جهان 13.8 میلیارد سال دانشمندان تایید

جهان حدود 13.8 میلیارد سال, با توجه به تحقیقات جدید به تازگی منتشر شده توسط یک تیم بین المللی از اخترفیزیکدانان.

در حالی که این برآورد سن از جهان شناخته شده بود قبل از اینکه در سال های اخیر دیگر علمی اندازه گیری و پیشنهاد کرده بود به جای آن که جهان ممکن است صدها میلیون سال جوان تر از این است.

دانشمندان مورد مطالعه یک تصویر از قدیمی ترین نور در جهان به تایید آن سن 13.8 میلیارد سال است.

این “پس تاب” از انفجار بزرگ شناخته شده است به عنوان ریزموج زمینه کیهانی و نشانه یک زمان 380,000 جهان پس از تولد هنگامی که پروتون ها و الکترون ها پیوست به فرم اول اتم.

به دست آوردن بهترین تصویر نوزاد جهان کمک می کند تا دانشمندان درک بهتر ریشه های جهان, چگونه ما باید به جایی که ما بر روی زمین که در آن ما در حال رفتن, چگونه جهان ممکن است در نهایت و زمانی که پایان دادن به که ممکن است رخ دهد با توجه به بیانیه ای از دانشگاه استونی بروک.

“ما در حال بازگرداندن ‘عکس کودک’ از جهان به حالت اصلی خود حذف ساییدگی و پارگی از زمان و فضا که تحریف تصویر” توضیح استونی بروک اخترفیزیکدان Neelima Sehgal, همکاری نویسنده در مقالات.

“تنها با دیدن این واضح تر کودک عکس یا تصویر از جهان می تواند ما را بیشتر به طور کامل درک چگونه جهان ما متولد شد” Sehgal گفت.

با استفاده از مشاهدات از آتاکاما کیهان شناسی تلسکوپ (ACT) در شیلی, یافته های جدید مطابقت با اندازه گیری از دادههای ماهواره پلانک از همان باستان نور است.

عمل تیم تخمین سن جهان را با اندازه گیری آن قدیمی ترین نور است. دیگر علمی گروه را اندازه گیری کهکشان ها را در جهان سن تخمین می زند.

تحقیقات جدید می افزاید پیچ و تاب و تازه به یک بحث در فیزیک نجومی جامعه در مورد سن جهان گفت: سیمون Aiola اولین نویسنده یکی از مقالات جدید در این یافته در بیانیه ای از دانشگاه پرینستون.

“در حال حاضر ما آمده ایم تا با یک پاسخ که در آن پلانک و عمل به توافق برسند” گفت: Aiola یک محقق در Flatiron موسسه مرکز محاسباتی فیزیک نجومی در شهر نیویورک است. “از آن صحبت می کند به این واقعیت است که این مشکل اندازه گیری قابل اعتماد هستند.”

عمل تیم تحقیقاتی بین المللی همکاری دانشمندان از 41 موسسات در هفت کشور جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>