آمریکا سفارت خود در کابل مبارزه با شیوع کروناویروس

یک مقام رسمی در سفارت در کابل گفت: تا 20 نفر آلوده شدند اکثر آنها در نپال Gurkhas که ارائه سفارت امنیت.

کابل — وزارت امور خارجه ایالات متحده می گوید COVID-19 عفونت گزارش شده در سفارت خود در پایتخت افغانستان و تحت تاثیر کارکنان شامل دیپلمات ها و پیمانکاران و مردم محلی است.

وزارت امور خارجه نمی گویند که چگونه بسیاری از تحت تاثیر قرار گرفتند. یک مقام رسمی در سفارت در کابل صحبت می کردند که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها گفت: تا 20 نفر آلوده شدند اکثر آنها در نپال Gurkhas که ارائه سفارت امنیت.

“سفارت در حال اجرای تمام اقدامات مناسب برای کاهش گسترش COVID-19” در وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: اواخر جمعه.

آلوده کارکنان در انزوا در سفارت در حالی که باقی مانده در این مجتمع در حال آزمایش هستند, گفت:, سفارت رسمی. که مقام افزود که کارکنان سفارت گفته شد که آنها می توانید انتظار سخت تر انزوا سفارشات.

وزارت امور خارجه گفت: یک مایع از محل در حال انجام بود به “جلوگیری از شیوع بیشتر.”

افغانستان 28,424 تایید coronavirus موارد است. کمک های بین المللی سازمان نظارت بر این بیماری همه گیر را در این کشور می گویند که اعداد بسیار بالاتر به دلیل عدم تست قابلیت ها و همچنین دسترسی به تست.

ناظران همچنین ترس بسیار مسری coronavirus گسترش یافته در سراسر کشور با بازگشت نزدیک به 300,000 افغان ها از ایران, سخت ترین آمار کشور در منطقه است. ایران به ثبت بیش از 200 ، 000 موارد و 9,392 مرگ و میر.

چند تن از افغان ها که در بازگشت از ایران بودند آزمایش قبل از آنها دامن زد در سراسر کشور به خانه های خود.

در اوایل این ماه به کمیته بین المللی نجات هشدار داد که افغانستان در آستانه یک فاجعه انسانی عمدتا به این دلیل که دولت باید از این ظرفیت حتی تست 80% از coronavirus موارد است.

یک تعداد انگشت شماری از نیروهای ناتو نیز آزمایش مثبت برای عفونت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>