پلیس بریتانیا: پارک سلاح سرد که منجر به کشته شدن 3 بود یک حمله تروریستی

سه نفر کشته و سه نفر دیگر به طور جدی زخمی در حمله با چاقو آمد که از آبی شنبه در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر از 200 ، 000 نفر 40 مایلی غرب لندن است.

خواندن انگلستان — سلاح سرد و داد و بیداد که به کشته شدن سه نفر بودند در یک پارک در یک شب تابستان است که به عنوان یک حمله تروریستی, پلیس گفت:. 25 سال است که اعتقاد بر این بود که تنها مهاجم در بازداشت است اما مقامات گفت: انگیزه برای قتل عام مشخص نیست.

مقامات گفت: آنها به دنبال هر گونه دیگر مظنون و آنها را افزایش نمی دهد بریتانیا رسمی تهدید تروریسم سطح از “قابل توجه است.”

سه نفر کشته و سه نفر دیگر به طور جدی زخمی در حمله با چاقو آمد که از آبی شنبه در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر از 200 ، 000 نفر 40 مایلی غرب لندن است.

“انگیزه برای این وحشتناک عمل است که به دور از برخی” گفت: Neil باسو بریتانیا بالا مبارزه با تروریسم پلیس, افسر پلیس به پزشکی قانونی ماموران خار پارک برای شواهد.

مدیر پاسبان جان کمپبل از دره رودخانه تیمز پلیس گفت: ماموران نامیده می شدند به گزارش دارویی و نقدی فقط قبل از 7 p. m. و وارد برای پیدا کردن یک “وحشتناک” ، او گفت: یک مظنون دستگیر شد در عرض پنج دقیقه.

باسو گفت: “فوق العاده شجاع” غیر مسلح افسران بازداشت 25 ساله محلی در صحنه است. پلیس گفت که آنها را باور نمی وجود دارد هر گونه خطر بیشتر به مردم است.

پلیس مشخص نشده مظنون اما بریتانیا national news agency, انجمن صنفی مطبوعات و دیگر رسانه ها نام او را به عنوان Khairi Saadallah یک لیبی پناهندگی-جستجوگر زندگی در خواندن.

خواندن از آن نام است که در همان سن به عنوان مظنون شد و محکوم به دو ماه در زندان در سال گذشته برای آزار اضطراری کارگر. همان مرد بود و بعدها هم در سال گذشته با حمله به یک قاضی که او را محکوم.

بی بی سی گزارش داد که Saadallah مورد بررسی قرار گرفت توسط نیروهای امنیتی در سال گذشته بیش از نگرانی های او برنامه ریزی شده برای سفر به خارج برای پیوستن به یک گروه جهادی اما او مصمم به یک تهدید عمده.

نخست وزیر بوریس جانسون که ملاقات مقامات امنیتی و پلیس و وزیر امور خارجه روز یکشنبه برای به روز رسانی در تحقیقات گفت که او “وحشت زده و بیمار” توسط حمله.

“اگر وجود دارد در حال درس است که ما نیاز به یادگیری” و یا حقوقی تغییرات مورد نیاز برای جلوگیری از چنین حملات “پس از آن ما خواهد آموخت که کسانی که درس و ما را دریغ نکنید به اقدام در صورت لزوم” جانسون گفت.

افسران پلیس گشت cordons در جاده های منتهی به پارک در روز یکشنبه و آبی و سفید و چادر بنا در نزدیکی حمله به سایت. یک شبه به شدت افسران مسلح وارد یک آپارتمان در حدود یک مایل دور و با صدای بلند انفجار شنیده شد.

یادداشت ها و خوشه های گل شده بود سمت چپ یکشنبه توسط پلیس نوار در ادای احترام به قربانیان. یکی از افراد کشته شده مشخص شد که جیمز فورلانگ یک معلم در این نزدیکی هست به زبان انگلیسی شهر Wokingham.

“وجود دارد هیچ کلمه ای که هر کسی را می گویند به بیان چقدر وحشتناک و بی معنی این بود که” یکی از آنها گفت. “”دعاهای ما با همه قربانیان و خانواده و دوستان خود. #Readingstandsunited.”

حمله آمد ساعت پس از یک زندگی ماده تظاهرات در Forbury باغ اما پلیس گفت: هیچ ارتباطی بین این دو رویداد.

مربی شخصی لارنس مخمر گفت: پارک پر بود از گروه نشسته روی چمن ها شنبه شب هنگامی که “یکی تنها فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها را.”

“او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا” مخمر گفت.

بریتانیا اعلام کرد چندین حملات تروریستی در سال های اخیر هر دو توسط مردم با الهام از انقلاب اسلامی و توسط راست گرایان. اسلامی الهام گرفته از حملات شامل بمب گذاری انتحاری در یک کنسرت آریانا گراند در منچستر که به کشته شدن 22 نفر در سال 2017 و مرگبار دو وسیله نقلیه و حملات چاقو در لندن در همان سال است.

در چند مورد مهاجمان شناخته شده اند به پلیس. در ماه نوامبر یک مرد که تا به حال منتشر شده است پس از گذراندن مجازات زندان برای یک جرم تروریسم چاقو دو نفر را به اعدام در عدالت کنفرانس در لندن است.

در ماه فوریه یک مرد به تازگی منتشر شده از زندان پس از خدمت زمان برای تروریسم و جرائم مرتبط با بسته جعلی بمب و چاقو دو نفر مشغول خیابانی در لندن قبل از شلیک شدن به مرگ توسط پلیس. هیچ کس دیگری کشته شد.

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم سطح می ایستد در “قابل توجهی” سطح متوسط پنج پله مقیاس معنای حمله به احتمال زیاد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>