به روز رسانی: 3 مرگ در I-75 تصادف در ساراسوتا کانتی

بین ایالتی تصادف درگیر هفت خودرو با توجه به فلوریدا بزرگراه گشت.

سه نفر کشته و سه مجروح در هفت تصادف خودرو در بزرگراه بین ایالتی 75 در ساراسوتا کانتی در صبح روز دوشنبه فلوریدا گشت بزرگراه ،

با توجه به FHP, تصادف اتفاق افتاده است و در حدود 7:20 صبح در خطوط I-75 شمالی در فرویتویلل خروج از جاده. یک گزارش از FHP می گوید هفت وسایل نقلیه درگیر شدند از جمله دو که متوقف شد در آسفالت شانه اما نه جزئیات چگونه تصادف اتفاق افتاده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

سه نفر کشته شدند:

• مرد راننده یک ماک کامیون های بتنی که هویت منتشر نشده در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان. او با پوشیدن کمربند ایمنی.

• مرد راننده یک دوج Durango که متوقف شد بر روی شانه. هویت خود شده است منتشر شد. معلوم نیست اگر او با پوشیدن کمربند ایمنی.

• مرد راننده یک وانت دوج. معلوم نیست اگر او با پوشیدن کمربند ایمنی.

سه نفر صدمه دیده:

• آنجلا Blase, 55, از ونیز بود که رانندگی با فورد موستانگ در بیمارستان بستری شد با آسیب های جدی. او با پوشیدن کمربند ایمنی.

• الیزابت Gunn, 57, از ساراسوتا بود که رانندگی با تویوتا کرولا, دریافت جراحات جزئی. او با پوشیدن کمربند ایمنی.

• مرد راننده شورلت وانت متوقف بر شانه کمک دوج Durango در بیمارستان بستری شد با آسیب مهم. هویت خود شده است منتشر شد. معلوم نیست اگر او با پوشیدن کمربند ایمنی.

جسی Pillinger, 21, شارلوت بود که رانندگی با شورلت وانت صدمه دیده است نیست. او با پوشیدن کمربند ایمنی.

این FHP می گوید: این تصادف در دست بررسی است و می خواهد هر کسی با اطلاعات تماس 239-938-1800 و یا تماس بگیرید *FHP از یک تلفن همراه.

دو خطوط I-75 شمال بسته شد برای ساعت ها و ترافیک متراکم برای مایل در هر دو جهت.

این سومین حادثه بزرگ در I-75 در ساراسوتا کانتی و دوم تقریبا در همان محل در کمتر از یک هفته. در 5 مارس بتن کامیون تصادف بسته تمام خطوط در نزدیکی اودسا خروج از جاده. در اوایل مارس 7 یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در حالی که رانندگی در جنوب در I-75 در نورث پورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>