ونیز و شمع افروزی به علامت نگرانی از خشونت

خیابان کلیسای اسقفی است که میزبانی یک candellight شب زنده داری در 7 p. m. روز شنبه در حافظه جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت است.

ونیز — سنت مارک, کلیسای اسقفی است که میزبانی یک شمع افروزی و جمع آوری شروع 7 p. m. روز شنبه در غرب Blaylock پارک در حافظه از “جورج فلوید و قربانیان خشونت در کشور ما است.”

تصمیم به میزبان گردهمایی و شب زنده داری رشد خارج از بحث در میان اعضای عدالت اجتماعی کمیته کلیسا در مورد مرگ فلوید در مینیاپولیس و همچنین حوادث دیگر که باعث شد در سراسر کشور تظاهرات.

“ما احساس می کنیم که ما نیاز به انجام کاری در پاسخ به آنچه در جریان بوده است در اخبار, گفت:” کارول پریچارد همسر این کشیش استفان پریچارد کشیش کلیسا در Riviera خیابان.

“همه ما کاملا خشم و غم انگیز” برگرد. پریچارد, 90 است که بیشتر خانه نشین به دلیل COVID-19 نگرانی های بهداشتی.

بحث گسترش و شامل ونیز Interfaith Community Association.

شمع افروزی و جمع آوری خواهد شد از ویژگی های چندین سخنران از جمله ونیز ران Feinsod; Kristofer Geddie مدیر تنوع ونیز تئاتر; خاخام بن Shull از یهودی جماعت ونیز; و گرگ مارشال, VP ساراسوتا دموکراتیک سیاه حزبی.

هر چند ونیز منطقه دموکراتیک باشگاه ترویج شب زنده داری هر دو در آن Facebook صفحه و در Meetup.com آن است که توسط کلیسا — با مدیر گروه کر پیتر Madpak دست زدن به بسیاری از legwork.

“این یک جامعه پاسخ به نفرت و خشونت در کشور ما و یک راه برای آوردن مردم با هم” Madpak گفت.

“وجود دارد هیچ ونیز جامعه بزرگتر در پاسخ به وزارت امور خارجه ما در در این کشور و من نمی خواهم آن را به یک اعتراض” او بعد از آن اضافه شده است. “من فکر می کنم مردم باید یکی دیگر از راه پاسخ است که به ارمغان می آورد مردم با هم به جای پلاریزه مردم است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

در حالی که غرب Blalock پارک است که از لحاظ فنی واقع در 401 Pensacola جاده در جزیره ونیز. همچنین هم مرز با ناسائو خیابان است و فقط در سراسر ناسائو از ونیز فرهنگی دانشگاه است که هموار کافی پارکینگ.

که در پارکینگ یکی از دلایلی است که کلیسا تصمیم پارک برای آن شب زنده داری شمع و جمع آوری است.

پریچارد گفت: شرکت کنندگان که خواست به پوشیدن ماسک و 4.75 هکتار پارک ارائه می دهد مقدار زیادی از فضای برای مردم به عمل سالم اجتماعی فاصله. حدود 30 داوطلب خواهد بود و در دست هر دو را تشویق اجتماعی فاصله و تمیز کردن این پارک پس از آن.

شمع ارائه خواهد شد و اضافی ماسک در دسترس خواهد بود هر چند مردم باید خود را در ساحل صندلی.

شرکت کنندگان را تشویق به پیوستن به این گروه در نماز, و, آهنگ, به تتم قربانیان خشونت است.

این برنامه انتظار می رود برای حدود یک ساعت.

“سخنرانان که من رسیده ام به واقعا احساس این نیاز برای جامعه ما به عنوان نوعی پاسخ است که ما با ایستادگی در برابر همه خشونت و نفرت و نژادپرستی در ونیز و در بزرگتر ساراسوتا جامعه” Madpak گفت. “این بدان معناست که تمام انواع از نفرت و انواع خشونت در سراسر طیف.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

Madpak که همچنین به عنوان مدیر هنری ونیز Chorale گفت: یکی از برجسته خواهد بود یک گروه آواز “بگذار عدالت رول” Mark A. Miller.

“ما فقط نیاز به یک پیام در سراسر و برخی از سکوت و کمی از موسیقی” Madpak گفت. “و مردم می توانند این پیام و انجام آنچه آنها احساس می کنند نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>