وال Demings: ‘افتخار’ به ذکر است که معاون رئیس جمهور صحبت

آقای جان وال Demings فلوریدا گفت که او معتقد است دموکراتیک معاون نامزد ریاست جمهوری باید به یک “زن از رنگ است.”

فلوریدا در کنگره ایالات متحده وال Demings روز سه شنبه گفت که او “افتخار” نام او که هرچه به یک نقطه در سال 2020 دموکراتیک بلیط.

“من بسیار افتخار است که نام من است که ذکر در آن محافل” Demings گفت: در این پادکست سیگنال تقویت با Zerlina & Jess در SiriusXM. “بسیاری از زنان شگفت انگیز از رنگ است که می تواند به مناسبت افزایش یابد.”

Demings که نشان دهنده مرکزی فلوریدا منطقه تایید کرده است جو بایدن پیش از هفته آینده فلوریدا اولیه.

اما نام او بارها آمده تا به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا تا حد زیادی با توجه به مشخصات بالا نقش خود در استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان یک عضو از هر دو ایالات متحده آمریکا مجلس هوش و قوه قضائیه کمیته Demings تا به حال یک نقش منحصر به فرد در بررسی رئيس جمهور اوکراین سیاست و همچنین به عنوان پیش نویس و بحث دو مقاله از استیضاح.

مجلس نانسی پلوسی پس از آن به نام Demings یکی از هفت خانه مدیران که محاکمه پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در آمریکا محاکمه که در آن Demings دوباره ایستاده بود. تهمت تبرئه شد در هر دو مقالات در ماه گذشته.

در ماه ژانویه یکی از همکارانش در کنگره ایالات متحده لوئیس فرانکل, D-پالم بیچ غربی با شوق و ذوق گفت: Demings باید انتخاب شود به عنوان معاون نامزد ریاست جمهوری.

“آنها می گویند استیسی آبرامز اما من با وال Demings تمام راه” گفت: Frankel.

آبرامز سابق مجلس گرجستان که به دقت از دست رفته در این مسابقه برای فرماندار در سال 2018 است. در علاوه بر این به آبرامز حدس و گمان و نیز محور در کالیفرنیا گزارش ایسنا ، کامالا هریس.

در پادکست Demings گفت: او به شدت معتقد است که معاون رئیس جمهور را نقطه ارائه می شود باید به “یک رنگ است.”

“من از پیوستن به گروه کر از صدای که می گویند باید آن را یک زن از رنگ” گفت: Demings که در خدمت به عنوان اورلاندو اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس. “اگر ما در ادامه می گویند که امریکا آماده است برای یک زن [انتخاب شود] و سپس دیدن باور کردن است. من واقعا فکر می کنم دومین مقام اجرایی در ایالات متحده باید منعکس کننده تنوع … ما در این کشور و یک زن از رنگ دور خواهد بود که بلیط.”

Demings گفت جنسیتی و نژادی تنوع در بلیط می تواند یک “موج هیجان” است که رفت و برگشت بایدن به پیروزی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“و خداوند می داند که ما نیاز به پیروزی در ماه نوامبر,” او گفت:.

Demings نیز تمجید کمپین اجرا شده توسط ماساچوست به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن. او گفت: با وجود حمایت بایدن آن “تلخ” لحظه ای که وارن خارج نژاد برای رئیس جمهور.

“به عنوان یک کشور به ما می گویند ما آماده برای انتخاب یک زن” Demings گفت. “اما [وارن] گفت: از آن بهترین است که ما آماده خواهد بود برای انتخاب یک زن هنگامی که ما انتخاب یک زن است.”

Demings همچنین گفت که او معتقد است که کاندیداهای زن تحت موشکافی بیشتر از همتایان مرد خود.

“وجود یک استاندارد دوگانه وجود دارد خارج وجود دارد” Demings گفت.

او گفت که زمانی که مردان و زنان در نگاه کاندیداهای زن آنها ارزیابی “electability یا مقبول بودن.” که مورد زمانی که آن را می آید به ارزیابی نر نامزدها.

“با مردان, مردم فقط نگاه کنید مهارت های خود را و توانایی خود را برای انجام این کار” Demings گفت. “اما با این که من دوست دارم و آنچه او پوشیده است امروز. وجود دارد فقط یک استاندارد دوگانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>