واشنگتن — امریکا طولانی ترین جنگ در نهایت ممکن است نزدیک شدن به پایان.

ایالات متحده و اسلامگرایان آن را سرنگون از قدرت در افغانستان در حال آماده کردن خود برای امضای یک توافق صلح روز شنبه پس از یک درگیری که outlasted ایالات متحده از فرماندهان ارشد و در حال حاضر رهبری یک سوم مشتاق به تحقق یک وعده انتخاباتی به رهایی آمریکا از “جنگ بی پایان.”

بیش از 18 سال پس از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دستور بمب گذاری در پاسخ به سپتامبر. 11 سال 2001 حملات توافق را تنظیم صحنه برای خروج نیروهای ایالات متحده و برخی از آنها هنوز به دنیا آمد هنگامی که به مرکز تجارت جهانی فرو ریخت که ترد صبح آفتابی که تغییر چگونه آمریکایی دیدن جهان است.

شنبه مراسم همچنین سیگنال های بالقوه پایان یک سرمایه گذاری فوق العاده ای از خون و گنج. ایالات متحده با صرف بیش از $750 میلیارد دلار و در همه طرف جنگ هزینه دهها هزار نفر از زندگی از دست رفته برای همیشه زخم خورده و indelibly قطع شود. در عین حال آن را نیز در یک درگیری است که اغلب نادیده گرفته شده توسط سیاستمداران ایالات متحده و مردم آمریکا.

در پایتخت قطر از دوحه, امریکا دیپلمات ارشد ایستاده با رهبران طالبان افغانستان سابق حاکمان که پناه اسامه بن لادن و القاعده شبکه به عنوان آنها رسم شده و سپس جشن های هواپیما ربایی از چهار هواپیماهای مسافربری بودند که سقوط کرد و به پایین منهتن پنتاگون و یک میدان در غرب پنسیلوانیا و کشتن تقریبا 3000 نفر است.

به احتمال زیاد خواهد شد ناراحت کننده ظاهر برای, وزیر امور خارجه مایک Pompeo که بخش خصوصی گفت: همایش سفیران ایالات متحده در وزارت امور خارجه این هفته که او قرار بود تنها به این دلیل که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اصرار بر مشارکت خود را با توجه به دو نفر در حال حاضر.

بیانیه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: Pompeo خواهد “شاهد” امضای توافقنامه ترک معلوم نیست اگر او را شخصا آن را امضا و به نمایندگی از ایالات متحده, و یا اگر او را تکان دادن دست با نمایندگان طالبان.

نیروهای ایالات متحده به خارج به 8,600 از حدود 13,000 در هفته بعد از شنبه ثبت. بیشتر drawdowns هستند بستگی به طالبان ملاقات خاص مبارزه با تروریسم شرایط پذیرش خواهد شد که ارزیابی توسط ایالات متحده است. اما مقامات می گویند سربازان را به خانه می آیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در سال جاری است که به دنبال به خوبی به وعده مبارزات انتخاباتی خود را به نیروهای نظامی از خاورمیانه است. هنوز هم او با نزدیک شدن طالبان به توافق با احتیاط فرمان روشن از crowing اطراف عمده دیگر در سیاست خارجی اقدامات مانند مذاکرات خود با کره شمالی.

در سپتامبر گذشته در اطلاعیه کوتاه او به نام چه بود به امضای مراسم با طالبان در کمپ دیوید پس از یک سری از حملات طالبان. اما او تاکنون حمایتی از مذاکرات به رهبری خود فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد.

در بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که اگر طالبان و دولت افغانستان زندگی می کنند تا به تعهدات خود در این توافقنامه “ما باید قدرتمند مسیر رو به جلو برای پایان دادن به جنگ در افغانستان و آوردن نیروهای ما در خانه”

“این تعهدات نشان دهنده یک گام مهم به یک صلح پایدار در افغانستان از القاعده داعش و دیگر گروه های تروریستی که به دنبال به ما آسیب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تحت توافق طالبان وعده به افراط گرایان اجازه استفاده از این کشور به عنوان یک مرحله بندی زمین برای حمله به آمریکا یا متحدان آن است. اما مقامات ایالات متحده در حال میلی به اعتماد طالبان به تعهدات خود.

Pompeo ذکر نکرده افغانستان توافق او به عنوان تبلیغ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستاوردهای سیاست خارجی در یک سخنرانی برای یک گروه محافظه کار جمعه. او ابراز شک و تردید در مورد چشم انداز. در عین حال او را به خود مجوز و پروانه به یک توافق که شده كه نشان دهنده “یک فرصت تاریخی برای صلح” پس از سال ها و درد و رنج.

“ما در حال حاضر در آستانه یک فرصت است که ممکن است موفق نیست اما یک فرصت برای اولین بار به اجازه دهید مردم و حکومت افغانستان “صداها شنیده شود” او به خبرنگاران گفت: این هفته است.

اگر توافق است موفق افغانستان “گورستان امپراتوری” است که بارها و بارها دفع مهاجمان خارجی از امپراتوری بریتانیا و روسیه به اتحاد جماهیر شوروی را یک بار دیگر با موفقیت تبدیل به دور یک قدرت جهانی از آن مرزهای محصور در خشکی.

اما چشم انداز آینده افغانستان نامشخص است. توافق مجموعه صحنه را برای مذاکرات صلح مربوط به افغانی جناح که به احتمال زیاد پیچیده است. طبق این توافق نامه 5,000 طالبان منتشر می شوند از افغانستان اجرا زندان اما مشخص نیست که اگر دولت افغانستان انجام خواهد داد که. نیز وجود دارد سوال در مورد این که آیا طالبان جنگجویان وفادار به جنگ سالاران خواهد بود مایل به خلع سلاح.

روشن نیست چه تبدیل خواهد شد از سود ساخته شده در حقوق زنان پس از سرنگونی طالبان بود که سرکوب زنان و دختران تحت سخت تجاری از قانون شریعت است. حقوق زنان در افغانستان بوده است نگرانی از هر دو دولت بوش و اوباما.

در نشانه ای از “تعهدات جامعه جهانی به افغانستان” یک مراسم جداگانه برگزار خواهد شد و از شنبه در پایتخت افغانستان کابل با وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: صدیق Sediqqui سخنگوی امریکا.

در حال حاضر برخی از قانونگذاران ایالات متحده و جانبازان از جنگ را مطرح پرچم قرمز در مورد هر گونه توافق با طالبان است.

Rep. لیز چنی از وایومینگ led 21 قانونگذاران جمهوری خواه در آن خواستار دولت واگذار نمی شود هر چیزی را به ولایت های است که اجازه می دهد آنها را به یک بار دیگر بندر کسانی که به دنبال آسیب به شهروندان ایالات متحده و منافع. چنی دختر سابق رئیس جمهور بوش معاون رئیس جمهور دیک چنی خواست Pompeo و Esper در نامه ای به رد هر گونه تعهد به یک عقب نشینی کامل نیروهای آمریکایی.

Pompeo گفت: “ما با افتخار از دستاوردهای ما اما ژنرال ما تعیین کرده اند که این جنگ بعید است به برنده نظامی بدون فوق العاده ای منابع اضافی. همه طرف ها خسته از جنگ است.”

در این است كه در نادر توافق با سن. الیزابت وارن از ماساچوست که گفت: این هفته در یک دموکرات ریاست جمهوری بحث که دولت “مسئولیت مقدس به” سربازان آمریکایی. “است که به استفاده نظامی ما برای حل مشکلات است که نمی تواند حل نظامی. ما در حال برنده شدن در افغانستان است. ما در حال برنده شدن در خاورمیانه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de