شهرهای دوقلو رستوران ارائه free kids’ وعده های غذایی در طول coronavirus تعطیلی مدارس

آن را قوی بازکن از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به او اعلام کرد یک فرمان اجرایی که سوتا منشور و K-12 مدرسه آغاز چهار شنبه, مارس 18 (هر چند مدارس در مینیاپولیس خواهد شد که از روز شنبه و بچه ها در خیابان به سادگی نمی خواهد بازگشت از هفته گذشته اعتصاب).

“بسته شدن مدارس است هرگز آسان تصمیم گیری, اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما برنامه را در محل به آموزش و تغذیه کودکان ما بدون در نظر گرفتن آنچه” او ادامه داد.

به عنوان ویژگی های Walz مقررات انسجام در روز های آینده از جمله دقیقا چگونه دانش آموزان نیاز به دسترسی خواهد وعده های غذایی به طور منظم ارائه شده توسط مدرسه مناطق رستوران های محلی را به شدت به پر کردن یک پیش بینی گرسنگی شکاف ایجاد شده توسط این مدرسه تعطیل.

 • در هر مترو گسترده محل Piada ایتالیایی خیابان مواد غذایی (بررسی وب سایت برای آدرس و تلفن) نوشت: “دل ما به خانواده ها در جوامع ما که زندگی شده اند مختل به تعطیلی مدارس و به ویژه کسانی که با K-12 دانش آموزان است که بستگی به مدرسه ما سیستم برای ناهار.” شروع ASAP از 10:45 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای هفته از طریق آوریل 3, آنها خواهید بود به رایگان بچه ها پاستا با سس پنیر و یک چشمه نوشیدنی برای دانش آموزان آسیب دیده.
 • دره اپل راسکال Bar & Grill (7721 خیابان 147th W., دره اپل 952-431-7777) را رایگان صعود ناهار از جمله انتخاب ساندویچ, سس سیب, چیپس و دسر بین 11 صبح و 2 بعد از ظهر آغاز سهشنبه, مارس 17. تماس بین ساعت فوق به ترتیب.
 • بلین را یومی سوشی & منقل ذغالی (10340 بالتیمور سنت NE, Blaine, 763-296-8004) نوشت: “در حالی که ما با آن موافق [فرماندار Walz را] تصمیم ما همچنین درک می کنیم که ممکن است چالش های موجود برای خانواده های که ما خدمت می کنند.” از طریق خاموش کردن آنها را فراهم خواهد کرد هر کودک در سن مدرسه باید با بچه ها رایگان اندازه مرغ lo mein و یک چشمه می نوشند. “فقط بخواهید برای یک مدیر و ما خواهد شد مراقبت از شما.”
 • بلین را دائم الخمر پیتزا (10950 باشگاه W Pkwy. NE #130 Blaine 763-210-2227) نوشت: “اگر شما نگران در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه ناهار برای کودکان خود را, لطفا ما را متوقف و محل را در اینجا در بلین در طول ناهار ساعت و ما خوشحال خواهید بود برای ارائه یک پیتزا بدون هیچ اتهام دیگر هیچ خرید لازم است. درخواست برای یک مدیر یا shift-رهبر و آنها را به این اتفاق می افتد.”
 • شاهین ارتفاعات’ Eggroll ملکه (1579b ال روزاریو Ave. N. شاهین ارتفاعات 651-644-9959) تا به شما پوشانده شده است. “بدون خرید مورد نیاز هیچ رشته های متصل. هر کودک دریافت سنتی رول تخم مرغ و میوه و برنج سرخ شده. از آن خواهد شد بسته بندی شده و شما می توانید آن تماس بگیرید و یا توقف را انتخاب کنید تا سفارش شما.”
 • شمال شرق مینیاپولیس را Que ویتنام (2211 جانسون سنت NE, مینیاپولیس, 612-781-4744) ارائه خواهد شد رایگان برنج سرخ شده از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر به هر کودک که نیاز به کمک با ناهار شروع این جمعه. صاحب لورن لو گفت: شهرستان صفحات رستوران است “با توجه به چیزهایی که روز به روز” و با وجود این طبیعت بی ثبات عامل در کل در این لحظه قصد “آن را اجرا کنید تا زمانی که ما به آن نیاز دارید تا زمانی که مدرسه می رود.”
 • همچنین در شمال شرق مینیاپولیس مایا آشپزی (1840 Central Ave. NE, مینیاپولیس, 612-789-0775) یکشنبه شب اعلام کرد می خواهد آن را به “کمک به کاهش برخی از استرس و نگرانی برخی از خانواده ها ممکن است در حال حاضر احساس می شود.” به این منظور بچه ها از دیدن مایا را رایگان دریافت کنید ناهار از پنیر quesadilla, برنج و لوبیا از مایا شمال شرقی محل.
 • ریچفیلد ال Tejaban مکزیکی کباب (6519 Nicollet Ave. S., Richfield, 612-243-9699) ارائه خواهد شد بچه ها هر وعده غذایی به صورت رایگان به هر یک از فرزندان زیر 15 امروز از طریق آوریل 1 از 11 صبح تا 5 بعد از ظهر
 • رزویل را گرانیت شهرستان آبجوسازی (1595, 1005, MN-36 W فضای Roseville, 651-209-3500) در حال ساخت “جعبه ناهار” متشکل از یک ساندویچ بوقلمون, چیپس و سس سیب موجود با دیگر هیچ خرید لازم است.
 • سنت لوئیس پارک خوش شانس کریکت (1607 پایان غرب بلوار سنت لوئیس پارک 952-206-6830) ارائه کرده است برای تغذیه کودکان زیر 12 به صورت رایگان و به رایگان در کاسه wonton سوپ برای هر مهمان که بخواهد به ناهار خوردن در.
 • هر آشپز جرمی Bechtold, St. Paul بیلی در گرند (857 Grand Ave. St. Paul, 651-292-9140) ارائه خواهد شد ناهار رایگان برای کودکان سنین 14 و جوان برای دو هفته از جمله تعطیلات آخر هفته. این پیشنهاد خوب از 11 صبح تا 2 بعد از ظهر و شامل یک وعده غذایی رایگان از بیلی منو بچه ها: یک هات داگ, مرغ, مناقصه ها و مزایده مینی سگ ذرت و پنیر و flatbread پیتزا یا پنیر خدمت با طرف یا سیب زمینی سرخ شده و یا سبزیجات. “هیچ دیگر خرید های مورد نیاز, فقط خوراک بچه خود را” Bechtold نوشت.
 • سنت پل ایستگاه 280 (2554 Como Ave. #7, St. Paul 651-233-2165) ارائه کرده است ناهار رایگان از جمله شیر و آب پرتقال یک ساندویچ بوقلمون و میوه و تنقلات و یک سیب است. پیشنهاد خود را امروز آغاز می شود و هر روز با شروع از ساعت 11 صبح در حال اجرا تا زمانی که مدرسه در جلسه. “هیچ کودکی نباید گرسنه ما در اینجا برای شما.”
 • امیدوارم که نوار صبحانه (1 S. زالو St. St. Paul, 651-330-8996) در مرکز شهر سنت پل راه اندازی یک صفحه در وب سایت خود به نام “امید.” وجود دارد و بازدید کنندگان می توانند هر دو نامزد یک خانواده نیاز به یک وعده غذایی و یا کمک به اطمینان حاصل شود هیچ کس می رود گرسنه است. امیدواریم سپس شلاق تا صبحانه, ناهار و یا شام برای تمام خانواده ها در نیاز.

احساس الهام به فراتر از صنعت خدمات برای یک سازمان است که دارای تخصص در تضمین این کودکان دسترسی به مواد مغذی ناهار هر روز ؟ این شریدان داستانمستقر در رزویل است مونتاژ بیش از 330,000 وعده های غذایی در پاسخ به COVID-19 تعطیلی مدارس با توزیع محدوده شامل 30 مدرسه منطقه در مینه سوتا و غربی ویسکانسین – از جمله 30 درصد از مینه سوتا کودکان دریافت رایگان و یا کاهش می یابد وعده حمایت در مدرسه. غیر انتفاعی می تواند با استفاده از هر دو داوطلب برای بسته بندی مواد غذایی و ساده کمک های مالی برای کمک به تضمین کار خود را به عنوان آنها حرکت این “قلمرو ناشناخته است.”

آیا ما به دست یک نوار یا رستوران ارائه وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان? ما امیدواریم تا! اجازه دهید ما می دانیم آنچه که ما همین حالا در [email protected]. توجه: با توجه به سرعت تغییر در تمام جبهه ها در حال حاضر توصیه می کنیم چک کردن با بالا موسسات قبل از بازدید در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>