ایالات متحده دادگاه تجدید نظر فلسطين تهمت قوانین مربوط به سقط جنین

سیاتل — در یک پیروزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکا را به دادگاه تجدید نظر در روز دوشنبه تایید قوانین که بار مالیات دهندگان بودجه خانواده-برنامه ریزی درمانگاه از مراجعه زنان برای سقط جنین.

این 7-4 حکم 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر لغو تصمیمات صادر شده توسط قضات در, Washington, اورگان و کالیفرنیا. دادگاه در حال حاضر اجازه مدیریت تغییرات برای شروع با در نظر گرفتن اثر در حالی که دولت درخواست کرد کسانی که احکام.

تغییرات ممنوعیت مالیات دهندگان بودجه درمانگاه در عنوان X برنامه برای کم درآمد از ساخت سقط جنین ارجاع محدودیت مخالفان مشخص به عنوان یک “عق زدن قانون است.”

آغاز مارس 4, قوانین نیز منع درمانگاه که دریافت پول فدرال از های فضای اداری با ارائه دهندگان خدمات سقط جنین که منتقدان گفت: به نیروی بسیاری از عنوان X ارائه دهندگان برای پیدا کردن مکان های جدید تحت گران remodels و یا تعطیل — کاهش بیشتر دسترسی به برنامه.

عنوان X بیماران دریافت مقرون به صرفه تولد کنترل باروری و مراقبت از مراقبت های دیگر از طریق برنامه از جمله سرطان پستان و دهانه رحم غربالگری و تست HIV.

سقط جنین قانونی, پزشکی, روش, اما قوانین فدرال منع استفاده از عنوان X و یا دیگر مالیات دهندگان بودجه به پرداخت برای سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم و یا به صرفه جویی در زندگی زن است. تحت عنوان X یک سال 1970 قانون طراحی شده به منظور بهبود دسترسی به خدمات تنظیم خانواده, پول فدرال ممکن است مورد استفاده در برنامه ها “که در آن سقط جنین روش تنظيم خانواده.”

سقط جنین را به طرفداران و مخالفان برای دهه استدلال کرد که آیا مشاوره با بیمار در مورد سقط جنین و یا مراجعه یک بیمار به یک ارائه دهنده متفاوت برای سقط جنین نقض آن زبان است. سقط جنین مخالفان مذهبی و محافظه کاران می گویند عنوان X استفاده شده است به طور غیر مستقیم حمایت مالی از سقط جنین ارائه دهندگان.

“کنگره به مدت طولانی ممنوع استفاده از عنوان X بودجه در برنامه های که در آن سقط جنین روش تنظيم خانواده و وزارت بهداشت و خدمات انسانی اخیر حکومت باعث می شود که دیرینه ممنوعیت یک واقعیت” ، وزارت دادگستری آمریکا سخنگوی Mollie Timmons گفت: در یک بیانیه کتبی جشن 9th مدار حاکم. “ما مشتاقانه منتظر ادامه به دفاع از این حیاتی در برابر همه چالش است.”

بیش از 20 متحده و چند حقوق مدنی و سازمانهای بهداشتی و درمانی به چالش کشیده قوانین در موارد مطروحه در اورگان و واشنگتن و کالیفرنیا. قضات در همه سه متحده مسدود و آنها را از مصرف اثر با اورگان و واشنگتن دادگاه صدور سراسر کشور بوده است. یک قاضی به نام سیاست جدید “جنون” و گفت: این انگیزه بود “یک متکبر فرض که دولت بهتر است به طور مستقیم سلامت زنان مراقبت از خود را ارائه می کنند.”

والدین طراحی شده که خدمت 1.6 میلیون از 4 میلیون بيمارانی که از طریق عنوان X در حال حاضر در سمت چپ برنامه در اعتراض به حدود 60 میلیون دلار در سال در بودجه فدرال.

به طور کلی نزدیک به 1000 کلینیک ترک کرده اند عنوان X با توجه به ملی تنظیم خانواده و بهداشت باروری در ارتباط است. واشنگتن و اورگان را رها برنامه به طور کامل. در ورمونت همه عنوان X درمانگاه شد, Planned Parenthood, ترک هیچ کدام وجود دارد.

در کالیفرنیا تعداد زیادی از بیماران خدمت توسط این برنامه کاهش یافته است 40 درصد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین — و آن را بیشتر سقوط خواهد کرد پس از جدایی فیزیکی مورد نیاز طول می کشد تا اثر 4 مارس گفت: ضروری دسترسی به بهداشت و درمان است که اداره عنوان X در کالیفرنیا است.

دولت قوانین جدید در حال بازگشت به روح قانون که تصویب شد در سال 1988 و پس از آن توسط دیوان عالی کشور تایید و در سال 1991 مورد زنگ v. سالیوان. که دولت کلینتون این قوانین رها شده بودند به نفع یک نیاز است که در این کلینیک ارائه خنثی سقط جنین مشاوره و ارجاع در صورت درخواست.

9 مدار اکثریت نظر توسط قاضی ساندرا Ikuta تاکید زنگ و تصمیم گیری است.

“در دیوان عالی کشور تایید 1988 مقررات و ما گسترده احترام به سازمان’ تفسیر اساسنامه آنها متهم هستند با اجرای شاکیان چالش های قانونی به 2019 حکومت شکست,” او نوشت.

بیشتر به او گفت: به اصطلاح تهوع قانون است و هیچ چیزی از جمله: در حالی که ارائه دهندگان خدمات ممکن را ارجاع برای سقط جنین, آنها ممکن است بحث در مورد سقط جنین با بیماران خود را.

مخالفت با قاضی ریچارد Paez استدلال که پس از زنگ تصمیم کنگره محروم بود وزارت بهداشت و خدمات انسانی از تحمیل قوانین “که نا امید بیماران توانایی دسترسی به مراقبت های بهداشتی است.” به نام او حکم یک رجعت به “پدر سروری از گذشته است.”

“اکثریت خواهد بازگشت ما به یک جهان که در آن یک کارمند دولت می تواند محدود به یک حرفه ای پزشکی از اطلاع رسانی به بیمار از طیف گسترده ای از گزینه های مراقبت های بهداشتی در دسترس به او” Paez نوشت.

او همچنین گفت که این قاعده را نقض میکند نیاز است که بارداری مشاوره می دهد: “از آن نیاز به یک دکتر مراجعه یک بیمار برای مراقبت های دوران بارداری, حتی اگر او نمی خواهید برای ادامه بارداری, در حالی که عق زدن دکتر از مراجعه برای سقط جنین حتی اگر او درخواست کرده است به طور خاص چنین ارجاع,” او نوشت.

انجمن پزشکی آمریکا با انتقاد از این حکم به عنوان “دولت نفس بیش از حد و دخالت” ممنوع است که فرانک مکالمات بین پزشکان و بیماران خود را.

Marjorie Dannenfelser جمهور ضد سقط گروه Susan B. Anthony لیست اصرار داشت در یک بیانیه نوشته شده است که “سقط جنین است نه خانواده.'”

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در محافظت از قانون زندگی افتخارات … به زبان ساده از عنوان X اساسنامه با توقف funneling عنوان X مالیات دهندگان دلار به صنعت سقط جنین بدون کاهش و خانواده برنامه ریزی مالی توسط یک سکه” Dannenfelser گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>