دانشگاه میامی مطالعه در می یابد که اسکله موسیقی گلشیری ممکن است تاکید محلی دریا زندگی

دانشگاه میامی مطالعه نشان داد که رقص های الکترونیکی موسیقی بد است برای جانوران زیر آب است که برقراری ارتباط با صدا.

اسکله جشنواره های موسیقی ممکن است unnerve اکوسیستم زیر آب و به طور بالقوه مختل عشق زندگی یک froggy-به دنبال ماهی است که یک جزء اصلی در رژیم غذایی برای دلفین ها با توجه به جدید دانشگاه میامی مطالعه است.

مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله آلودگی محیط زیست شد انجام شده توسط محققان که نگران بودند در مورد چگونه صدا از انرژی بالا و پایین فرکانس جشنواره موسیقی فوق العاده تاثیر می گذارد دانشگاه تجربی fish hatchery.

این hatchery در Rosentstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم خانه های با ارزش ماهی مانند mahi-mahi cobia و سرخو.

اما در ماه مارس 2019 در هچری مخازن در ویرجینیا کلید جنوب شرقی مرکز شهر میامی شد موقت همسایگان با نقل مکان جشنواره موسیقی فوق العاده که راه اندازی یکی از رقص های الکترونیکی موسیقی مراحل در ویرجینیا کلیدی پارک ساحلی.

“کسانی که ماهی استفاده می شود برای آبزی پروری مطالعات بلکه به شکل اثرات چیزهایی مانند نشت نفت آبهای عمیق افق بنابراین این بسیار مهم است که ماهی ها شاد و سالم” گفت: دانیل مک دونالد, UM دریایی زیست شناسی و بوم شناسی, استاد دانشگاه و از نویسندگان این مطالعه است. “این اولین بار بود فوق العاده بود در حال حرکت به آن نقطه و وجود دارد برخی از نگرانی در مورد ماهی زیرا آنها خواهد بود سمت راست درب بعدی.”

مک دونالد با استفاده از ساده toadfish – تا به نام چرا که آن را شبیه وزغ در بسیاری از تحقیقات از جمله مطالعات انجام شده بر روی ماهی سطح استرس. او و co-محققان راه اندازی ویژه مخازن در نزدیکی hatchery که در آن toadfish اضافه شد و زندگی قبل و بعد از کنسرت.

Toadfish در حال زیست محیطی جم چرا که آنها بخش قابل توجهی از یک دلفین را به رژیم غذایی هم طعمه برای ماهی بزرگتر است. آنها ایده آل برای موسیقی آزمایش به دلیل ارتباط آنها با صدا. مردان خر خر کردن در هشدار در دیگر مردان و سوت به زنان در تلاش برای به دست آوردن آنها را به تخم در نر لانه. مرد سپس بارور تخم مرغ و برای آنها مراقبت.

فوق العاده که جذب بیش از 170,000 concertgoers در سال 2019 شد نامناسبی برگزار شد برای toadfish در طول فصل پرورش است.

“شما می توانید ببینید چه پیامدهایی می تواند از اخلال در تولید مثل رفتارهای” مک دونالد گفت. “ما قادر به نشان می دهد که در این مطالعه, اما آن چیزی است که به فکر می کنم در طراحی مطالعات آینده و در نگاه خود ما رفتار در داشتن این کنسرت در waterfronts.”

میکروفن راه اندازی شد در مخازن و همچنین در تحمل برش – یک کانال جزر و مدی مجاور به این کنسرت که متصل به اقیانوس اطلس و خلیج پستها.

در کانال های سطح صدا در زیر آب افزایش 2 تا 3 دسی بل در طول جشنواره موسیقی فوق العاده که UM اقیانوس علوم پروفسور کلر پاریس همچنین همکاری نویسنده در این مطالعه گفت: قابل توجه است افزایش دهد.

اما آن را حتی بلندتر در آزمون استخر که با تجربه سطح صدا 7 تا 8 دسی بل بالاتر است.

در همان زمان اصلی هورمون استرس ماهی افزایش 4 تا 5 برابر.

“تصور کنید که در یک محل که در آن وجود دارد به طوری که شما باید به فریاد شنیده شود” پاریس گفت. “بودن در آنجا برای سه روز بدون ارتباط می تواند بسیار استرس زا برای ماهی.”

این جشنواره موسیقی فوق العاده متفاوت از بسیاری از روز طولانی کنسرت به دلیل تمرکز بر موسیقی الکترونیک – سنگین باس برای تلفن های موبایل است که به دنبال همین فرکانس پایین استفاده می شود toadfish برای برقراری ارتباط, پاریس گفت.

به همین دلیل اسکله کنسرت مانند وست پالم بیچ را Sunfest ممکن است به عنوان مضر به ماهی

اما محققان گفت: آنها آگاه نیست هر مطالعه دیگر که در نگاه تاثیر می گذارد, هوای آزاد, سالن های موسیقی در زیر آب محیط زیست.

“این مطالعه ممکن است یکی از اولین نشان می دهد که صدای هوابرد است که تأثیر موجودات آبزی,” مک دونالد گفت. “ما نمی خواهم بگویم که فوق العاده باعث toadfish می شود تاکید کرد اما ما می توانیم می گویند که شواهد نشان می دهد فوق العاده مقصر است.”

[email protected]

@Kmillerweather

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>