قطر—اذعان یک بن بست نظامی پس از نزدیک به دو دهه از جنگ ایالات متحده در روز شنبه امضا یک توافق صلح با طالبان است که با هدف پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ و آوردن نیروهای ایالات متحده از افغانستان بیش از 18 سال پس از حمله در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی.

تاریخی ایران امضا شده توسط رئیس مذاکره کنندگان از هر دو طرف و شاهد توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo, می تواند دیدن خروج از تمام آمریکا و نیروهای متفقین در بعد از 14 ماه و اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن یک کلید کمپین تعهد به عصاره آمریکا از “جنگ بی پایان.” اما آن را نیز می تواند به راحتی باز کردن به خصوص اگر طالبان موفق به تعهدات خود.

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: ایالات متحده سزاوار اعتبار برای کمک به افغانستان را یک گام به سوی صلح است. او با احتیاط از معامله چشم انداز برای رسیدن به موفقیت و هشدار طالبان در برابر نقض تعهدات خود.

“ما فکر می کنم ما موفق شود در پایان گفت: با اشاره به گفتوگوهای صلح افغانستان و نهایی ایالات متحده خروج. او گفت که او خواهد بود “جلسه شخصا با رهبران طالبان در نه چندان دور آینده” و در توصیف این گروه به عنوان “از جنگ خسته شده اند.”

او نگفت که کجا و به همین دلیل او قصد دارد برای دیدار با رهبران طالبان. او گفت که او فکر می کند آنها جدی در مورد معامله با آنها را امضا کرده اما هشدار داده است که اگر نتواند ایالات متحده می تواند راه اندازی مجدد مبارزه با.

“اگر همه چیز بد اتفاق می افتد ما را” در نظامی شلیک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Pompeo به همین محتاط.

“امروز ما واقعی هستند. ما در حال تصرف بهترین فرصت برای صلح در یک نسل” Pompeo گفت: در پایتخت قطر از دوحه. “امروز ما محدود است. ما می دانیم که امریکا نباید در ابد در گورستان امپراتوری اگر ما می تواند کمک به افغان ها ایجاد صلح است.”

تحت این توافق آمریکا را جلب نیروهای خود را به 8,600 از 13,000 در آینده سه تا چهار ماه باقی مانده نیروهای آمریکایی خروج در 14 ماه. کامل خروج خواهد بستگی دارد طالبان ملاقات تعهدات خود را برای جلوگیری از تروریسم از جمله تعهدات خاص به نفی القاعده و جلوگیری از آن گروه و یا دیگران را از استفاده از خاک افغانستان به طرح حمله آمریکا و یا متحدان آن است.

معامله مجموعه صحنه را برای داخل افغانستان مذاکرات صلح را آغاز حدود 10 مارس با هدف مذاکره دائمی آتش بس و قدرت های توافق بین المللی مستقر در افغانستان شدند. شاید پیچیده ترین و دشوار فاز از این طرح است. آن را نمی کند, اما, کراوات امریکا خروج به هر نتیجه خاص از تمام افغان در ایران, به گفته مقامات ایالات متحده.

Pompeo گفت که “این فصل از تاریخ آمریکا در افغانستان در خون نوشته شده است” و تاکید کرد که در حالی که جاده پیش رو خواهد بود دشوار است معامله به نمایندگی از “بهترین فرصت برای صلح در یک نسل است.”

در موازی مراسم در کابل وزیر دفاع ایالات متحده امریکا خوانده شده را علامت Esper و رئیس جمهور اشرف غنی با امضای یک بیانیه مشترک تعهد دولت افغانستان به حمایت ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است که بازدید skeptically توسط بسیاری از جنگ خسته افغانها به خصوص زنان که از ترس باز گشت از سرکوب تحت فوق العاده محافظه کار طالبان است.

جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دستور داده بود آمریکا حمله به افغانستان در پاسخ به 9/11. برخی از نیروهای ایالات متحده در حال حاضر در خدمت وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است به دنیا آمد هنگامی که القاعده هواپیماربایان پرواز دو هواپیماهای مسافربری به برجهای دوقلو از مرکز تجارت جهانی یکی دیگر از سقوط به پنتاگون و در زمان پایین یک چهارم در پنسیلوانیا به قتل تقریبا 3000 نفر است.

آن را تنها در زمان چند ماه به سرنگونی طالبان و ارسال اسامه بن لادن و القاعده داعش تقلا در سراسر مرز به پاکستان اما این جنگ کشیده در سال به عنوان ایالات متحده در تلاش برای برقراری ثبات عملکرد دولت در یکی از کشورهای کمتر توسعه یافته در جهان است. طالبان دوباره و در حال حاضر نگه نوسان بیش از نیمی از کشور.

ایالات متحده صرف حدود 1 تریلیون دلار در افغانستان دو سوم از آن در دفاع از آن برای خود سربازان بلکه برای نیروهای امنیتی افغانستان. بیش از 3500 ایالات متحده و ائتلاف سربازان کشته شده در افغانستان بیش از 2400 از آنها آمریکایی است.

اما این درگیری نیز اغلب نادیده گرفته شده توسط سیاستمداران ایالات متحده و مردم آمریکا به عنوان حافظه از حملات که ترد رو به آفتاب صبح پژمرده با وجود داشتن تغییر چگونه بسیاری از آمریکایی ها جهان را ببینید.

در حالی که Pompeo در این مراسم حضور داشتند در قطر او به نظر می رسد برای جلوگیری از هر گونه تماس مستقیم با طالبان اعلام کرد. این قرارداد امضا شد توسط ایالات متحده امریکا زلمای خلیل زاد و مرگ رهبر طالبان ملا عبدل غنی برادر که پس از دست تکان داد. اعضای طالبان فریاد زد: “الله اکبر” و یا “خدا بزرگترین است.” دیگران در حضور و غیاب از جمله قطر میزبان تحسین مودبانه.

“ما متعهد به اجرای این توافق نامه” ملا گفت: در نظر مختصری. “من از تمام مردم افغانستان صادقانه کار برای صلح و جمع آوری در اطراف میز مذاکرات صلح.”

برخی از طالبان جشن توافق به عنوان یک پیروزی است. “امروز روز پیروزی است که با کمک خدا” گفت: عباس Stanikzai, یکی از طالبان منجر مذاکره کنندگان.

در ضمن در کابل در یک نادر نشان از وحدت غنی نشسته در کنار رئیس خود را سیاسی رقیب عبدالله عبدالله در یک مراسم با Esper و دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ که شامل یک بیانیه بین دولت افغانستان و ایالات متحده در نظر گرفته شده برای نشان دادن پشتیبانی ایالات متحده برای افغانستان است.

برای دولت افغانستان است که عمیقا از انتقاد مخالفان سیاسی از جمله عبدالله و خاله ها پیش رو خواهد بود cobbling با هم یک تیم مذاکره کننده به نشستن در سراسر از طالبان. این مذاکرات برای تعیین چهره پس از جنگ افغانستان است.

این مذاکرات برگزار می شود در اسلو, نروژ انتظار می رود برای شروع در اطراف مارس 10. طالبان را ساخته اند آن را روشن آنها انتظار می رود دولت افغانستان برای آزادی خود 5,000 زندانیان قبل از شروع مذاکرات است. در اطراف آن زمان طالبان به انتشار 1,000 نیروهای امنیتی دولت. تا به حال دولت موافقت نمی شود به آزادی زندانیان است که می تواند باز کردن داخل افغانستان مذاکرات قبل از آنها حتی شروع کنید.

Esper هشدار داد راه پیش رو یک بود و نمی توانست بدون چالش های آن. “این یک لحظه امیدوار, اما این تنها آغاز راه پیش رو آسان نخواهد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها وعده داده شده به آمریکا از جنگ در خاورمیانه و خروج نیروهای نظامی می تواند افزایش پیشنهاد انتخاب مجدد خود را در یک ملت خسته از دخالت در دور تضاد است. در سپتامبر گذشته در اطلاعیه کوتاه او به نام چه بود به امضای مراسم با طالبان در کمپ دیوید پس از یک سری از حملات طالبان. اما او تاکنون حمایتی از مذاکرات.

روشن نیست چه تبدیل خواهد شد از سود ساخته شده در حقوق زنان پس از سرنگونی طالبان بود که سرکوب زنان و دختران تحت سخت تجاری از قانون شریعت است. حقوق زنان در افغانستان بوده است نگرانی از هر دو دولت بوش و دولت اوباما اما همچنان عمیقا محافظه کار کشور با زنان و مبارزه برای حقوق اساسی.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 16,500 سربازان تحت ناتو بنر که 8,000 آمریکا. آلمان بزرگترین مشروط با 1,300 نیروهای نظامی و به دنبال آن انگلیس با 1,100.

در همه 38 ناتو در کشورهای در حال کمک به نیروهای افغانستان است. اتحاد رسما اعلام ماموریت جنگی در سال 2014 و در حال حاضر فراهم می کند آموزش و حمایت از نیروهای افغان.

ایالات متحده جداگانه مشروط 5000 نیروهای مستقر به انجام مبارزه با تروریسم ماموریت و ارائه هوایی و زمینی پشتیبانی به نیروهای افغان هنگام درخواست.

پس از شروع مذاکرات با طالبان آمریکا به شدت حملات هوایی خود را بر طالبان و همچنین به عنوان محلی “دولت اسلامی” وابسته است. سال گذشته نیروی هوایی ایالات متحده کاهش یافته است و بیشتر بمب در افغانستان از هر سال از سال 2013.

هفت روز پیش طالبان شروع هفت روز “کاهش خشونت” دوره پیش نیاز برای امضای قرارداد صلح.

___

Brodie گزارش از کابل ، آسوشیتد پرس نویسندگان رحیم Faiez و Tameem اخگر در کابل Lorne طبخ در بروکسل رابرت برنز در واشنگتن و جوزف کراس در بیت المقدس کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im