سفید دشت, n. y. – نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی تنظیم شده است به ترک شهر نیویورک بندر پس از آن شناور برای سه هفته بیشتر خالی از بیماران.

پیش بینی در مورد گسترش coronavirus ارسال ایالت نیویورک تقلا برای افزایش تخت بیمارستان با ظرفیت بیش از دو برابر آن 53,000 محدود می کند.

دولت فدرال نامیده می شد برای تبدیل فضاهای مانند Jacob Javits Center در منهتن به سرریز بیمارستان اما یک ماه پس از خاموش کردن تلاش های که ظرفیت نشده است کشیده به محدودیت های آن است. آسایش و خود را از 1000 تخت بیمارستان میره به نیویورک در اواخر ماه گذشته بود اما تحت بررسی بودن کم استفاده می شود.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه و بحث خود را شامل راحتی. آنها توافق کردند که کشتی را می توان در جاهای دیگر.

چهار سرریز بیمارستان های ساخته شده در کشور تنها Javits Center گرفته است بیماران تا کنون به گفته مقامات وزارت امور خارجه ، اگر چه سرریز ساخت و ساز بیمارستان بود که توسط دولت فدرال نظارت آن را هماهنگ با نیویورک وزارت بهداشت.

نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت و 12 عامل اتاق در نظر گرفته شده بود به میزبان غیر coronavirus مربوط به بیماران که آزاد کردن منابع در مراکز درمانی در برخورد با شیوع.

فقط در خارج از نیویورک, شهرستان Westchester County مرکز آماده بود برای باز کردن این هفته به عنوان یک سرریز بیمارستان اما این سوال به وجود آمد که آیا 110 تخت مورد نیاز خواهد بود به گسترش coronavirus را نشان می دهد نشانه هایی از کند.

“آنچه ما انجام دادیم این بود آماده شدن برای بدترین و اگر بهترین آید به تصویب و سپس ما در نظر خودمان را خوش شانس” گفت: جورج Latimer شهرستان اجرایی Westchester که صاحب و اجرا می شود این مرکز است.

Latimer گفت: مقامات می ترسید آنچه که دیده بود در چین و ایتالیا و اسپانیا که در آن وجود دارد بیشتر مردم بیمار از وجود بیمارستان در فضا.

“پس از آن ما می خواهم که مردم در تختخواب تاشو در ورزشگاهها و قادر به دریافت مراقبت های بهداشتی مناسب نیست به اندازه کافی از تجهیزات مورد نیاز” Latimer گفت: در طول یک شنبه جلسه برگزار شد در زوم.

“من می خواهم به جای انتقاد و عام برای آماده شدن برای بدترین و این اتفاق نمی افتد و سپس با فرض آن که قرار بود به اتفاق می افتد و داشتن بدترین اتفاق می افتد” Latimer اضافه شده است.

کمک: یوسف Spector جی کانن ایالات متحده آمریکا امروز

پیگیری خبرنگار علامت Lungariello در توییتر @marklungariello

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de