واشنگتن – پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب یکشنبه احتمالا در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به مردم با آلوده coronavirus “جزر و مد غلاف” و دیگر پاک کننده های خانگی شروع روند در توییتر. اما بسیاری از پزشکان نیز توییتی استرن در برابر گرفتن هشدارهای رئیس جمهور توصیه های پزشکی.

“و سپس من تو را دیدم ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه و یک راه وجود دارد ما می تواند چیزی مانند که توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” رئیس جمهور گفت: در طول کاخ سفید در نشست خبری. “همانطور که می بینید, آن را می شود در ریه ها آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

پس از آن لایحه Bryan یک معاون علم و فناوری در وزارت امنیت داخلی روشن است که که امکان پذیر نیست و گفت: “ما نمی که در آن آزمایشگاه در آزمایشگاه.”

اما مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “شاید این کار شاید آن کار نمی کند.”

این اسلاید خلاصه برخی از coronavirus یافته های پژوهش Bryan است highlightingpic.twitter.com/M8ComOsoWh

— آرون Rupar (@atrupar)مارس 23 سال 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از بریان شده بود بحث جدید فدرال مطالعه که تبلیغ نور خورشید و خانگی ضد عفونی کننده به عنوان موثر در کشتن رمان coronavirus بر روی سطوح و یا در هوا است.

به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد تزریق, پاک کننده مانند Lysol, Clorox و جزر و مد غلاف اشاره به خطرناک آنلاین چالش که در آن بچه قرار داده رختشویی غلاف در دهان خود آغاز روند در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست این نوع از مواد ضد عفونی کننده در نظر پنج شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد در توئیتر خود نوشت: “اشعه ماوراء بنفش نور ؟ تزریق مواد ضد عفونی کننده? در اینجا یک ایده آقای رئیس جمهور: تست های بیشتر. در حال حاضر. و حفاظتی تجهیزات پزشکی واقعی حرفه ای است.”

واشنگتن نظامی گروه مدیریت اضطراری تقسیم التماس کرد “Please don’t eat جزر و مد غلاف یا تزریق خودتان را با هر نوع از مواد ضد عفونی کننده” و “ایجاد یک وضعیت بد بدتر است.”

Clorox, جزر و مد, غلاف و Lysol را بکشند coronavirus. هیچ تردیدی در مورد آن. اما اگر شما در حال آلوده و سپس coronavirus است که در داخل سلول های خود را. اگر شما استفاده از هر یک از این مواد ضد عفونی کننده برای کشتن coronavirus درون خود سلول و سپس شما می میرند حق با کوروناویروس.

— یوجین گو MD (@eugenegu)مارس 24 سال 2020

"اجازه دهید آنها را به خوردن Clorox"https://t.co/Pk1YDPSPSE

— Zack Bornstein (@ZackBornstein)مارس 23 سال 2020

هرگز من پیش بینی بدونم چرا Clorox است trending.pic.twitter.com/L5LzqaFPth

— جنیفر شارپ پاتر, دکترا, MPH (@DrJSPotter)مارس 24 سال 2020

به عنوان یک پزشک, من نمی توانم توصیه تزریق مواد ضد عفونی کننده به ریه ها و یا با استفاده از تابش اشعه ماوراء بنفش در داخل بدن به درمان COVID-19. را ندارد, توصیه های پزشکی از مغلوب ساختن پیشی جستن.https://t.شرکت/YcZXJXfSxu

— Kashif Mahmood (@kashmood)مارس 23 سال 2020

غذا و دارو کمیسر دکتر استفان هان خواسته شده بود در مورد اين روشها در طول سی ان ان تاون هال زیر مغلوب ساختن پیشی جستن ، او پاسخ داد: “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف یک ضد عفونی کننده است.”

FDA هشدار خوردن مواد ضد عفونی کننده گفت: مصرف “محصولات می تواند باعث تهوع ، استفراغ و اسهال و علائم کم آبی شدید.”

رئیس جمهور همچنین شناور ایده درمان بیماران مبتلا به “نور در داخل بدن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ اثبات نشده برای درمان COVID-19 قبل از, از جمله تماس هیدروکسی کلروکین بالقوه “تعویض بازی.” اما مطالعات متعدد نشان داده است که آن را خطرناک در دوزهای بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de