‘Vampire’ صندوق های تامینی snatches 11 حومه مینه سوتا روزنامه

شایعات در مورد فروش باید swirled برای هفته اما مقالات’ پدر و مادر شرکت Big Fish آثار در نهایت اعلام کرد فروش در روز پنج شنبه در یک مقاله کوتاه. فروش بسته شده در روز چهارشنبه و شرایط توافق نامه “اعلام نشده است.” تحت تاثیر روزنامه های زنجیره ای پوشش Chaska, Chanhassen, Eden Prairie, Lake Minnetonka, اردن, دریاچه قبل, وحشی و Shakopee بین المللی می افتد هاچینسون و Litchfield.

کارکنان شده اند و درخواست نظر از ماهی های بزرگ مدیر عامل علامت Poss برای بیش از یک هفته است. او پاسخ نداده و تنها emplyees صحبت در مورد خرید انجام داده اند تا به صورت ناشناس برای ترس از دست دادن شغل خود. یک کارمند که صحبت به شهرستان صفحات می گوید آنها آموخته از فروش در 23 ژانویه در یک اتاق تاریک تماشای درهم تماس تصویری از Poss. آنها ترجیح داده که شامل ضمایر خود را بنابراین ما می خواهیم با استفاده از “آنها” برای اشاره به آنها.

“حجم بود واقعا آرام” آنها می گویند. Poss خواندن کوتاه “آماده بیانیه” در مورد خریداری و خواسته کارکنان اگر آنها تا به حال هر گونه سوال. با توجه به اخبار مهم, وبلاگ کارکنان شد دوباره مصاحبه برای شغل خود را از هفته آخر ژانویه و با توجه به 48 ساعت به شرایط جدید ارائه می دهد. پس از آن با کارمندان صحبت شده است بی سر و صدا در huddles در اطراف دفتر انتظار برای چیزی اتفاق می افتد.

وجود دارد دلیلی برای اضطراب. MediaNews گروه—که همچنین نمی پاسخ به درخواست مصاحبه—شناخته شده است در غیر این صورت دستیابی به سود روزنامه ها, کاهش مشاغل و اساسا leeching پول از آنها را تا زمانی که آنها می میرند. در صورتی که برای تلفن های موبایل, وحشیانه, شما باید بشنوند که چگونه غرور نمایشگاه آن را توصیف کرد: یک “صندوق های تامینی خون آشام” و “grim reaper از روزنامه آمریکایی.” قربانیان آن محدوده از بوستون هرالد به خورشید بالتیمور به نیویورک دیلی نیوز.

کارمند صحبت کرد که به شهرستان صفحات می گوید که آنها می دانم کمی در مورد آنچه به این معنی خواهد بود اما به نظر نمی آید خوب است. این شرکت در حال حاضر از دست دادن مردم و hush اطراف فروش احساس شوم.

“ما تا به حال یک دیجیتال ایران را که به تازگی آغاز شده با ما به تازگی که نمی توانید یک پیشنهاد” کارمند می گوید. “وجود دارد هیچ توهم که خریداری کرده است به ما. همه ما می دانیم که شهرت خود را…. این عدم قطعیت و سکوت احساس می کند مانند یک بسیار سنجیده چیز است.”

چند کارمندان سابق صحبت علنی در مورد این موضوع. آماندا McKnight که مشغول به کار در ماهی بزرگ برای حدود شش سال می گوید او شده است می ترسم این شرکت ممکن است به این جهت در حالی که برای.

“همه چیز پر سر و صدا,” او می گوید. “این طبیعت اخبار محلی, من حدس می زنم این روزها.”

او به خاطر ماهی بزرگ—که در آن او بیشتر مشغول به کار در, اخبار و Shakopee دره—به عنوان مزمن understaffed و overworked. او “تضمین” هر خبرنگار با قرار دادن در اضافه کاری آنها قرار نیست به مبارزه به اندازه کافی در خدمت جامعه ای که هنوز “تشنه” برای اخبار.

“ما تا به حال یک خبرنگار پوشش کل شهر 45,000 در Shakopee,” او می گوید.

نیست که می گویند او نمی لذت بردن از کار خود و یا که نبود پیروزی در این مبارزه است. در سال 2017, او و همکار Jo Herrera قرار داده هفته از کار را به یک تحقیق که در نهایت منجر به تحقیقات پلیس از Shakopee سرپرست راد تامپسون که به پایان رسید تا شفاعت گناه به اختلاس از شهرستان خود را در مدرسه دولتی منطقه سال آینده.

نه McKnight و نه Herrera بستگی به ماهی بزرگ برای حقوق خود را نمی, اما آنها غمگین به فروش. و نگران است.

“مردم واقعا تکیه بر اخبار وجود دارد می گوید:” هررا که مشغول به کار به عنوان یک دیجیتال ویرایشگر از سال 2016 تا 2018. “همه از این مقالات تنها [انتشارات] متمرکز در این شهر… و آنها هنوز هم در خدمت واقعا بخش مهمی از زندگی مدنی برای این شهر.”

ماهی بزرگ کارمند که صحبت به شهرستان صفحات می گوید هر کس هنوز هم در چرخ خواهد انجام بهترین آنها می توانند به “قرار دادن مقالات خوب.” در ضمن McKnight که زندگی در این منطقه در آن زمان بر خودش و پس از او سمت چپ این شرکت برای شروع خود وبلاگ اخبار به “مکمل های غذایی” ماهی بزرگ را پوشش: Shakopean. او این کار را تا حدی چرا که او “عاشق” روزنامه نگاری بلکه به این دلیل او می ترسم برای جامعه است.

“من واقعا می ترسم وجود دارد ممکن است زمانی که می آیند و Shakopee خود را ندارد تعیین گزارشگر,” او می گوید.

افشای کامل: نویسنده این داستان توسط یکی از کارکنان سابق از ماهی بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im