اطلاعاتی ایالات متحده است دخالت در سال 2020 انتخابات

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان پاکسازی از جامعه اطلاعاتی همراه با برنی ساندرز’ افزایش دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری باعث شده بی سابقه دخالت سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در واقع مشکوک زمینه.

سابق جمهوریخواه می بیند “تمام عیار امنیت ملی بحران” در جمهور تهمت ها حرکت می کند در برابر جامعه اطلاعاتی. برنان اتهامات ناروا “است که معاونت یک عملیات مخفیانه برای حفظ او در مسکو منافع امریکا نیست ، اما کنگره نمایندگان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه که شنیده ام یک جلسه توسط جامعه اطلاعاتی در مورد 2020 انتخابات در اوایل این ماه می گویند که این مورد برای دخالت است “اغراق آمیز است.”

در فوریه 21, آن به بیرون درز شد به واشنگتن پست است که “مقامات ایالات متحده” به معنی اعضای جامعه اطلاعاتی بود محرمانه در جریان ساندرز در مورد اتهام روسیه تلاش های خود را برای کمک به 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

ویژه دادستان رابرت مولر مستند چگونه روسها مداخله در مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی در سال 2016 در حالی که پیدا کردن شواهدی از توطئه جنایی. مولر بررسی نیست روسها تلاش از طرف ساندرز اما محاسباتی تبلیغات پروژه تحقیقاتی در دانشگاه آکسفورد بود. در یک مطالعه از رسانه های اجتماعی تولید شده توسط روسیه مبتنی بر اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) در آکسفورد تحلیلگران دریافتند که ایرا در ابتدا تولید تبلیغات طراحی شده برای تقویت تمام رقبا به هیلاری کلینتون در سال 2015. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پیشرفته آنها متمرکز شده تقریبا به طور کامل بر ایجاد انگیزه تهمت حامیان و demobilizing سیاه رای دهندگان. در کوتاه روس ها کمک تهمت صدها هزار بار بیشتر از آنها افزایش Sanders.

نشت به پست در آستانه نوادا قفقاز به مخالف برداشت: که کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز بود به نحوی قابل مقایسه است. این اشاره تنها می توانست با انگیزه های سیاسی.

چه رانندگی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده از مداخله در انتخابات ریاست جمهوری سیاست است و نه فقط ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن اما ترس از دست دادن کنترل از ریاست جمهوری است. از سال 1947 تا سال 2017 سازمان سیا و دیگر سازمان های مخفی گاهی اوقات درگیری با رئیس جمهور به خصوص رئیس جمهور کندی و نیکسون و کارتر. اما پس از پایان جنگ سرد تحت ریاست جمهوری کلینتون و بوش و اوباما, راز آژانس تا به حال هیچ گونه مشکل.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه اطلاعاتی دیده است قریب به اتفاق از دست دادن نفوذ است. مغلوب ساختن پیشی جستن است تحقیر سازمان سیا جلسه توجیهی روزانه. به عنوان نشان داده شده توسط خود فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین خود را در سیاست خارجی عمدتا معاملاتي. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه هدایت فرایند سیاست و یا حتی هر گونه سازگار دکترین دیگر از پیشرفت سیاسی و منافع کسب و کار. او کسی است که علاقه مند به انجام کسب و کار با جامعه اطلاعاتی.

جامعه اطلاعاتی ترس ظهور ساندرز برای دلایل مختلف. سوسیالیستی سناتور رد امنیت ملی و ایدئولوژی است که هدایت جامعه اطلاعاتی در جنگ سرد و جنگ با ترور است. ساندرز’ موقعیت به طور فزاینده ای جذاب به خصوص برای جوان رای دهندگان و در نتیجه به طور فزاینده تهدید به جاسوسی سابق ستاد که در آرزوی بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت موجود. یک ساندرز ریاست جمهوری مانند انتخابات برای مغلوب ساختن پیشی جستن را خنثی که رویای. ساندرز است که علاقه مند به امنیت ملی کسب و کار به عنوان معمول است یا نه.

در این صورت از مغلوب ساختن پیشی جستن lawless رفتار و ساندرز’ ظهور جامعه اطلاعاتی است که قرار دادن خود را به ریاست جمهوری سیاست در یک راه غیب از سابق سیا, مدیر George H. W. Bush اشغال دفتر بیضی. کلید به این مداخله جامعه اطلاعاتی را از تصویر خود به عنوان یک بی طرف حزب در سال 2020 انتخابات.

خانه سابق کمیته اطلاعات صندلی جین هارمن می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان پاکسازی از دفتر مدیر اطلاعات ملی یک تهدید است برای کسانی که “حقیقت را به قدرت است.” به عنوان pseudonymous افسر سابق سازمان سیا “الکس فینلی ایم” دوشنبه “‘دولت’ است که در واقع گروهی که می خواهد برای دفاع از حکومت قانون (و در نتیجه در این راه از کسانی که فریاد ‘دولت’ و فساد خود را به دست آورید).”

اعتماد به نفس این است که همان واقعیت است. وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن فساد برنان و شرکت. باید شواهد کافی برای حمایت از خود را در مورد. اما سازمان سیا است که به سادگی معتبر به عنوان یک “مدافع حکومت قانون است.” از ریگان-بوش در ایران-کنترا توطئه بوش-چنی شکنجه رژیم و بوش-اوباما توده نظارت برنامه نشان می دهد که این قانون یک چیز نرم و قابل انعطاف برای هوش رهبران جامعه. واقعی تر را در سال 2020 انتخابات است که آمریکا و جامعه اطلاعاتی است که یک توطئه اما خود علاقه مند جناح سیاسی است که به دنبال دفاع از خود قدرت و سیاست تنظیمات. امنیت ملی جناح بزرگ نیست electorally. آن منافع از پنهان کاری رسمی در سراسر فعالیت های آن است. این کمک به طور کلی دلسوز پوشش از اخبار مهم سازمان است.

این مشکل برای نظام و شرکت. این است که “امنیت ملی” خود را از دست داده قدرت برای بسیج افکار عمومی. در هر دو سمت راست و چپ این اظهارات از جامعه اطلاعاتی دیگر فرمان محبوب فیلم های سینمایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه شد یکی از نشانه. امنیت ملی استدلال رانندگی خانه-تصویب مقالات استیضاح شد ضعیف ترین لینک در یک مورد است که متقاعد تنها یک سناتور جمهوری خواه به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف. ساندرز’ موفقیت یکی دیگر از نشانه.

در دوران جنگ بی پایان دموکراتیک رای دهندگان را تبدیل به شک و تردید از امنیت ملی ادعا می کند—از عراق وجود سلاح های کشتار جمعی به این مفهوم است که شکنجه “آثار” به “پیشرفت” در افغانستان به عالی اهمیت اوکراین—از آنجا که آنها اغلب تبدیل به بیشتر خود خدمت نسبت درست است.

چشم انداز یک مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آوردن کنترل از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ترسناک است. بنابراین مداخله جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری سیاست است.

این مقاله تهیه شده توسط دولت یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

Jefferson مورلی نوشتن همکار و سردبیر و خبرنگار ارشد عمیق دولت یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او شده است یک خبرنگار و سردبیر در واشنگتن دی سی از سال 1980. او به مدت 15 سال به عنوان سردبیر و خبرنگار در واشنگتن پست. او یک نویسنده کارکنان در کنترل تسلیحات امروز و واشنگتن سردبیر سالن. او سردبیر و موسس JFK حقایق یک وبلاگ در مورد ترور JFK. آخرین کتاب شبح: زندگی مخفی سیا Spymaster جیمز عیسی انگلتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im