ما اینترنت مدیر عامل: ‘اگر ما می تواند زنده ماندن ‘Game of Thrones’ ما می توانید زنده ماندن COVID-19′

هیچ Tiger King. بدون زوم ویدئو کنفرانس با پسران است. هیچ جریان جدید فوق العاده Waxahatchee آلبوم.

یک زندگی حتی ارزش زندگی ؟ به سختی.

خوشبختانه حتی به عنوان شبکه تقاضا خوشه با توجه به کروناویروس (COVID-19), دوقلو Citians به احتمال زیاد خواهد شد نه تجربه از دست دادن اتصال به اینترنت.

“تمام چیزهایی که ما نیاز به نگرانی در مورد مردم اینترنت حداقل از آنها می گوید:” تراویس کارتر مدیر عامل شرکت میننتنکا مبتنی بر اینترنت ایالات متحده.

اینترنت و شبکه ساخته شده است به مقاومت در برابر شدید تقاضای او می گوید و زمان مصرف افزایش نیست و در آینده نزدیک به تست ظرفیت. USI که خاک را پوشش می دهد بسیاری از جنوب مینیاپولیس تجربه روز به روز سطح ترافیک که آینه قبلی خود تقاضای بالا ساعت به عنوان مردم از خانه کار می کنند و تکیه به Netflix بکشد.

“بزرگترین ضربه به ترافیک ما تا کنون دیده ام در 25 سال از کسب و کار بود بازی تاج و تخت آخر” کارتر با خنده می گوید. “اگر ما می تواند زنده ماندن بازی تاج و تختما می توانید زنده ماندن COVID-19.”

Comcast نیز شاهد افزایش تقاضا به خصوص در طول روز ساعت ها با توجه به روابط عمومی هرزه جیل Hornbacher اما “به طور کلی قله ها هنوز به خوبی در شبکه ما قابلیت,” او می گوید.

CenturyLink سوم عمده شهرهای دوقلو ارائه دهنده خدمات اینترنت نمی پاسخ به درخواست ما برای نظر.

در حالی که گلگون محلی پیش بینی بالا, اطمینان بخش, سرعت اینترنت در سراسر جهان در حال سقوط به عنوان تقاضا موج گزارش نیویورک تایمز. متوسط سرعت دانلود پایین 24 درصد در نیویورک با توجه به تحقیقات مصرف کننده پهنای باند سایت در حال حاضر. اما در سراسر ایالات متحده که تعداد تنها در 4.9 درصد در پهنای باند و سرعت-تست سایت Ookla.

USI Comcast و CenturyLink در میان 100+ Isp ها که امضا کرده ایم بر روی FCC را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد که بیان می کند که شرکت ها نمی خواهد قطع مشتریانی که قادر به پرداخت هزینه برای مدت 60 روز آینده. USI و Comcast به تازگی ساخته شده در Wi-Fi به نقاط مهم در این بیماری همه گیر.

لذت بردن از خود را آنلاین آخر هفته. در اینجا یک quarentine لیست پخش به دست انداز در حالی که شما سفارش بایگانی اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>