ترکیه و یو پی اس سهام در لوزان

بروکسل — رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تحت فشار اتحادیه اروپا روز دوشنبه برای کمک بیشتر مراقبت از پناهندگان سوری پس از مقامات اتحادیه اروپا را متهم کرد او از “باج” برای تکان دادن مهاجران از طریق به اروپا است.

هزاران نفر از مهاجران فراوان در ترکیه مرز مشترک با اتحادیه اروپا و عضو یونان پس از اردوغان دولت خوب ساخته شده بر روی یک وسیله تهدید و اعلام کرد که دیگر نمی خواهد جلوگیری از مهاجران از عبور.

کشورهای اتحادیه اروپا باید بسیج یونان است که همچنین عضو ناتو و توصیف آن به عنوان یک “سپر” حفاظت از اروپا در مرز با جهان خارج است.

“این است که فراتر از عقل و درک است که یک کشور همسایه و متحد کشور می تواند نقطه به نقطه ما به عنوان علت موج مهاجرت نامنظم” اردوغان به خبرنگاران گفت: پس از مذاکره با دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ.

ترکیه میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهجوی سوری و اردوغان درخواست کرده است که اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از آنها.

او را متهم به اتحادیه اروپا از دیدار تعهدات خود از جمله عدم پرداخت پول وعده داده شده به ترکیه تحت 2016 برای مقابله با بنیادی جریان مهاجران به اروپا است. اتحادیه اروپا می گوید که disbursing بودجه.

رهبر ترکیه بعد از ملاقات با مقامات اتحادیه اروپا, اروپایی, رئیس شورای چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به بحث 2016 قرارداد.

معامله به نام ترکیه برای توقف جریان از اروپا محدود به مهاجران و پناهندگان در ارز تا 6 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) کمک به پناهندگان سوری در خاک خود به سرعت در مسیر عضویت در اتحادیه اروپا و سفر بدون ویزا به اروپا برای شهروندان ترکیه.

میشل به خبرنگاران گفت که ترکیه و اتحادیه اروپا “باید نظرات مختلف در همه چیز متفاوت است و به همین دلیل آن مهم است که صادقانه و باز.”

“برای ما این مهم است که به اجرای این قرارداد” او گفت:.

فراتر از مهاجرت اتحادیه اروپا بود مشتاق به بحث در مورد تحولات در سوریه با اردوغان و “چگونه ما می تواند کمک به آوردن بیشتر حمایت سیاسی بیشتر ثبات در کل منطقه” میشل گفت.

یک سطح بالا ترکی, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود در خط با دولت با قوانین گفت: دو طرف می خواهم در مورد یک تجدید نظر ممکن است از توافق. آن روشن نیست اگر یک معامله خواهد پدیدار دوشنبه.

Von der Leyen گفت: در این جلسه خواهد بود “راه اندازی مجدد یک گفت و گو است.” او تکرار اتحادیه اروپا تعهد به حفاظت از مرزهای خود بلکه برای تضمین اساسی فردی حق پناهندگی.

اردوغان نیز انتظار می رود به افزایش نگرانی ها پیرامون اتهام خشونت توسط مقامات یونانی به آنها فشار مهاجران به ترکیه است.

یونان اعزام شده پلیس ضد شورش و ماموران مرزی به دفع مردم و مرز منطقه دیده می شود پس از درگیری های خشونت آمیز. در شنبه اسرائیلی سنگ پرانی در یونانی پلیس و تلاش برای پایین کشیدن یک حصار مرزی.

بسیاری از مهاجران را به اتهام بدرفتاری در دست پلیس یونان و ترکیه می گوید دو مهاجر بودند کشته در خشونت های مرزی است. یونان این اتهامات را رد کرده است.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا را مورد انتقاد ترکیه گفت آن است که با استفاده از مهاجران ناامیدی برای اهداف سیاسی. کشورهای عضو اتحادیه اروپا هنوز هم در برخورد با عواقب سیاسی از یک موج مهاجرت دسته جمعی پنج سال پیش.

دهها هزار نفر از مهاجران در حال حاضر در یونان قبل از ترکیه اعلام کرد که مرزهای خود را باز بسیاری از آنها در انبوه اردوگاه به سر می برند در جزایر یونانی رو به سواحل ترکیه. بخشی از 2016 اتحادیه اروپا و ترکیه در مقابله تصریح تازه واردان باید باقی می ماند در جزایر انتظار اخراج مگر اینکه آنها با موفقیت برای درخواست پناهندگی در یونان.

آلمان دولت ائتلافی گفت: اوایل روز شنبه این کشور مایل بود به “حمایت از یونان در مورد مشکل وضعیت انسانی در حدود 1000 تا 1500 نفر از کودکان در جزایر یونانی است.”

دولت آلمان می تواند میزبان کودکان در نیاز مبرم به درمان پزشکی و یا کسانی که مراقب افراد زیر سن قانونی کمتر از 14 باشد. آن را نمی گویند که دقیقا چه بسیاری از کودکان آلمان را اما گفت که یک توافق می تواند به مذاکره با اروپا “ائتلاف مایل” در روزهای آینده.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در ضمن استقبال اردوغان دیدار و گفت او امیدوار است آن را علامت گذاری به عنوان “شروع د-تشدید بحران است.”

صحبت کردن در برلین که در آن او در دیدار با صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل Mitsotakis گفت: “باید یک بتن تغییر در آنکارا سیاست” اگر ترکیه برای تبدیل شدن به یک متحد اتحادیه اروپا در مسئله مهاجرت یک بار دیگر.

اولین گام او گفت: خواهد بود برای اردوغان “بلافاصله پس از برداشت مردم از جان گذشته او جمع شده بودند” در مرز و به قبول بازگشت کسانی که گرفتار داشتن وارد یونان به طور غیر قانونی.

“یونان همیشه …. به رسمیت شناخته شده و می دانیم که ترکیه نقش مهمی را در مدیریت مهاجرت مشکل است. و آن نیاز اروپا را برای کمک به آن را انجام دهد” Mitsotakis گفت. “اما این نمی تواند اتفاق می افتد … تحت شرایط تهدید و اخاذی استفاده مردم از جان گذشته به عنوان آلت.”

مرکل گفت: یونان “سزاوار کامل ما همبستگی و حمایت کامل خود.”

وضعیت در یونان و ترکیه مرز زمینی به طور کلی آرام دوشنبه. مقامات یونانی گفت: در 24 ساعت به صبح روز دوشنبه آنها مسدود شده بود 1,646 تلاش برای عبور از مرز و بازداشت دو نفر — یک درهم و یک مصری است.

____

فریزر گزارش از آنکارا ، کیرستن Grieshaber و Geir Moulson در برلین ساموئل Petrequin در بروکسل النا Becatoros در آتن و کوستاس Kantouris در Kastanies یونان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>