شهرهای دوقلو عرصه کنسرت هستند که به تعویق افتاد و در میان Coronavirus نگرانی

به عنوان coronavirus (COVID-19) با شدت گرفتن در سراسر جهان کارشناسان بهداشت و درمان در حال اصرار گونه ما به جمع آوری در اعداد بزرگ است. ضروری برای کسانی که هشدارهای folk-rock عمل Lumineers که فقط به تعویق افتاد تور خود را که قرار بود برای بازدید از کلیسای سنت پل اکسل انرژی مرکز در روز جمعه.

“سلامت و ایمنی ما طرفداران و افرادی که با ما کار ما بزرگترین نگرانی” این گروه در بیانیه ای گفت. “بنابراین با توجه به افزایش COVID-19 نگرانی های سلامت ما نیاز به برنامه ریزی مجدد ما آینده را نشان می دهد در سنت پل و اوماها (روباز انتخابی) … ما احساس می کنیم آن است که در بهترین منافع همه درگیر در این زمان به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت برای محدود کردن تجمعات از جمعیت های بزرگ.”

The Lumineers خواهد شد در حال حاضر بازدید از اکسل در سپتامبر. 24 فرض کنید جامعه است و بازگشت به حالت عادی پس از آن; بلیط های اصلی خواهد شد و یا شما می توانید بازپرداخت را انجام دهید.

این به چه معنی برای بقیه اکسل کنسرت تقویم ؟ ما خواسته!

“در این زمان ایالتی مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان است توصیه لغو و یا به تعویق افتادن هر گونه تجمع از جمله کسانی است که می گیرد در میدان جنگ” اکسل سخنگوی کلی McGrath می گوید. “جیسون Aldean کنسرت برنامه ریزی شده است به عنوان برنامه ریزی شده.”

Aldean کشور سوپراستار در پشت “Dirt Road Anthem,” است که در حال حاضر آمدن به اکسل در روز شنبه.

در دیگر همه گیر مربوط به کنسرت تعویق اخبار…

کشور duo Dan + Shay خواهد شد در حال حرکت خود را در مارس 10, هدف مرکز نشان می دهد به یک TBD تاریخ; بلیط خریداری خواهد شد و یا مسترد می شود.

“این عجیب و غریب, عجیب و غریب هم برای همه ما, اما ما احساس کردیم این بود که چیزی که حق انجام آنها گفت: در یک (تحت?)بیانیه.

You ain’t دروغ Dan + Shay.

ما به روز رسانی این لیست به عنوان اطلاعیه رول در.

وحشی و تیمبرولوز که به ترتیب اسکیت و حلقه در اکسل و هدف مرکز باید هر دو تعطیل فصل خود را به عنوان دیگر NHL و تیم NBA.

در حال حاضر وجود دارد نه تایید موارد COVID-19 در مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>