شهاب نوار شروع به ضبط نوشیدنی در اواسط ماه دسامبر حدود یک ماه پس از نوار Brava باز صرف قدم دور. و بسیاری از مردم شده اند و کشتار در زمان سابق را barstools قبل از جدول خود را آماده است در دومی که شهاب صاحب شرکت راب جونز می گوید آن را تبدیل به چیزی از یک شوخی در حال اجرا: اگر ما به مردم یک آبجو می تواند و به آنها گفت که می خواهم به آن نیاز به نشسته در اطراف گوشه ؟

(نقاط هستند نه مربوط به رکورد—لطفا نمی آورد خالی از شهاب سنگ و یا در جای دیگر با شما را هنگامی که از رفتن به Brava.)

نزدیکی و گاه به گاه به اشتراک گذاشته شده کاربران به کنار این دو بسیار متفاوت هستند آشامیدنی موسسات. نوار Brava است یک نوار شراب مینیاپولیس اول; شهاب خوب قدیمی از مد افتاده محله امد و شد زیاد. Brava است که همه کاشی سفید, سفید, آجر, فولاد ضد زنگ کانتر; شهاب اتحاد سیاه و تاریک غرفه پوشش یکی از دیوار های چوبی قدیمی راه آهن ، در یک بار شما می توانید سفارش سرخ شده یادبود و masa کوفته در pasilla براث از آشپز/co-owner نیک اندرسون سابق sous chef در سان فرانسیسکو, مرسوم, مد روز ظروف-کمتر کوکتل کانون ABV. دیگر Mucci منجمد پیتزا.

بیایید شروع با نوار Brava که—تمام احترام به مردمی انجام یک شهاب سنگ-سپس-Brava bang-bang—است که در آن شما باید شروع به. (Brava بسته در 11 یا 12 بسته به روز هفته و شهاب باز ‘تا وقتی که 2 شبانه. فقط داره می گه.) این بار می آید از مالک دن برنج—دره اپل متولد امور مالی دانشجویی تبدیل نیویورک بانکدار سرمایه گذاری تبدیل شراب طبیعی مرد—همراه با اندرسون و sommelier جیل مات.

در ساده ترین شرایط, طبیعی “شراب” شده است و پرورشی ارگانیک و بدون اضافه کردن یا از بین بردن هر چیزی را در انبار. آن را بزرگ شراب روند لحظه “یک منبع مستقل سرمایه اجتماعی” در هر یک های اخیر و موجز Vox مبین. شما نمی توانید آن را در همه جا—آن را سخت برای پیدا کردن در خارج از شهرهای بزرگ و حتی در شهرهای بزرگ تنها برخی از مغازه های شراب حمل آن است. (هنری و پسر دوقلو شهرستانها به به.) اما راه رفتن به Brava شما از عبور از یک غول یخچال بسته بندی کامل از آنها: آبدار نارنجی و صورتی شراب با رنگ روشن برچسب beckoning از طریق شیشه ای.

At Bar Brava, “Nothing added, nothing removed, just fucking juice.”

در نوار Brava “هیچ چیز اضافه هیچ چیز حذف شده فقط داغ آب.” Madalyn Rowell

اگر شما فوق العاده آشنا قشنگتر شراب—و حتی اگر شما در حال—Brava بطری لیست ممکن است به نظر می رسد کمی دلهره آور است. که پسر بد طولانی با بسیاری از مسائل شما فقط نمی توانید پیدا کنید هر جای دیگر در شهرهای دوقلو. اما مقدار زیادی از بطری ها در حدود 60 تا 70 دلار در محدوده و اگر شما می خواهم به جای شروع به کوچک وجود دارد در حال چرخش by-the-گزینه های شیشه ای به همراه چند ضربه بزنید ciders و برخی از آبجو.

نمی دانم یک لا Boutanche حیوان خانگی Nat از یک خرده Carlania? شما در گوگل این کلمات برای دیدن اگر من آنها را ساخته است ؟ راستش خوب است! Bartenders شد بیش از خوشحال به اداره ما (متعدد) سوالات حتی رخنه کردن به عقب برای گرفتن یک مجله پر از یادداشت های دست نویس از یک اخیر مزه.

مواد غذایی-عاقلانه مسائل در اینجا تغییرات اغلب اوقات روزانه. اما با توجه به فرصت شما نیاز به سفارش کوفته کوفته: نیش اندازه گیاه-y مدیترانه لقمه با زیتون و labneh خیلی خوب است که شما می خواهید به سفارش یکی دیگر از صفحه دوم شما آنها خاموش است. همچنین دریافت زمستان نان تست با یک تخت از خانه کیمچی در صدر واقعا سنگین کمک سوخاری اختاپوس… به نوعی برای تنها $13? دنده باید جالب قشنگتر شراب کباب, سس و اگر ما شد و در خشک کنار chochoyotes (یک ذرت مکزیکی سوپ دامپلینگ) بیش از جبران آن است.

هنگامی که شما پر از شراب و تنقلات راه رفتن .2 مایل به شهاب و هاپ را بر روی یکی از کسانی که barstools. صاحبان شرکت راب جونز (سابق نوار مدیر گاوین Kaysen رستوران) و الیوت Manthey (سابق قاشق و پایدار متصدی بار) ساخته شهاب سنگ در تصویر بعد از ساعات صنعت ثابت شده سرور و bartenders مکرر: صمیمی و unfussy با انرژی خوب و ارزان می نوشد. این ساختمان شده است یک بار برای بیش از 100 سال پس از آن قرار دارد infamously شیرجه-y ایستادن فرانک.

استاندارد کوکتل در اینجا به 8 دلار و شهاب خلاقیت $12. از کسانی که ما واقعا حفر قابل پیش بینی آناناس-y آناناس آناناس آناناس و ابر شهر—معلوم Aquavit, Absinthe, ریشه آبجو و سفیده تخم مرغ را به یک معنی زمستان نوشیدنی.

اما این دیگ لیست که در آن شما باید سرگرم کننده ترین. شهاب به سرپرستی انتخاب آبجو-و-یک-دست انداز جفت که کمی جالب تر از خود سعی و trues: فکر می کنم Montucky سرد میان وعده با یک شات از Jim Beam سیاه (“پایدار Boyz”) و یا Lawless Fernet در کنار دلچسب تنومند (“کابین در جنگل”). “مه آلود چشم” مسابقات دلم Maguey Vida mezcal و می توانید از تکت که می رسد چاشنی زده با یک تعداد انگشت شماری از Doritos.

Get the meatballs! Get the Winter Toast!

دریافت کوفته! زمستان توست! Madalyn Rowell

اگر شما هنوز هم گرسنه اند روپوش پرتاب Mucci منجمد پیتزا در فر پشت میله. آن را دریافت شهاب سبک اگر شما می خواهید آن را در صدر با یک تخم مرغ pepperoncinis و تکه های فلفل قرمز به علاوه کمی نم نم باران از سرکه.

چه شهاب سنگ و نوار Brava مشترک فراتر از خود و کد پستی که گذاشته پشت گردیده بازیگوشی است که باعث می شود آنها… فقط به طور کلی مکان های زیبا برای آویزان کردن. شهاب مثل این است که بد است و اگر بد خلق است juiced خود آناناس برای کوکتل. آنها رو ویسکی ژاپنی زوج با Hefeweizen—اما اگر شما می خواهید هام و یک شات از Jameson, خوب, شلیک, شما می توانید که بیش از حد.

در ضمن اگر چشم خود را reflexively رول در عبارت “طبیعی نوار شراب” می دانم که بار Brava نیست یک محل که در آن شما خجالت نمی دانستن که اموزش Lewandowski است. آن منوها تحمل پند و موعظه “نگه داشتن آن قشنگتر نگه داشتن آن خوب” و در زیر چند خط توضیح فقط چه شراب طبیعی است وجود دارد یک ساده سازی: “هیچ چیز اضافه هیچ چیز حذف شده فقط داغ آب.”

در واقع بیشتر من فکر می کنم در مورد آن بیشتر از دو بار در مشترک دارند. هر دو نیمه خیالی اما راحت است. هر دو در حال انجام کارهایی مانند تقریبا هیچ کس در شهر می شود آن را شراب طبیعی و یا غیر معمول ارواح. آن را تقریبا مانند آنها را ملاقات در وسط—شهاب یک شیرجه بار اما بالا; Brava یک نوار شراب اما دارای گونه های برامده.

و آنها هر دو بسیار خوب است.

کلیک کنید اینجا برای دیدن یک عکس slidehow از نوار Brava و شهاب نوار

نوار Brava
1914 Washington Ave. N. مینیاپولیس
612-208-1270, barbravamn.com

شهاب نوار
2027 N. دوم خیابان مینیاپولیس
612-886-2483, meteormpls.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im