دانشگاه ادغام ایده از هم جدا می افتد در فلوریدا مقننه

قانون ادغام جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا به دانشگاه فلوریدا مرده است ،

تالاهاسی – فشار توسط دولت و مجلس به ادغام جدید دانشگاه فلوریدا و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا به دانشگاه فلوریدا به طور موثر پژمرده شب جمعه.

خانه رسیده یک نقطه در جلسه قانونی که در آن هر گونه اقدامات به طور کامل تایید شده توسط اتاق بازرگانی در حال کنار گذاشتهشدن. ادغام پیشنهاد (HB 7087) که roiled دو دانشگاه که استقلال تهدید شد هرگز آمد تا برای یک خانه کامل رای دهند.

بنابراین فلوریدا 12 دانشگاه از جمله بحرانزده مدارس در ساراسوتا فلوریدا تحمل.

حداقل برای یک سال دیگر.

“من فکر می کنم حقایق آن اصرار دارند در یک بررسی که ایده سال پس از سال” گفت: مجلس خوزه الیوا, R-میامی. “شما همیشه نمی توانید اولین چیزی که انجام می شود … اما این یکی از کسانی که ایده های که در حال رفتن به آمده است. این مایه تاسف است که آن را نه امروز.”

این قانون که به نظر می رسید به ظهور اواسط جلسه به عنوان زاییده افکار تشکر. شیدا خوب, R-ملبورن صندلی از خانه عالی آموزش و پرورش, بودجه, پنل پاک کرده بود کمیته بیش از مخالفان از دانش آموزان در مدارس و کالج مقامات و قانونگذاران دموکرات.

بسیاری از گله و شکایت که یک لایحه از جمله اهمیت نباید این ماجرا از طریق به طوری که در اواخر جلسه با چنین محدود تجزیه و تحلیل.

“این نوع از مکالمات ما نیاز به بیش از یک دوره طولانی تر از زمان ما نباید با عجله” Rep. مارگارت خوب, D-ساراسوتا گفت: در این لایحه نهایی کمیته جلوگیری از هفته گذشته است.

خوب هر چند در دفاع از ایده خود را — گفت: آن پدید آمده پس از او در داده ها در هزینه ارائه مدارک تحصیلی در هر یک از فلوریدا 12 دانشگاه های دولتی. مالیات دهندگان صرف به مراتب بیشتر در هر یک از رشته های تولید شده توسط کالج جدید و فلوریدا پلی تکنیک نسبت به سایر دانشگاه ها منجر به نتیجه گیری آنها ناکارآمد است و باید خورده به UF.

در یک نقطه, دانشگاه ایالتی فلوریدا در نظر گرفته شد امکان فرود نقطه جدید ، اما زمانی که FSU ابراز علاقه کمی خوب رویکرد منتقل شده است.

هنوز هم ادغام پیشنهاد نیز به نظر می رسد قاب به عنوان یک نوع چانه زنی دخترک مشترک برای این نوع از سیاست تجاری است که مشترک بین مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

کالج جدید است که در قانون گذاری منطقه از رئیس جمهور مجلس سنا لایحه Galvano R-برادنتون. و در حالی که Galvano علنا گفت که او باز به بحث در مورد این ایده از یک دانشگاه, ادغام, از دست دادن یک وطن است نه نوع از میراث اکثر رهبران می خواهید.

اما با قانونگذاران مسابقه به سمت نهایی بودجه دولت و پایان دادن به قانونی جلسه بعدی آخر هفته الیوا گفت: ادغام موضوع نمی خواهد بازبینی شود.

“اگر تنها چیزی که ما قادر به انجام است را به نور است که این نیاز به بررسی سال پس از سال است که برخی از موفقیت” اولیوا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>