ونیز شورای چشمان آینده بودجه در کارگاه

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — در مواجهه با بودجه و برنامه ریزی, اعضای ونیز شورای شهر ابراز نگرانی بیشتر شنبه بیش از آنچه که آنها ممکن است در 2021-22 بودجه سال, از سال آینده بود که تمرکز اصلی خود را در کارگاه جلسه.

“این 2021 بودجه است که به عنوان بزرگ به عنوان یک نگرانی بالقوه در 2022 بودجه” ونیز شهردار ران Feinsod اشاره کرد: در ارائه بودجه از مدیر امور مالی لیندا Senne.

Senne اشاره کرد که به عنوان پیشرفت از طریق 2020-21 سال مالی اجرا می شود که از اکتبر. 1 سپتامبر. 30, 2021 و پیش بینی شده $126.6 میلیون بودجه بخش سر خواهد pare در هزینه اگر به درآمد پیش بینی شده ،

“بخش نمی تواند به صرف پول خود را اگر آن را در آینده” Senne گفت. “من می خواهم برای تشکر از آنها را برای همکاری با ما و قرار دادن در حداقل است که ما نیاز داریم.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

شورای نیاز به تنها در حدود چهار و نیم ساعت برای تکمیل آن دوم کارگاه در روز است. آنها لغو شده روز جمعه جلسه و بعد از ملاقات از طریق زوم در 1 p. m. 25 ژوئن در یک جلسه ویژه ای که در آن آنها خواهد شد بحث در مورد سوالات مطرح شده در این هفته و نه به تجاوز millage رای دادن.

Senne اشاره کرد مدتی در ماه ژانویه این شهرستان خواهد شد یک حس اینکه COVID-19 pandemic اثرات ارزش ملک.

وی با اشاره به این واقعیت است که در سال های اخیر مقامات شهر شده اند قادر به تکیه بر رشد ارزش ملک حدود 5 درصد عضو شورای غنی Cautero اشاره کرد: “در صورتی که همه از ناگهانی است مسطح یا پایین ما در حال رفتن به یک چالش 2022.”

Feinsod به توافق رسیدند.

“این نگرانی من,” او گفت:. “انعطاف پذیری است که برای رفتن به کلید از طریق گرفتن زن و شوهر بعد بودجه چرخه.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

در حالی که از لحاظ فنی این شهرستان برگزار شد این خط در سال گذشته millage نرخ 3.70 میلز آن اضافه شده افزایش 0.66 میلز به صندوق خدمات پزشکی اورژانس به معنی ساکنان ارزیابی خواهد شد شهرستان در نرخ مالیات 4.36 میلز برای سال آینده. اما این افزایش جبران خواهد شد حذف ساراسوتا کانتی اختصاصی اورژانس millage از 0.66 میلز. EMS millage پیش بینی شده است برای تولید $2.82 میلیون.

مالیات بر املاک و حساب برای $18.64 میلیون نفر از این شهر $36.57 میلیون صندوق به طور کلی. به طور کلی شهرستان صاحبان املاک پرداخت خواهد شد $4.36 per $1,000 در مشمول مالیات ارزش در مالیات بر املاک.

بدهی خدمات millage است که از کاهش 0.62 میلز به 0.5794 آسیاب و یا کمی کمتر از 58 سنت در هر $1,000 در مشمول مالیات ارزش است.

با شهر جدید $17.6 میلیون امنیت عمومی مجتمع در هدف برای باز شدن در ماه اوت ونیز رئیس پلیس تام Mattmuller تا به حال مورد بحث خود را در بخش پیشنهاد $10.44 میلیون بودجه.

بزرگترین تغییری که رخ داده است در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه بود کد اجرای مسئولیت های منتقل شده از برنامه ریزی و منطقه بندی به اداره پلیس.

این افراد هنگامی که شناخته شده به عنوان کد مأموران در حال حاضر جامعه منابع افسران.

در نور از افزایش علاقه در چه محلی پلیس در تعامل با ساکنان پس از جورج فلوید کشته شدن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس Mattmuller به ذکر است که تمام افسران حاضر گرفته اند, مدیریت بحران آموزش و اکنون در حال رفتن را از طریق آموزش در مورد چگونه به د-تشدید وضعیت.

آتش و خدمات اضطراری پزشکی است و پیش بینی 2020-21 بودجه از $9.23 میلیون که شامل فرض عامل سه دستگاه آمبولانس و نیروی انسانی یک موتور آتش در هر یک از سه ایستگاه آتش نشانی با پیراپزشک.

رئیس آتش نشانی شاون Carvey گفت: این شهرستان در حال حاضر دارای 13 امدادگران در هیئت مدیره استخدام یکی دیگر از هفت تیر و باید به طور کامل با 24 امدادگران زمان شهرستان به عهده می گیرد بهره برداری از آمبولانس در داخل شهر توسط Oct. 1.

در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا حمایت از زندگی پیشرفته را همیشه در دسترس خواهد بود در شهر Carvey پاسخ داد:”بله که بهترین قسمت در مورد داشتن کنترل محلی ما می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی بهترین است و راه اندازی یک پاسخ برای ونیز.

“ما همیشه می خواهیم مطمئن شوید که وجود دارد یک واحد اورژانس و یا آتش سوزی واحد در ونیز که در دسترس است,” او اضافه شده است. “اگر موتور می رسد قبل از نجات موتور را پیراپزشک در هیئت مدیره است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

عضو شورای Mitzie Fiedler می خواستم بدونم که آیا هیچ فکر شده بود با توجه به داشتن برخی از شهرستان کارکنان همچنان به کار از خانه به عنوان آنها انجام داده اند در طول COVID-19 همه گیر و شاید کاهش دامنه و هزینه شهرداری گسترش است.

هر دو مدیر منابع انسانی آلن بولاک و عمومی این نسخهها کار کارگردان جیمز پرچ به میدان فرستاد که پرس و جو.

پرچ اشاره کرد که مصوبات مجوز و قرارداد تکمیل شده برای $11.94 پروژه که ترکیبی از جایگزینی ایستگاه آتش 51 و توسعه شهرستان سالن.

همانطور که برای تعدادی از کارکنان است که می تواند به راحتی از خانه کار می کنند به طور دائم پرچ افزود: “بدون عمده تغییرات عملیاتی به شهر ما سالن این تعداد ممکن است شب بود به عنوان بالا به عنوان شما فکر می کنم آن است.”

هنوز بولاک و پرچ خواهد بازگرداندن اطلاعات بیشتر شورای اسلامی به نقد و بررسی آن نشست.

با توجه به آماده سازی خود برای 2021-22 بودجه Cautero اشاره کرد که این شهر غالبا جمع آوری بیش از 95 درصد از مالیات بر املاک — شکل استفاده می شود برای ساخت این بودجه است.

که بیش از حد می تواند نشان دهنده هر نقطه از $200,000 برای $300,000.

او پیشنهاد کرد که مجموع توان منزوی و دور در یک “جعبه قفل” است و نه برای استفاده 2020-21 هزینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>