دو روز از COVID-19 تست اضافه شده به بندر شمالی سایت

آزمایش در دسترس خواهد بود تنها با وقت قبلی در هران نهر وسط مدرسه از ساعت 8 صبح تا ظهر جولای 8 و 9.

فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی اضافه شده است دو اضافی COVID-19 روز تست در هران نهر وسط مدرسه در شمال بندر.

آزمایش در دسترس خواهد بود تنها با وقت قبلی از ساعت 8 صبح تا ظهر در جولای 8 و 9 در وسط مدرسه 6501 W. قیمت Blvd. در حالی که آن را در درجه اول یک درایو از طریق سایت پیاده روی-یو پی اس و مردم در دوچرخه می تواند جایگزین.

وجود خواهد داشت 100 تست های موجود در این سایت هر روز با اولویت داده شده به کسانی که در مراقبت های بهداشتی زمینه و یا کسانی که دچار علائم — از جمله تب و سرفه و تنگی نفس یا اشکال در تنفس و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و دردهای عضلانی و سردرد و گلو درد و یا از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

قرار ملاقات می تواند با تماس با 941-861-2883 از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه. اسلات اضافی در دسترس خواهد بود برای کسانی که بدون علائم است که به دنبال یک آزمون.

به تاریخ DOH ساراسوتا آزمایش قرار گرفته است و بیش از 3,400 اعضای جامعه برای COVID-19 در طول آن جامعه مبتنی بر تست حوادث.

در یکشنبه, فلوریدا, پیشی 200,000 موارد COVID-19 با 10,059 موارد جدید در سطح ایالت, از شنبه. موارد افزایش 101 در ساراسوتا کانتی و 162 در گاو دریایی شهرستان.

یکشنبه, هر دو شهرستان تا به حال 12 درصد مثبت رای و جدید, مرگ و میر, از شنبه.

DOH ساراسوتا در ادامه به توصیه پوشیدن پارچه پوشش صورت در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات سخت برای حفظ. در شهر ساراسوتا ماسک و پوشش صورت مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>