ونيز راه رفتن II جلوتر از برنامه

زمین شکسته شد برای مدتها در انتظار مسکن و توسعه در سپتامبر 2019.

ونیز ونیزی قدم دوم 52-واحد همه سنین مجتمع مسکونی ساخته شده بر روی سایت گرو تراس می تواند باز مدتی در مهر و حدود دو ماه جلوتر از برنامه.

“من رانندگی توسط همه زمان ها وجود دارد. این شگفت انگیز است” گفت: Aundria Myers رئیس ونیز سازمان مسکن. “آنها در حال قرار دادن سقف دوم در حال حاضر.

“این شگفت انگیز است که چگونه سریع آنها شده است قادر به آن را انجام دهد; ما نیست و تا به حال تعداد زیادی از باران است.”

Norstar توسعه ایالات متحده آمریکا و ونیز مسکن سازمان توسعه شریک در این پروژه شکست زمین در فاز دوم ونیزی راه رفتن در سپتامبر گذشته. آن را جایگزین گرو تراس 50-واحد های عمومی مجتمع مسکونی که ساخته شده بود در اواخر دهه 1960 و آن تخریب شد و در سال 2009.

فاز من از پنجره راه رفتن 61-واحد چهار-داستان ارشد مجتمع آپارتمانی در جنوب از گرو تراس سایت باز شده در سال 2014 در 201 Grove Street N اما بودجه برای 52-واحد همه سنین پیچیده ای نیست بیا با هم تا سال 2017.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

دلار 11.6 میلیون ونیزی قدم دوم را شامل سه 12-واحد ساختمان سه داستان بلند و دو هشت واحد ساختمان دو داستان بلند و جداگانه clubhouse ساختمان.

معمار مایکل Sheeley که در طراحی هر دو ونیزی پیاده روی فازهای گفت که در حالی که این پروژه جلوتر از برنامه است که به نوعی از تجربه او در حالی که کار با Brooks & فروند فورت مایرز-بر اساس پیمانکار عمومی و انجام ساخت و ساز.

بر خلاف سلف خود, گرو, تراس, پنجره قدم دوم است نه یک مجتمع مسکونی.

نود درصد خانه ها در کنار مجموعه ای از خانواده ها یا در زیر 60 درصد از متوسط درآمد خانواده در ساراسوتا کانتی در حالی که دیگر از 10 درصد هستند و در کنار مجموعه ای بسیار کم درآمد.

Myers اشاره کرد که سازمان مسکن شروع به گرفتن preapplications برای همه سنین مجموعه در مارس 6 در venetianwalk.com.

برای اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست تماس 941-445-5553.

به عنوان به زودی به عنوان coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله دستورالعمل آرام به اندازه کافی برای اعضای هیئت مدیره به دیدار Myers گفت: آنها جمع آوری خواهد شد برای مشاهده و چگونه فضای داخلی واحد را نگاه کنید.

در پیشگامانه در سپتامبر گذشته Myers — که در پیوست ونیز سازمان مسکن هیئت مدیره 16 سال پیش — که به نام رویداد یک رویا به حقیقت می پیوندند.

همکار عضو هیئت مدیره جو دالتون که پیوست و در همان زمان گفت: آنها ارائه شد در یک وعده ساخته شده که گرو تراس بود نشانید.

در حال حاضر به عنوان کشور امیدوار است به زودی راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از خاموش شدن تصویب به پهن کردن COVID-19 منحنی Myers گفت: خبری که پیچیده است جلوتر از برنامه است “چیزی مثبت — به خصوص برای کسانی که شغل خود را از دست داده و در حال حاضر آنها در رده های مختلف اقتصادی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im