USF اعلام کرد 20 میلیون دلار در کمک شهریه برای دانشجویان

پول را جبران هزینه های حدود 22,000 دانش آموزان و مسئولان مدرسه امید آن را تشویق خواهد کرد که زمان ثبت نام برای سقوط.

دانشگاه فلوریدای جنوبی است فرمان 20 میلیون دلار در بورس ها و چشم پوشی به دانش آموزان است که ممکن است دچار مشکلات مالی با توجه به COVID-19.

این دانشگاه با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد سرمایه گذاری در سه شنبه گفت: این مدرسه ارائه می کنند “ما از U-SF بورسیه و چشم پوشی” برای نزدیک به 22,000 دانش آموزانی که در حال حاضر دریافت یک بورس تحصیلی فدرال مراقبت در عمل کمک مالی شهریه چشم پوشی و یا شخص ثالث پرداخت شهریه.

“در USF ما عمیقا متعهد به حمایت از ما تحصيلی دانشجويان پیشرفت و موفقیت را از طریق این زمان دشوار است” کشيش و معاون اجرایی رئیس جمهور رالف فروردین گفت. “ما امیدواریم که این سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که حمایت کامل خود را از زمان ثبت نام این پاییز به دانش آموزان خود را شروع سفر علمی یا همچنان به دنبال اهداف آموزشی در USF.”

مدرسه تاسیس این صندوق به امید جلب دانش آموزان به دانشگاه در پاییز.

“USF ایجاد این ابتکار منحصر به فرد بر شناخت است که اوضاع مالی ممکن است وقفه تحصیلی پیشرفت دانش آموزان که می تواند منجر به افزایش بدهی و ده ها هزار دلار در حقوق از دست رفته از تاخیر در ورود به نیروی کار” آزادی مطبوعات اعلام کرد.

“به خصوص در نور COVID-19 بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها ممکن است فاقد منابع مالی کافی برای ثبت نام در دانشگاه تمام وقت به عنوان سنتی کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی ممکن است پوشش کامل هزینه.”

اطلاعات بیشتر در مورد الزامات واجد شرایط بودن و مشارکت در USF وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>