامل با معترضان زمانی که ایالات متحده در پارک پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون با استفاده از نیروی برای روشن شدن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور مطرح می تواند با یک کتاب مقدس در جبهه تاریخی سنت جان کلیسا.

آخرین تهدید نیز به خود جلب کرد آتش.

ویلیام کریستول سردبیر سابق هفته نامه استاندارد ارسال شده در توییتر که این حق در قانون اساسی “از معترضان هستند در تولسا به عنوان جاهای دیگر در ایالات متحده است. بنابراین 1A حقوق تهمت حامیان. آن را تا به تولسا OK و مقامات به دنبال قانون و محافظت از تمام شهروندان است. اما آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام می دهند که تحریک پیروان خود را به فوق العاده اقدام قانونی.”

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از “تهدید صلح آمیز معترضان ایستاده تا برای عدالت است.”

–جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروز

نگرانی در میان تولسا مقامات در مورد پتانسیل خشونت در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه به نظر می رسد از رسانه های اجتماعی ارسال به گفته پلیس تولسا.

جین پیرس یک تولسا سخنگوی اداره پلیس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در این شهر اطلاعات در تهدیدات آمد از رسانه های اجتماعی ارسال مطلب در سایت های مانند Twitter, Facebook و Craigslist در. پیرس ذکر شده پست در Craigslist که خواست مردم برای آمدن به نیویورک و ایجاد مشکل و یا برای افراد آلوده به COVID-19 به حضور و افشای دیگران به گاهی اوقات بیماری کشنده. حداقل در برخی از پست ها تایید شده است جعلی است.

آنها “نمی دانم اگر آنها مضر و یا آنها درست است اما این یک اقدام احتیاطی” سوراخ توضیح داد.

پرسید: در مورد شهردار برآورد بیش از 100000 نفر در این تجمع پیرس گفت: اعداد بودند که کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفته بود شهر مقاطعه در 19,1990-ظرفیت فرد از عرصه و ظرفیت سرریز خارج است.

– نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروز

شهردار Tulsa, اوکلاهما, اعمال مقررات منع رفت و آمد جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع وجود دارد باعث افسران به حرکت هواداران که شده بود کمپینگ در مقابل این عرصه است.

شهردار G. T. به bynum اعلام سفارش پنجشنبه شب به نقل از رود جمعیت بیش از 100000 برنامه ریزی شده تظاهرات و ناآرامی های مدنی است که در حال حاضر فوران در این شهر و سراسر کشور در این ماه.

به bynum همچنین گفت که او دریافت اطلاعات از تولسا اداره پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون “است که نشان می دهد که افراد از گروه های سازمان یافته که در مخرب و یا رفتار خشونت آمیز در کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای سفر به شهر تولسا به منظور ایجاد ناآرامی در داخل و اطراف این تجمع است.”

به bynum گفت: منظور این است که نیاز به حفاظت از بهداشت و ایمنی و حفظ جان و اموال.

منع رفت و آمد از نقاط شهر را به مرکز شهر آغاز شده و در 10 p. m. روز شنبه و در اثر تا 6 صبح روز شنبه. آن را دوباره آغاز می شود در نتیجه از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و همچنان به صبح روز یکشنبه.

“جمعیت بزرگ و خطوط در حال حاضر در حال تشکیل در تولسا” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه صبح ساعت پس از حکومت نظامی به اثر رفت.

او همچنین با صدور این هشدار: “هر معترضان و آنارشیست ها و آشوبگران, غارتگران و یا lowlifes که در حال رفتن به اوکلاهما لطفا درک شما را درمان نمی شود مثل شما شده اند در نیویورک و سیاتل یا مینیاپولیس. از آن خواهد شد بسیار متفاوت است!”

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران شروع به پوشش در خارج از BOK مرکز روز پیش از این تجمع است.

“به خطر انداختن یک هفته از زندگی ما است و هیچ چیز برای چه تهمت انجام داده است برای ما” رابین Stites که وارد روز دوشنبه به حفظ شماره 2 در محل خط گفت: این Oklahoman در اوایل این هفته.

در یک Facebook پست پنج شنبه در تولسا اداره پلیس گفت: هر کسی در نقض شهردار فرمان اجرایی خواسته خواهد شد که به ترک این منطقه است. کسانی که حاضر ممکن است ذکر شده و یا دستگیر شدند.

در علاوه بر این به حکومت نظامی به منظور ممنوعیت کوکتل مولوتف و یا دیگر قابل احتراق دستگاه.

“این یک رویداد بی سابقه ای برای شهر تولسا و صدها نفر از قطعات متحرک” پست گفت. “ما در حال درخواست برای کمک همه در ساخت این امن رویداد برای همه شهروندان است.”

شهر اوکلاهما جشنواره به تعویق افتاد برای COVID-19

سازمان از یک شهر اوکلاهما جشن فرهنگ سیاه و سفید به تعویق افتاد این رویداد روز شنبه به دلیل نگرانی در مورد جمع آوری جمعیت در طول زمان هنگامی که تعداد COVID-19 موارد فزاینده در دولت است.

پلازا منطقه در شهرستان برنامه ریزی شده بود یک و نیم دوجین حوادث در طول تعطیلات آخر هفته در مجموع به نام “همبستگی در پلازا: Black Lives Matter” به نمایش گذاشتن سیاه و سفید هنرمندان فروشندگان فیلمسازان و هنرمندان.

اما این رویداد که همزمان با Juneteenth روز جمعه بود و انتظار می رود به منظور جلب 10,000 نفر در یک زمان هنگامی که مقامات بهداشت هشدار داده اند که هر گونه اجتماعات بزرگ می تواند به گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال خرد. ما خیلی هیجان زده به انجام کاری که احساس مهم است و مانند یک جشن و هنری است. اما ما فقط باید برای قرار دادن ایمنی و بهداشت اول” سلنا Skorman از پلازا منطقه, مدیر اجرایی گفت: Oklahoman. “ما قطعا رفتن به reschedule.”

تعدادی از دولت موارد COVID-19 افزایش 450 روز پنج شنبه در افزایش فراتر از 259 عفونت گزارش روز شنبه.

“شما نمی توانید می گویند سیاه زندگی توجه قرار داده و سپس زندگی کسانی که بیشتر در معرض این بیماری در معرض خطر” Chaya فلچر یکی از میدان های منطقه سازمان دهندگان این رویداد, در بیانیه ای گفت. “مردم سیاه و سفید شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID و این مسئولیت ما را برای کمک به افزایش تعداد کسانی که.”

– هویج مکدانل این Oklahoman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>