گرگ و میش از افراد متعلق به نسل

من یک بار نوشیدن توسط خودم و تماشای یک بازی هاکی در تلویزیون در کمی شیرجه نوار در نزدیکی خانه من در پیتسبورگ هنگامی که یک پسر در یک راننده کامیون کلاه که تا به حال شروع haranguing فقیر متصدی بار با یک سری از شکایت در مورد مبهم و در عین حال در همه جا حاضر و سیاسی قدرت که می شود خود را تبدیل چپ نگاه کردن به من و پرسید: بدون توضیح و کمی پرخاشگرانه اگر من تا به حال “انجام .50 caliber, مسلسل.”

من گفتم که نه در واقع من تا به حال. من از همان از او, و او گفت: بله در واقع او بود. من پرسید: اگر او می خواهم بوده است در خدمت. بله, او گفت:, من. من حدس می زنم بر او آشکار سن. “ویتنام است؟” از من خواسته.

او به من نگاه کرد راست در چشم برای یک لحظه و گفت: “نه ، این جنگ سرد.” من سعی کردم بسیار سخت به اجازه من صورت حرکت می کند. “آره” گفت: بازگشت به آبجو خود صحبت کردن به آن را تا آنجا که من در حال حاضر, “آره, که بحران موشکی کوبا واقعا شوهر من است.”

من فکر کردم از این داستان به نمایشگاه من اغلب فکر می کنم از این داستان اما من فکر کردم آن را در خاص — چند هفته پیش هنگامی که بعد از دموکراتیک اولیه بحث در نیوهمشایر, MSNBC کریس ماتیوز به راه اندازی قریب تک صدایی. “من دیدگاه های خود از کلمه سوسیالیستی” یک مشخصه ناراحت ماتیوز فریاد زد در یک مشخصه ناراحت کننده پانل, اخبار رسانه های شخصیت:

. . . و من خوشحال خواهید بود برای به اشتراک گذاری آنها را با شما در خصوصی آنها به بازگشت به اوایل 1950s.

من یک نگرش در مورد آنها. من به یاد داشته باشید جنگ سرد. من یک نگرش [فیدل] کاسترو. من معتقدم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام شد. و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق می کند.

این ویدئو را تبدیل به یک ضربه ویروسی و بسیاری از افراد به نظر می رسید تمایل به درمان آن به عنوان غم انگیز کمدی — یک “OK فرزندان” لحظه ای برای پیری سابق خودی قادر به پردازش لحظه کنونی در سیاست جز از طریق sepia تن از مرده و به طور فزاینده ای بی ربط جنگ است. کاسترو? قرمز? واقعا ؟

فقط یک هفته بعد هر چند ماتیوز perseverated حتی بیشتر چشمگیری در واکنش به برنی ساندرز’ پیروزی قاطع در نوادا قفقاز با مقایسه آن را به نازی ها’ پیروزی بر فرانسه در جنگ جهانی دوم است. این سناتور ورمونت به خانواده بود که نابود شده در هولوکاست و نظر خشم و حتی برخی بیشتر خود را متعهد مخالفان. (ماتیوز است پس از صدور عمومی عذرخواهی.)

در حالی که آن را آسان به اخراج از لمس شخصیت تلویزیونی تلاش با افزایش ناامیدی برای پر کردن dead air — به آمده تا با چیزی برای گفتن در مورد این نژاد اسب — این قسمت با اینحال خیانت ناامیدی از ایجاد و خود را در رسانه های متفقین برای جلوگیری از ساندرز کمپین که در حال شتاب گرفتن است — خود را به استفاده از کلمه ،

“در جنگ سرد سفر برنی ساندرز در بر داشت بسیار تحسین در پشت خطوط دشمن. در حال حاضر که یک مشکل برای او کمپین” اعلام کرد واشنگتن پست اگر چه این مقاله به ارائه هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را در واقع “یک مشکل برای مبارزات انتخاباتی خود را” در هر معنادار تجربی حس. فیلم ها و حکایات در مورد ساندرز’ سفر به اتحاد جماهیر شوروی شده اند در گردش از او زد علیه هیلاری کلینتون برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 به اثر کمی دارد.

این داستان و این اثر تلاش به قرمز-طعمه ساندرز و لام هواداران خود را به عنوان سرحال استالینیست و یا خشونت آمیز انقلابیون پوچ هستند در چهره خود را. ساندرز نیست حتی به خصوص سمت چپ: آن است که تنها آشفته محافظه کاری حرفه ای, سیاست و رسانه های آمریکایی کلاس است که او را به تصویر می کشد که در راه است. در اروپای غربی و سرشار از راحت و تا حد زیادی تحت حکومت neoliberals — او خواهد شمارش به عنوان یک میانه رو و حتی ممکن است پیدا کردن یک خانه به عنوان یک منحصر به فرد مزاحم در مرکز سمت راست. قرار است او تحسین برای بلوک کمونیست است که به خودی خود قابل ملاحظه ای اهلی. شوروی را ساخت بزرگ مترو و کاخ فرهنگ. کوبا را تبدیل به یک بی سواد جامعه کشاورزی به شاید با سواد ترین کشور بر روی زمین است.

اما این تلاش ها را آشکار مداوم روانی ناکافی به نظر می رسد که به امد و شد زیاد یک بخش از نسل کودک Boomer — حس که آنها در حال گرفتن اعتبار آنها سزاوار برای برنده شدن خود را بزرگ مبارزه با شوروی. متیوز و خانواده او نگاه نسبت به triumphalism از اوایل 1990s نمی کند چرا که آن را به عنوان دانشمند علوم سیاسی فرانسیس فوکویاما یک بار قرار داده و آن را “پایان تاریخ” اما از آنجا که آنها می خواهم برنده goddammit شکست استبداد درست مثل پدر و مادر خود را به حال یک نسل قبل است.

Sanders, کمپین بسیاری از که حامیان نیست حتی برای زنده سقوط دیوار برلین نیروهای آنها را به اذعان خود لحظه ای فروکش کرده است به گذشته های دور. آن را ممکن است به ارائه برخی از نقاط از منافع تاریخی و حتی شاید برخی از دروس برای حال و روز سیاست, اما هیچ 30 ساله با ده ها هزار دلار در بدهی و چهار سال شکاف در پوشش بیمه سلامت پس از او لگد کردن پدر و مادر خود را’ طرح مراقبت یک کمی در مورد برخی از پیرمرد فانتزی از رفتن پا به پا با Russkies. اگر سرمایهداری پیروزی 30 سال پیش و سپس آن را در حال حاضر هیچ مناسب خارجی با فویل که برای منحرف کردن اذهان از رکورد خود را از ضرر و زیان و تحقیر و خشونت و سرکوب.

بهتر است مرده از قرمز آنها استفاده می شود می گویند. اما زمانی که شما خیره کردن هزینه انسولین و یا افزایش اقیانوس زني در خانه خود و یا یکی دیگر از آتش سوزی فصل آینده برای خانه کوچک صورتی احساس می کند مانند یک گزینه معقول ،

یعقوب Bacharach

یعقوب Bacharach نویسنده رمان “به چهارچوب در خانه خود و در خود دروازه” و “خم از جهان است.” تازه ترین کتاب او “یک مشتری داغ: جوآن Didion سال از تفکر جادویی.”…

Jacob Bacharach

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im