دانشگاه مینه سوتا در دانش آموزان پیدا کردن آرامش در سازمان ملل متحد-قرنطینه Minecraft پردیس

رئيس دانشگاه جوآن Gabel گفت: مدرسه “اولویت بالا” بود “بهداشت و سلامت ایمنی و رفاه” از دانش آموزان خود و جامعه اطراف است.

ما می گویم این مقدار برای کوروناویروس. علاوه بر ساخت ما تنها و عصبی و با وسواس ببر شاه , شخصیت, بسیاری از را تبدیل به یک کمی بیشتر خلاق در تلاش ما برای همیشه در ارتباط ماندن با یکدیگر است.

در مواجهه با زمان نامحدود از هم جدا U M دانش آموزان ایجاد یک دنیای جدید که در آن آنها می توانند با هم.

به عنوان مینه سوتا روزانه گزارش چند روز پس از اعلام یک الگوی رفتاری در ظاهر یک دانشجو Facebook صفحه. اگر شما squinted آن نگاه بسیاری مانند بانک شرق پردیس – کامل با ستون ها و درختان و پناهگاه اتوبوس راست جایی که آنها تصور می شود. بر نگاه دوم شما می خواهم آن را متوجه شد در واقع مجازی چشم انداز ساخته شده از دقت قرار داده و آجر و مانند مکعب است.

این الگوی رفتاری همچنین شامل یک نوع “اخبار” chyron در مورد کلاس بودن لغو کامل با یک نقل قول جعلی از Gabel:

“ما بلافاصله حرکت تمام پردیس عملیات به فوتبال است.” (تصویر زیر از اصلی الگوی رفتاری ساز, علامت Eckelaert.)

به انجمن خوش آمدید Goldycraft مجازی و پردیس که خود را شروع ترم آخر که چند دانش آموزان با هم و ایجاد سرور خود. هدف آنها این بود – و همچنان – verisimilitude. آنها آپلود دانشگاه floorplans به نگه داشتن ابعاد مقیاس. آنها اضافه شده مناطق مانند سالی سالن و هایکو اغذیه فروشی و مشروب فروشی و طعم مانند یک جفت از پیشاهنگان دختر فروش کوکی ها در عبور و یا یک ایستگاه سوار – جزئیات کوچک تنها یک دانش آموز که بازدید از این مکان هر روز خواهد توجه و قدردانی است.

نسخه مجازی از دانشگاه پنسیلوانیا دانشگاه بوستون جنوبی لوئیزیانا جامعه و دیگران شده اند یا ایجاد یا احیا در پی این بیماری همه گیر به عنوان آستانه گزارش. برخی از آنها حتی برنامه ریزی آنلاین مراسم فارغ التحصیلی در مورد خود واقعی دانشگاه هستند و هنوز هم خالی از هنگامی که روز بزرگ می آید.

ما نمی تونم جای همه چیز را با یک مدولار بیماری-رایگان آنلاین جهان است. اما این مجازی دانشگاه ارائه راحتی و هیجان از به رسمیت شناختن, و شانس خود را برای ساختن چیزی با هم در حالی که ما از نظر فیزیکی از هم جدا.

اگر شما می خواهید برای دیدن جهان از Goldycraft چک کردن سرور در goldycraft.crafterd.pro.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>