یوتا مگس کارکنان به مکزیک برای صرفه جویی در داروهای تجویزی

سالت لیک سیتی—ان Lovell هرگز متعلق به یک گذرنامه قبل از سال گذشته است. در حال حاضر 62 ساله معلم مکرر در حال پرواز, سفر هر چند ماه به تیخوانا, مکزیک به خرید دارو برای آرتریت روماتوئید — با بلیط برای پرداخت ایالت یوتا عمومی بیمه.

Lovell یکی از حدود 10 دولت کارگران شرکت کننده در یک سال-برنامه برای کاهش هزینه داروهای تجویزی با داشتن کارمندان دولتی خرید دارو خود را در مکزیک در یک شیب تخفیف در مقایسه با ایالات متحده قیمت. این برنامه به نظر می رسد برای اولین بار در نوع خود است و دراماتیک مثال از مراحل متحده در حال گرفتن به کاهش هزینه های بالای داروهای تجویزی.

در یک طولانی, خسته روز, Lovell مگس از سالت لیک سیتی به سن دیگو. وجود دارد, اسکورت میدارد او به بالا و او را طول می کشد در سراسر مرز به تیخوانا, بیمارستان که در آن او می شود و دوباره پر کردن بر روی نسخه. پس از آن او رفت و برگشت به فرودگاه و سر خانه.

Lovell شده بود پرداخت 450 دلار در شرکت می پردازد هر چند ماه برای او دارو هر چند او گفت: آن را افزایش داده اند به برخی از $2,400 اگر او تا به حال شروع به سفر به مکزیک است. بدون برنامه او نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه های پزشکی او نیاز دارد.

“این مواد مخدر است که نگه می دارد من عملکرد کار” گفت: Lovell, که با این نسخهها کار در اوایل برنامه مداخله برای دانشآموزان ناشنوا که بخشی از یوتا مدارس برای ناشنوایان و نابینایان. “من فکر می کنم اگر من در این دارو … من می خواهم در ناتوانی به جای زندگی من زندگی عادی است.”

هزینه تفاوت آنقدر بزرگ است که دولت برنامه بیمه برای کارکنان می تواند پرداخت هزینه برای هر بیمار پرواز آنها را به 500 دلار برای هر سفر پاداش و هنوز هم صرفه جویی در هزاران دلار است.

کشورهای دیگر گرفته اند روش های جدید برای پرداختن به هزینه های بالا از داروهای تجویزی. کالیفرنیا است که به دنبال در راه اندازی خود را generic-داروی برچسب. لوئیزیانا یک Netflix-سبک برنامه برای هپاتیت C با داروهای که در آن دولت مذاکره یک معامله به پرداخت هزینه تخت و نه برای هر نسخه.

چند متحده به دنبال ایجاد تخته با هدف نگه داشتن قیمت های مقرون به صرفه و چهار را شروع کرده اند چه انتظار می رود به یک فرآیند طولانی شروع به وارد کردن مواد مخدر از کانادا تحت جدید مغلوب ساختن پیشی جستن طرح دولت.

یوتا برنامه ایجاد شد تحت یک 2018 قانون دولت لقب “راست به فروشگاه” توسط جمهوریخواهان در کنگره هنجار Thurston. عمومی کارکنان بهداشت برنامه ارائه می دهد آن را تنها برای افرادی که استفاده از مواد مخدر در یک لیست از حدود ده داروها که در آن دولت می تواند صرفه جویی قابل توجهی. از 160,000 ایالتی و محلی عمومی کارکنان تحت پوشش بیمه کمتر از 400 واجد شرایط هستند به گفته مدیر عامل Chet Loftis.

مقامات باید دنبال این داروها از تولید کننده به داروخانه به بیمار به مطمئن شوید که مردم در حال گرفتن داروهای مشابه آنها خواهد در خانه, او گفت:. آنها قرارداد با داروخانه تخصصی که کار می کند با یکی از این منطقه بزرگترین بیمارستان خصوصی سیستم های. یک نماینده از یک شرکت ارائه Rx, اسکورت بیماران از سن دیگو فرودگاه به بیمارستان آنجلس در تیجوانا و عقب در سراسر مرز.

Lovell است یک نسخه از دکتر خود در ایالت یوتا و هر بار او سفر به مکزیک او می بیند یک دکتر در بیمارستان به عنوان به خوبی. او روز رسانی دکتر در وضعیت او خود نسخه طول می کشد و آن را به داروساز می دهد که به او دارو.

ارائه Rx نیز کار می کند با یک دوجین یا بیشتر شرکت های خصوصی که برخی از آنها برای ارائه مشابه برنامه های پاداش به کارکنان گفت: مدیر کل خاویر اخدا.

فقط بیش از یک سال پس از آغاز برنامه دولت را نجات داده است در مورد $225,000, Loftis گفت.

هر چند تعداد افراد شرکت کننده نسبتا کوچک است, پس انداز به سرعت اضافه کنید. سالانه آمریکا لیست قیمت برای مواد مخدر Lovell طول می کشد Enbrel است بیش از $62,000 در هر بیمار است. با مکزیک برنامه پس از هزینه پرواز و پاداش دولت هنوز کاهش هزینه های خود را در نیم.

“آن را حس می کند برای ما به انجام این کار” Loftis گفت.

Thurston امیدوار بود بیشتر مردم خواهد, ثبت نام, صرفه جویی در دولت از $1 میلیون در حال حاضر.

اما مقامات خوشبین هستند بیشتر مردم خواهد شد و ثبت نام در حال حاضر است که آنها را مشاهده کنید این برنامه در حال کار است. آنها گسترش یافته است به ارائه پرواز به کانادا, که در آن وجود یک درمانگاه در فرودگاه ونکوور و هزینه های سفر در مورد همان.

در حالی که واردات از داروهای تجویزی است که به دلیل غیر قانونی مواد مخدر فروخته شده در کشورهای دیگر نبوده است تایید شده توسط اداره غذا و دارو ایالات متحده اجازه می دهد تا مردم را در عرضه سه ماه برای استفاده شخصی است.

شده اند وجود دارد طولانی تر بوده است غیر رسمی سفر در سراسر مرز در جای دیگر; دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز گرفته از سفرهای اتوبوس با بیماران از مرز متحده به کانادا برای, برجسته, هزینه داروهای تجویزی. اما یوتا برنامه به نظر می رسد تنها رسمی برنامه دولت در نوع خود گفت: David Mitchell, یک بیمار سرطانی و بنیانگذار انجمن حمایت از بیماران مقرون به صرفه مواد مخدر.

“این مایه تاسف است و در واقع اشتباه است که شهروندان این کشور برای سفر به کشورهای دیگر برای دریافت داروهای آنها نیاز دارید در قیمت مقرون به صرفه,” او گفت:.

دیگران می گویند “دارویی گردشگری” رویکرد خطرات و نمی حل مسئله از بالا تجویز قیمت دارو در ایالات متحده است. پیتر Maybarduk با غیر انتفاعی حمایت از گروه های عمومی شهروند گفت: مردم می توانند در سراسر ناامن داروها در کشورهای دیگر و این مهم به تضعیف اهمیت ایالات متحده تنظیم کننده.

“این است که یک گروه کمک برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید,” او گفت:. “ما نیاز به اصلاحات در سیستم به عنوان یک کل.”

در بسیاری از کشورهای دیگر ملی سلامت, برنامه های مذاکره کاهش قیمت دارو در مقیاس بزرگ و گاهی اوقات حاضر به پوشش گران ترین هستند. در ضمن ثبت اختراع به طور کلی اجرای بسیار طولانی در آمریکا نسبت به کشورهای دیگر اجازه می دهد برای انحصارات. سازندگان دارو نیز اغلب به هزینه های بالای ایجاد یک دارو را به بازار است.

یوتا راننده کامیون Jason پیرس شده است سپاسگزار برای پیدا کردن مواد مخدر Stelara تنها درمان موثر برای پسوریازیس. آن را نیز گران تا او و همسرش یوتا در بخش بهداشت و درمان کارمند شروع به سفر به مکزیک برای دریافت عکس های خود را.

بیمه خود را از طریق او دولت را پوشش می دهد آن را به طور کامل به طوری که سفر نمی صرفه جویی در آنها هر گونه پول. اما با هر دو پرواز تحت پوشش از طریق وزارت امور خارجه برنامه و 500 دلار پاداش آنها می توانید یک تعطیلات کوتاه.

“این بسیار آسان است,” او گفت:. این دارو “دقیقا همان است.”

و این سفر به معنی این دارو موجب صرفه جویی در عمومی خود را بیمه گر هزاران کمک به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان را پایین آورد و حق بیمه خود را, همسر, Raymond Williams گفت.

“من فقط فکر می کنم آن را اخلاقی و درست به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im