شهرهای دوقلو نانوایی ارائه کامل خوراکی کاغذ توالت کیک

در این نقطه, نادیا کیک‘ آشپز-صاحب ابی Jimenez شهرت برای تان شدیدا از محصولات پخته شده است که مشتریان پوزخند قبل از آنها فرو رفتن در. این همه زمانی آغاز شد که Jimenez برنده نوعی کیک کوچک جنگ در سال 2012. سپس او را برکت دنیا که ویروسی-احساس “vageode” کیک یک دو سال پیش. در حال حاضر دوران طاعون به ما داده است این فوق العاده واقع گرایانه کاغذ توالت کیک.

“ما به فروش می رسد بسیاری از TP کیک که اولین بار ما به آنها ارسال شده ما به فروش می رسد در عرض 20 دقیقه—مانند واقعی TP در دنیای واقعی” Jimenez گفت: شهرستان صفحات با خنده.

خوشبختانه نادیا کیک بیشتر در آماده است. “ما در حال ارائه آنها به صورت آوریل روز احمق ها و فراتر از آن, اما ما به خوبی مواجه نگردند تا آوریل روز احمق ها” او گفت:. “من نمی خواهد می گویند که ما می تواند تضمین کند که ما فروش نیست اما وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما اگر شما آمار ما در هر دو [31 مارس یا آوریل 1].”

هر چند Jimenez بود سریع به اشاره است که Charmin-الهام شیرینی چیزی از یک روند در سراسر کشور در حال حاضر ما درک طیف وسیعی از دسترس نادیا کیک هدیه برای شهرهای دوقلو و تمایل خود را به بازی در یک زمان دشوار است. بقیه از اول آوریل منو آشکار خواهد شد از طریق رسانه های اجتماعی را شامل چیزبرگر پای Whoopie, تکشاخ, گوزیدن, کیک, و بیشتر.

کسانی که TP کیک در دسترس هستند در دو اندازه و یا وانیل یا شکلات. از خارج هر دو یکسان به نظر می رسد با تشکر از ابتدا ساخته شده لوبیا وانیل و کرم کره رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک بیرونی marshmallow fondant. (با عرض پوزش هیچ شکلات لام در اینجا اطفال-فکر خوان/نویسنده!) فاقد گلوتن گزینه نیز موجود است.

هر دو افرا گراو و وودبری را نادیا کیک مکان های باز به صورت منظقه وانت و تحویل.

“ما در حال دادن همه خطر پرداخت و واقعا آیا یا نه ما باز بماند ما در حال ترک آن را به طور کامل به این تیم است. آن را در مورد آنها” Jimenez گفت. “این است که ما چگونه انجام هر یک از ما تعطیلی که آیا آن تعطیلات و یا بد آب و هوا در روز…. برای اکثر ما اجازه دهید آنها را به آنهایی که تصمیم می گیرید چه چیزی در فروشگاه خود را.”

در خلق و خوی برای یک فساد کوچک? نادیا کیک راه اندازی سفارش آنلاین و تحویل در عرض یک سخاوتمندانه شعاع شهرهای دوقلو. مورد علاقه خود را محتکر فقط ممکن است با تشکر از شما… شاید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>