ونیز شهر هال به بازگشایی ژوئن 22

به دلیل اجتماعی فاصله پروتکل های شهرستان و شورای مشورتی جلسه هیئت مدیره هنوز هم انجام می شود از طریق زوم.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — Venice City hall و دیگر امکانات شهرستان را بازگشایی برای عموم ژوئن 22 به غیر از ونیز موزه و جولیا عموزاده Laning و دیل Laning Archives & مرکز تحقیقات به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فاز 2 طرح بازگشایی.

موزه و بایگانی خواهد بازگشایی در تاریخ بعد.

به دلیل تجمعات هنوز هم محدود به 50 نفر مگر اینکه وجود ظرفیت برای 6 پا اجتماعی فاصله ونیز شورای شهر و هیئت مشورتی جلسات هنوز هم مجازی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

این برنامه ممکن است در آینده تغییر دهید مراحل.

برای حمایت از یک محیط امن برای بازدید کنندگان و کارکنان فعلی توصیه هایی برای, فیزیکی, فاصله, تمیز کردن/پروتکل های بهداشت و ظرفیت کاهش اجرا خواهد شد و تنظیم به عنوان مورد نیاز به باقی می ماند در انطباق با زمان دستورالعمل های بهداشتی.

بازدید کنندگان به شهرستان سالن و دیگر امکانات شهرستان را تشویق به پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با کارکنان.

شهروندان نیز توجه جدید پلکسی گلاس موانع در رو شمارنده در تالار شهر از جمله صندوقدار را برای قبض آب و برق و دیگر پرداخت و بخش ساختمان.

مستقل ایستگاه های ارائه ضد عفونی کننده دست و بهداشتی دستمال مرطوب نیز در دسترس خواهد بود ،

اگر شما نیاز به ملاقات با یک سالن شهرستان, عضو هیات, انتصاب در پیشبرد از طریق تماس 941-486-2626. این عضو هیات خواهد شد و سپس دیدار با شما در یک ایستگاه در لابی با پلکسی گلاس موانع.

مجوز برای رویدادهای خاص در این شهرستان در نظر گرفته خواهد شد توسط کارکنان موثر جمعه, جولای 13, بسته دامنه این رویداد است. تمام پتانسیل رویداد دارندگان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه یک طرح اجتماعی فاصله و مایع.

ایمیل برنامه های ویژه و هماهنگ کننده بازاریابی شرلی گیبسون در [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>