ونیز شورای تصویب خواندن اولین پالنسیا الحاق

الحاق از 80 هکتار سایت گذشت یک 6-1 رای در حالی که بعد از آن ى سوالات تصویب به اتفاق آرا.

ونیز — ونیز شورای شهر به تصویب در یک 6-1 رای سهشنبه خواندن از یک فرمان که ضمیمه 80 هکتار در نزدیکی تقاطع جاده های مرزی و پیچ اناری بلوار که روزی می تواند به 203-صفحه اصلی, Palencia توسعه است.

پس از الحاق رای که در آن شهردار ران Feinsod بود در مخالفت این شورا رای در سه مربوط به احکام — حمل و نقل طرح جامع اصلاح ایالت فلوریدا است که تغییرات تعیین زمین به ونیز استفاده از مخلوط مسکونی; تصویب خواندن اولین شهر منطقه بندی اطلس تغییر از ساراسوتا کانتی باز استفاده کنید و مستغلات به ونیز برنامه ریزی شده واحد توسعه و مشروط مجوز استفاده اجازه می دهد تا یک جامعه دردار.

منطقه بندی آرا تمام شد به اتفاق آرا به عنوان بسیاری از کشمکش کلامی رخ داده در طول الحاق شنوایی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

ونیز شهردار ران Feinsod اولین سوال کامل از برنامه چرا که تنها یک بخش از این امکان مالی تجزیه و تحلیل از نرم افزار کامل شد.

مدت کوتاهی پس از آن در غیر معمول متقابل بین رسمی انتخاب می شوند و متقاضی وکیل جف بون توضیح داد که بخش های دیگر از تجزیه و تحلیل پاسخ داده شد در جای دیگر در این نرم افزار است.

این دو نفر نیز تحت پوشش جنبه های دیگر این نرم افزار مانند این واقعیت است که زوج ویلا تعداد به عنوان خانه های تک خانواری تحت کدهای شهرستان.

دیگر اعضای شورای شش شد بیشتر در رابطه با حفظ کنترل توسعه استانداردهای دریافت بالقوه مالیات بر املاک و تاثیر هزینه های به عنوان به خوبی به عنوان جدید تعداد جمعیت که از آن زمان به توزیع یک درصد مالیات بر فروش و گاز و درآمدهای مالیاتی.

“اگر بخش توسعه آن را برای مطمئن شوید که آن را نمی خواهید به پرداخت هزینه برای خود” معاون شهردار چاک Newsom گفت و سپس پرسید: فصاحت “چگونه خواهد آن را به نفع شهر به انکار الحاق?”

زمین در سوال 73 هکتار اصلی سایت چشم برای توسعه و کوچکتر 6.7 هکتار سایت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بخش, برای تالاب, کاهش, و همچنین به عنوان یک مسیر پیاده روی و قایق رانی, راه اندازی بخشی از یک مشترک برنامه ریزی توافق بین شهر ونیز و ساراسوتا کانتی که برای شناسایی مکان های بالقوه برای توسعه است.

در تئوری که توافق اجازه می دهد تا برای به عنوان بسیاری از 744 خوابگاه به توسعه — یا تحت این شهر مقررات منطقه بندی یا ساراسوتا کانتی است.

هر چند که دستیابی به چگالی مشکل ساز است پس از 73 هکتار سایت سابق قرض گودال استفاده می شود برای پر کردن خاک برای ساخت بزرگراه میان ایالتی 75 و در حال حاضر شامل دو آب بدن.

در نظر عمومی شهردار سابق اد مارتین سوال که آیا ساراسوتا کانتی اجازه می دهد که زمین به توسعه در تراکم بیشتر از یک خانه در هر پنج هکتار است که در حال حاضر وجود دارد در این منطقه است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای فرض شهرستان در حال رفتن به قرار دادن 700 خانه وجود دارد” مارتین گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

با استناد به مطالعات ملی نشان می دهد که خانواده های تک مسکونی توسعه را پرداخت نمی برای خود او بعدها گفت که اگر شهر ضمایم اموال باید آن را به صورت صنعتی یا تجاری توسعه است.

“زمین صنعتی می پردازد شهر ترین های تجاری بعدی” مارتین گفت: سپس افزود: هیچ یک از خانه های جدید پیشنهاد شده توسط D. R. Horton خواهد بود مقرون به صرفه برای پاسخ اول.

شهردار ران Feinsod بعد به ارمغان آورد تا در حال حاضر 20 ساله گزارش Tischler و همکاران به این نتیجه رسیدند که اکثر توسعه مسکونی هزینه های بیشتر در خدمات از آن را به تولید درآمد.

که گزارش آن مشخص معمولی ساراسوتا زیربخش به عنوان داشتن خانه در محدوده قیمت از $150 ، 000 به $230,000 و انجام شده قبل از ساراسوتا کانتی اجرای مدرسه تاثیر هزینه شد انتقاد عضو شورای شهر غنی Cautero دارد که مربوط به ونیز — به خصوص شمال ونیز هر چند او بعدها اضافه شده است که او می خواهم خوش تر, مدرن, مطالعه, catered به جمعیتی از ونیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>