UFC را گیلبرت سوختگی سرزنش مثبت COVID آزمون در فلوریدا بازگشایی: ‘مردم با پوشیدن ماسک’

“من فقط فکر می کنم آن را یک فلوریدا چیز” سوختگی گفت: پس از برداشت به دلیل تست مثبت. “ما امن نیست در هر نقطه. ما باید در خانه بمانند.”

گیلبرت سوختگی باقی مانده است نسبتا خوب ارواح با توجه به همه چیز را که اتفاق افتاده در چند روز گذشته.

بیش از آخر هفته, برزیلی, سبک وزن مدعی آزمایش مثبت برای COVID-19 شد و بلافاصله حذف از عنوان خود در مقابل مبارزه با قهرمان Kamaru عثمان در UFC 251. سوختگی (18-3 MMA 12-3 UFC) قرار بود به پرواز جمعه از لاس وگاس به ابوظبی که در آن رویداد در حال وقوع است اما در عوض مجبور شد به درایو صفحه اصلی و قرنطینه. در حال حاضر خورخه Masvidal در اوسمان در کوتاه توجه کنید.

سوختگی وارد از فلوریدا به لاس وگاس در روز پنج شنبه به عنوان او نیاز به تصویب یک coronavirus آزمون و منزوی به منظور هاپ در UFC منشور هواپیما حمل و نقل مبارزان به ابوظبی. سوختگی در زمان آزمون حدود 4 بعد از ظهر به وقت محلی و در آنجا ماند در اتاق خود را به عنوان او در برخورد با یک سردرد بزرگ.

در صبح روز جمعه, همه چیز رفت و جنوبی برای “Durinho.”

“روز بعد من از خواب بیدار به یک تماس از شکارچی کمپبل از UFC” سوختگی ESPN گفت:. “او کسی است که به من خبر ‘هی شما تست مثبت است. ما در حال رفتن به اجرای یکی دیگر از آزمون و پس از دوم نتایج ما از وجود دارد.’ پس من منتظر بود و Khabib پدر گذشت, بنابراین ما در این وضعیت در حالی که ما منتظر نتایج.”

شکست نخوردگان سبک وزن قهرمان Khabib Nurmegovedov درگذشت در مسکو و پس از یک نبرد طولانی با COVID-19, Khabib مدیر, علی Abdelaziz تایید جمعه.

“سپس من به نام علی و آن را سخت به در تماس گرفتن با او به خاطر همه چیز با Khabib پدر,” سوختگی ادامه داد. “و هنگامی که ما در نهایت صحبت او بود” فرض بسیاری از مردم به من. چه خبر است؟’ و من گفت: “داداش من تست مثبت است. ما در حال انتظار برای تست دوم.’

“سپس بعد از تست دوم آمد و تایید کرد من تا به حال تست مثبت و در همان زمان مربی جونز می شود به نتایج مثبت تست بیش از حد. بنابراین من Vagner Rocha و مربی جونز آزمایش مثبت است. برادر من که در وسط ما را (در هواپیما به لاس وگاس) آزمایش منفی است.”

پس از حذف از این رویداد UFC اجاره برنز و تیم خود را یک کامیون به رانندگی بازگشت به فلوریدا از آنها می تواند یک هواپیما در حالی که مسری است.

برنز می گوید او احساس خوب و بدون علائم است. او باقی خواهد ماند و در قرنطینه به مدت دو هفته. 33 سال است که دقیقا مطمئن نیستید که چگونه او و تیم او قرارداد این ویروس اما نسبت داده و آن را به افزایش موارد COVID-19 بعد از فلوریدا بازگشایی شد.

“این چیزی است که در فلوریدا باز بود که چیزی” می سوزد گفت. “در فلوریدا مردم با پوشیدن ماسک های مردم در همه جا راه رفتن. بنابراین من فکر می کنم که چگونه ما آن را کردم. من فکر می کنم اولین کسی که رو آن کنی یک مربی برزیلی. پس از که ما رو Aung لا نسنگ – یک قهرمانی قهرمان. و پس از آن یک زن و شوهر از heavyweights و سپس آن را به من بود. و مرد دیگری فقط پیامک من; او را از یک LFA مبارزه به خاطر او آزمایش مثبت ،

“من فقط فکر می کنم آن را یک فلوریدا چیز. ما امن نیست در هر نقطه. ما باید در خانه بمانند. من اعتقاد دارم که آموزش رفتن به نزدیک … ما به ورزشگاه برای بار دوم صبر کنید و همه تست شده و سپس دوباره باز کردن. من فکر می کنم آن را نمی بدنسازی چیزی که من فکر می کنم این یک فلوریدا چیزی که در اینجا آن را بیش از همه. شماره در حال گرفتن و ما تا پایان گرفتار شدن.”

این داستان در اصل منتشر شده به floridatoday.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>