دو نما از زنان کشته شدند در هفته گذشته. هزاران نفر نشان داد تا اعتراض به

اولاد رياح میلتون بود 25 و نشاط فرد خواهرش می گوید.

دومینیک “Rem’mie” Fells, 27 بود و همیشه لبخند به لب.

هر دو مرده یافت شد هفته گذشته – مرگ و میر خود را در چه گروه های حامی به نام یک بیماری همه گیر رو به نما مردم به خصوص سیاه, ترانس زنان است. خواستار توجه به زندگی خود را در رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر به سرعت رشد کرد و به اعتراضات این آخر هفته یک بار به طور معمول مشخص شده توسط شاد جشن LGBTQ غرور و افتخار است.

روز یکشنبه هزاران نفر ایستاده بود در خارج از موزه بروکلین در نیویورک تا حد زیادی با پوشیدن لباس سفید و گسترش پیام, سیاه, ترانس زندگی مهم است. بیشتر با حضور کشیدن مارس برای تغییر در شیکاگو با توجه به ABC7. دیگران به زانو در لیبرتی پارک در شهر سالت لیک, گزارش ABC4.

اعتراضات به تقریبا در هر گوشه ای از این کشور در هفته های پس از جورج فلوید مرگ در روز یادبود. تمرکز بر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند باید بسیاری از ایالات مختلف جمعیتی از آمریکایی ها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش از جمله سیاه, drag queens که نشان داده اند تا در ساطع لباس و پاشنه بلند.

اما روز یکشنبه تظاهرات آنه یک جامعه است که فعالان و خانواده و دوستان از کسانی که فوت کرده اند می گویند به ویژه آسیب پذیر: transgendered افراد به خصوص زنان از رنگ.

با توجه به حقوق بشر کمپین 2020 در حال حاضر دیده می شود 14 فراجنسیتی یا جنس غیر منطبق مردم به ضرب گلوله کشته و یا دیگر انواع خشونت است. در سال 2019 شماره 26 بود اکثر آنها سیاه, ترانس زنان است.

میلتون و Fells هستند که نه تنها آنهایی که کشته شده اند به تازگی.

تونی McDade سیاه ترانس مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در تالاهاسی فلوریدا ماه گذشته دو روز پس از فلوید مرگ است.

تالاهاسی اداره پلیس رئیس لارنس matt morris گفت McDade بود مسلح با تفنگ و اشاره آن را در این افسر باعث او را به استفاده از نیروی مرگبار.

اما همسایه ها و دیگران ارائه داده اند حساب های مختلف این ادعا آن است مثال دیگری از خشونت پلیس. در این مورد که بررسی خواهد شد توسط یک هیئت منصفه عالی را برانگیخته ملی خشم.

همچنین یکشنبه سیاه LGBTQIA هیئت مشورتی شورای سازماندهی یک راهپیمایی از طریق لس آنجلس پایان در بلوار هالیوود در McDade حافظه.

بروکلین, تظاهرات سازماندهی شده توسط بامیه پروژه و مارشا P Johnson موسسه در میان دیگران نیز افتخار زندگی Layleen Polanco, 27, که سال گذشته درگذشت و پس از تجربه تشنج مبتلا به صرع در سلول انفرادی در Rikers Island. خانواده اش می گوید: جدید یونان هفته گذشته منتشر شد نشان می دهد که ماموران موفق به ارائه خود را با به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی مراقبت های پزشکی با توجه به NBC News. در اوایل این ماه در نیویورک گروه تحقیق و برانکس دادستان منطقه منتشر یافته گفت: آنها هیچ مدرکی برای حمایت از اتهامات جنایی در مرگ او.

تحقیقات به میلتون و Fells’ مرگ و میر و همچنین McCade را در حال انجام.

هفته گذشته ساقی شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها در پاسخ به یک بدن مرده یافت در شهرستان لیبرتی اوهایو. محققان بعدا کشف کرد که میلتون بوده است به ضرب گلوله کشته و در طول یک سرقت پس از 14 سال دختر و دو مرد “اغوا” میلتون به آزادی Township منطقه در تلاش برای سرقت ماشین خود را.

Butler County Sheriff ریچارد جونز در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه برای ارائه اطلاعات بیشتر در این تحقیقات که در آن از او پرسیده شد که اگر میلتون هدف قرار داده بود چرا که هویت او به عنوان یک تراجنسیتی است.

“هیچ” جونز جواب داد. “نه. مطلقا نه. این فرد اغوا شده وجود دارد به دزدیدند.”

اما دوست Eden استس می گوید مرگ او باید به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

با توجه به دفتر تحقیقات فدرال داده بودند چهار حوادث از هویت جرایم ناشی از نفرت در اوهایو در سال 2018 است. در حالی که دولت فدرال جمع آوری داده ها در جرایم ناشی از نفرت علیه مردم تغییر جنسیت تعصب در برابر هویت جنسی تحت پوشش اوهایو قانون است. جرایم ناشی از نفرت در اوهایو محدود به “قومی ارعاب” زمانی که یک جرم و جنایت خشونت آمیز متعهد است “به دلیل نژاد و رنگ و مذهب و یا منشاء ملی از یک فرد یا گروه از افراد است.”

پلیس در Fells’ مورد ندارد اظهار داشت: انگیزه.

پلیس فیلادلفیا می گویند که آنها در پاسخ به Schuykill رودخانه برای بدن دیده می شود شناور دوشنبه گذشته. Fells بود در صحنه مرده توسط یک پزشک واحد.

“تحقیق و تفحص فعال است و در حال انجام با قتل کارآگاه بخش” پلیس گفت:. “هیچ دستگیری و هیچ اطلاعات بیشتر در این زمان است.”

در بیانیه ای در شهر فیلادلفیا را از تجاوز امور گفت: Fells’ مرگ یک یادآوری است که “زیادی وجود دارد که از چپ به کار تا زمانی که ما رسیدن به برابری کامل احترام و پشتیبانی برای همه ما است.”

“قتل از نما مردم—به خصوص کسانی که از رنگ است که واقعا یک بیماری همه گیر و یک بحران است که ما نمی توانیم اجازه می دهد تا برای باقی بماند هر بیشتر” در این بیانیه ادامه داد.

روز یکشنبه تظاهرات همچنین بر روی پاشنه از اعلام ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جمعه در نظر گرفته یک شکست به حقوق جامعه و مردم.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را به اعمال تبعیض جنسی حمایت “با توجه به ساده معنی کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

حکومت بازنویسی اوباما-دوران مقررات که شامل خود فرد حس بودن مرد و زن نه و یا ترکیبی.

روز دوشنبه دادگاه عالی به جامعه کارگران یک پیروزی با یک 6-3 حاکم است که نقطه عطفی حقوق مدنی قانون جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار امر به, گی, همجنسگرا کارگران است.

“یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” دانشیار عدالت نیل Gorsuch نوشت.

“کنگره به تصویب رسید گسترده زبان ساخت آن را غیر قانونی برای یک کارفرما به تکیه بر یک کارمند جنسیت هنگامی که تصمیم به آتش که کارمند است. ما دریغ نکنید به رسمیت شناختن امروز نتیجه لازم است که قانونی انتخاب: یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد صرفا برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی مخالف قانون است.”

کمک: مادلین Mitchell the Cincinnati Enquirer; Ted, چک, نیویورک رکورد روزانه; Jeff Burlew این تالاهاسی دموکرات; Richard Wolf; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>