سازمان ملل: طرفین درگیر در یمن موافق عمده زندانی تجارت

قاهره — یمن متخاصم طرف توافق کرده اند که برای اجرای با تاخیر و عمده زندانی مبادله در سازمان ملل گفت: در شرایطی که مذاکرات برای پایان دادن به فاجعه جنگ بین این کشور در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و حوثی ها می تواند پیشرفت.

آن خواهد بود که “ایران در مقیاس بزرگ” ارز در نوع خود از زمان آغاز درگیری ها در جهان عرب به فقیرترین کشور, با توجه به U. N.

زندانی مبادله معامله شد دیده می شود به عنوان دستیابی به موفقیت در طول سال 2018 مذاکرات صلح در سوئد. حوثیها و بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت موافقت کرد و سپس به چندین اعتماد سازی اقدامات از جمله آتش بس در استراتژیک شهرستان بندر Hodeida.

اجرای آزمایشی طرح صلح تصادفا در میان جریان حملات نظامی و عمیق بی اعتمادی بین دو طرف است.

جنگ نیز بوده است تئاتر برای رقابت منطقه ای میان ایران که عقب نشینی حوثی ها و عربستان سعودی که منجر به یک ائتلاف نظامی حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده یمن دولت است.

U. N. ماموریت در یمن گفت که هر دو شورشیان و دولت یمن تصمیم گرفته بود به “بلافاصله شروع با تبادل لیست برای آینده آزادی” زندانیان است. روز یکشنبه در بیانیه ای پس از هفت روز از جلسات بین دو طرف در اردن پایتخت عمان.

“امروز احزاب به ما نشان داد که حتی با چالش های رو به رشد در زمین اعتماد به نفس آنها شده اند ساختمان هنوز هم می تواند عملکرد نتایج مثبت” U. N. فرستاده مارتین گریفیتس گفت.

U. N. ماموریت را فاش نمی کند شماره های خاص برای انتظار زندانی ارز.

Abdul-Qader al-مرتضی یک شورشی مسئول امور زندانیان گفت: در یک صدای جیر جیر که در فاز اول این قرارداد شامل آزادی بیش از 1400 زندانی از دو طرف. او گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد برای دو روز به “آماده سازی و تجدید نظر در لیست نهایی.”

بودند co-ریاست Griffiths’ و دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ ICRC. نمایندگان از ائتلاف به رهبری عربستان سعودی همچنین با حضور در مذاکرات هستهای گفت.

Griffiths خواست هر دو طرف برای حرکت به جلو با توافق تبادل زندانیان “با بیشترین حس اضطرار.” او نداد زمانی که آنها شروع به تبادل.

فرانتس Rauchenstein رئیس کمیته جهانی صلیب سرخ در صنعا پایتخت یمن استقبال گام به عنوان “دلگرم کننده است.”

“امروز با وجود ادامه شاهد هستیم که احزاب پیدا کرده اند مشترک بشردوستانه زمین است که اجازه خواهد داد که بسیاری از بازداشت شدگان به بازگشت به عزیزان خود” Rauchenstein گفت.

جنگ در یمن نیز باعث بدترین بحران انسانی ترک میلیون ها نفر مبتلا به مواد غذایی و پزشکی کمبود. از کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر از جمله مبارزان و شهروندان با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که آهنگ های خشونت را گزارش کرد.

سخنگوی حوثی محمد Abdel-Salam گفت: عربستان و سودان زندانیان خواهد بود از جمله در انتشار از طرف او. ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به ارمغان آورده است به یمن سودان مبارزان در کنار آن.

وزیر امور خارجه یمن محمد عبدالله آل Hidn گفت: استقبال از او “مرحله به مرحله توافق” برای آزادی زندانیان در یک صدای جیر جیر یکشنبه.

دستیابی به موفقیت در مذاکرات پس از تقلا یکی دیگر از درگیری های شدید در مناطق مختلف در یمن که به کشته شدن و زخمی شدن صدها نفر از مردم از هر دو طرف.

اعتصاب در روز شنبه به کشته شدن بیش از 30 غیرنظامی در مناطق کوهستانی شمال یمن استان جوف گفت: U. N. انسانی رئیس برای این کشور خواستار حمله “تکان دهنده است.”

حوثیها متهم ائتلاف به رهبری عربستان سعودی از راه اندازی حملات هوایی تلافی جویانه پس از آنها به ضرب گلوله یک هواپیمای جنگی ائتلاف بیش از جوف.

ائتلاف گفت: آن بررسی “ممکن است خسارت های ناخواسته” از یک عملیات امداد و نجات در منطقه پس از سقوط اروپا ساخته گردباد هواپیمای جنگی اواخر جمعه.

تجدید درگیری تهدید به تحت الشعاع قرار دادن این امید مطرح شده در توسط back-کانال ایران در خلیج فارس وزارت امور خارجه عمان بین سعودی و حوثی ها در یمن.

مذاکرات تمرکز بر موقت موافقت نامه از جمله بازگشایی یمن اصلی فرودگاه بین المللی صنعا بود که تعطیل توسط ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در سال 2016. در نشانه ای از پیشرفت دو سازمان ملل متحد پروازهای گذر گاه ده ها تن از به طور جدی بیمار یمنی در خارج از کشور برای درمان در زمان خاموش در هفته گذشته از تهران برگزار می شود سرمایه, برای اولین بار از آغاز محاصره هوایی.

درگیری در جهان عرب به فقیرترین کشور فوران در سال 2014 زمانی که یمن را تصرف کردند و سرمایه های زیادی از این کشور ، یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مصمم به بازگرداندن اقتدار رئیس جمهور یمن رویترز عبد ربه هادی دولت راه اندازی یک مداخله نظامی سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im