ما به غیر از پرونده آسانژ در استرداد شنیدن

لندن — دولت ایالات متحده و بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ را خاموش دوشنبه در یک امنیت بالا, لندن, دادگاه, یک دهه پس از ویکی لیکس خشم مقامات آمریکایی با انتشار یک گنجینه ای از اسناد طبقه بندی شده نظامی.

یک قاضی در Woolwich تاج دادگاه آغاز خواهد شد شنیدن استدلال از وکلا برای مقامات ایالات متحده که می خواهند به سعی کنید آسانژ در جاسوسی اتهامات عنوان شده است که حمل یک جمله حداکثر 175 سال در زندان است.

استرداد شنیدن شرح زیر سال از عذر دیپلماتیک مناقشه حقوقی و درام است که منجر 48 ساله استرالیایی از شهرت بین المللی به عنوان یک راز-spiller از طریق تبعید در داخل سفارت اکوادور در لندن به حبس در حداکثر امنیت زندان.

آسانژ شده است تحت تعقیب در ایالات متحده در 18 اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده. دادستان ها می گویند او با توطئه ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون کامپیوتر و انتشار صدها هزاران راز دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و افغانستان است.

مقامات ایالات متحده می گویند ویکی لیکس’ فعالیت قرار دادن آمریکا زندگی می کند در معرض خطر است. آسانژ معتقد او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان اولین متمم قانون حفاظت و می گوید که این اسناد در معرض نظامی ایالات متحده تخلف است. در میان فایل های منتشر شده توسط ویکی لیکس بود تصویری از یک سال 2007 هلیکوپتر آپاچی حمله توسط نیروهای آمریکایی در بغداد که به کشته شدن 11 نفر از جمله دو همشهری روزنامه نگاران.

روزنامه نگاری سازمان ها و گروه های آزادی های مدنی از جمله سازمان عفو بین الملل و گزارشگران بدون مرز می گویند اتهامات علیه آسانژ مجموعه سرد سابقه برای آزادی مطبوعات است.

“آنچه که ما را به حمله به روزنامه نگاری” جناح چپ یونانی مجلس Yanis Varoufakis گفت: در یک آسانژ حمایت مارس در لندن در روز شنبه. “تنها اتهام جولیان پنهان شدن پشت مزخرف جاسوسی است که یک مسئول روزنامه نگاری است.”

آسانژ حقوقی حماسه در سال 2010 آغاز شد زمانی که او دستگیر شده بود در لندن به درخواست کشور سوئد است که می خواستم به سوال او در مورد اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی ساخته شده توسط دو زن است. او حاضر به رفتن به استکهلم گفت که او می ترسید استرداد و یا غیر قانونی تفسیر به ایالات متحده آمریکا یا ایالات متحده آمریکا اردوگاه زندان در خلیج گوانتانامو کوبا.

در سال 2012 آسانژ به دنبال پناه در داخل سفارت اکوادور که در آن او فراتر از دسترس انگلستان و مقامات سوئد.

برای هفت سال آسانژ رهبری جدا شده و به طور فزاینده ای حقیقی وجود از سفارت که اشغال یک آپارتمان در یک مجلل بلوک در نزدیکی شیک پوش Harrod فروشگاه. محدود به ساختمان او گاهی اوقات پدید آمده بر روی یک بالکن کوچک به آدرس حامیان و دریافت بازدیدکننده داشته است از افراد مشهور متحدان از جمله لیدی گاگا و “بی واچ” بازیگر پاملا اندرسون.

رابطه بین آسانژ و میزبان در نهایت soured و او اخراج شد در مارس 2019. پلیس بریتانیا بلافاصله او را دستگیر کردند و برای پریدن به قید وثیقه در سال 2012.

سوئد کاهش یافته و جنایات جنسی تحقیقات در ماه نوامبر به دلیل زمان زیادی بود سپری شده اما آسانژ همچنان در لندن Belmarsh زندان به عنوان او در انتظار یک تصمیم ایالات متحده استرداد درخواست.

هواداران می گویند مصیبت است آسیب آسانژ را در سلامت جسمی و روانی ترک او را با افسردگی, مشکلات دندانی و جدی شانه بیماری.

برای هواداران خود در سراسر جهان آسانژ همچنان یک قهرمان است. اما بسیاری از دیگران انتقاد از راه ویکی لیکس منتشر کرده است اسناد طبقه بندی شده بدون redacting جزئیات است که می تواند افراد به مخاطره می اندازد. ویکی لیکس نیز متهم شده است از خدمت به عنوان یک مجرا برای اطلاعات غلط و افراطی است بیگانه برخی از حامیان توسط dallying با سیاستمداران پوپولیستی از جمله مبارزه با تروریسم در اروپا-پروموتر Nigel Farage.

آسانژ تیم حقوقی اصرار آمریکا پرونده او را با انگیزه های سیاسی است. وکلای او می گویند که آنها خواهد شد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که استرالیا ارائه شد عفو با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اگر او موافقت می گویند روسیه نبود درگیر در نشت کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل های که منتشر شده توسط ویکی لیکس در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات.

آسانژ وکلا می گویند که پیشنهاد شده بود در ماه اوت سال 2017 توسط کنگره جمهوری خواه دانا تبدیل نمایند که ادعا می شود اقدام به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کاخ سفید به نام ادعا “کامل ساخت و در مجموع دروغ است.” تبدیل نمایند اذعان بحث, دموکرات, نشت, با ص, اما انکار می کند ارائه عفو از رئیس جمهور.

پایان دادن به, حماسه, هنوز هم می تواند سال های دور. پس از یک هفته از باز شدن بحث استرداد مورد است که با توجه به شکستن تا زمانی که ممکن است زمانی که دو طرف را وضع خواهد کرد شواهد خود را. قاضی است که انتظار می رود به حکومت تا چند ماه پس از آن با از دست دادن سمت به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر.

اگر دادگاه تایید استرداد دولت بریتانیا را نهایی می گویند.

این مورد می آید در ظریف بار برای اطلس روابط. انگلستان را ترک کرده است و اتحادیه اروپا مشتاق است که به اعتصاب یک معامله تجاری با آمریکا

اما روابط بین نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تیره و تار توسط بریتانیا تصمیم به مخالف واشنگتن و کمک مالی به شرکت چینی Huawei نقش مهمی در ساختمان و انگلستان ارتباطات زیرساخت ها است.

آناند Doobay یک استرداد وکیل در شرکت بوتیک قانون گفت: آسانژ حماسه بود غیر معمول سخت به پیش بینی مورد.

“تعداد بسیار کمی از موارد افزایش این محدوده از مسائل که در آن وجود دارد به احتمال زیاد به بحث در مورد واقعی جرائم او را متهم به ارتکاب و اینکه آیا آنها به مقدار جرم در هر دو کشور است.” “وجود دارد استدلال خود را در مورد درمان از نظر انصاف محاکمه شرایط او برای رفتن به بازداشت در, دلایل که چرا او در حال پیگرد قانونی فعالیت های خود را به عنوان یک روزنامه نگار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im