ونیز جلسات شورای حفظ نیایش

دو سازمان ملی تا به حال وزن در این مسئله پس از شهردار ران Feinsod به دنبال جایگزین یک لحظه سکوت برای شروع جلسات.

ونیز — Venice شورای شهر جلسات ادامه خواهد داد برای باز کردن با یک نیایش خوانده شده توسط شهر کارمند لری Stelzer. اعضای شورا به توافق که از طریق اجماع جمعه در برنامه ریزی استراتژیک کارگاه سرويس رايگان فورشيرد در روستا در این جزیره است.

شهردار ران Feinsod — با استناد به خود ایمان و اعتقاد قوی به جدایی کلیسا و دولت برنامه ریزی شده بود در جای نیایش با یک لحظه سکوت.

پیگیری شکایت از نامعلومی ونیز ساکن ویسکانسین مبتنی بر آزادی از بنیاد دین — خود-توصیف بزرگترین انجمن بیخدا ها و اگنوستیک در کشور — وزن در اصرار شورا به انتخاب کردن برای نماز خاموش و یا حداقل تغییر از Stelzer شهر کارمند به یک چرخش از داوطلبان.

پس از آن, اول آزادی, موسسه مستقر در پلانو — خود-توصیف ملت بزرگترین شرکت حقوقی اختصاص داده شده به طور انحصاری به دفاع و بازگرداندن آزادی مذهبی برای همه آمریکایی ها — ارسال Feinsod چهار صفحه نامه به منظور مقابله با نگرانی های مطرح شده توسط آزادی برای دین پایه و اساس است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

در همین حال اعضای شورا بودند که با نزدیک شدن ساکنان بسیاری از آنها خواست که شروع شد و در سال 1972 پس از آن شهر کارمند برنی Simanskey که هم وزیر مقرر.

شهر ونیز وکیل کلی فرناندز گفت که در حالی که ونیز را از ادامه تمرین داشتن شهر کارمند به یک نیایش نشده بود رسیدگی مورد قبول واقع شده است و بر اساس احکام او گفت: آن است که قانون اساسی معتبر است.

او توصیه می شود که هیئت مدیره اتخاذ یک سیاست است که نیایش نه بدین تازه وارد شدن و یکی خواهد بود به شرکت.

او توصیه می شود در برابر شهر امید بستن برای فهرستی از داوطلبان به یک نیایش, چرا که می تواند منجر به این اتهام که این روند نیست و فراگیر است.

در حالی که Feinsod به نفع یک لحظه سکوت بنابراین به عنوان نه به توهین بیخدا, اگنوستیک و ساکنان دیگر که ممکن است پیدا کردن نیایش توهین آمیز دیگر شش اعضای هیئت مدیره می خواستم به نگه داشتن نیایش.

“من مطمئن هستم که چگونه این خفته فوران آتشفشان” گفت: عضو شورای غنی Cautero که بعد افزود: “این نوع بسیار به اتهام مسائل مربوط به تمایل به تحت الشعاع قرار دادن همه خوب کار ما در شهر است.”

عضو شورای هلن مور گفت که در حالی که او در نظر گرفته نیایش Stelzer ارائه “ساده وانیلی” اما در یک راه خوب گفت که این طرز فکر موجب آن عمل شده است بخشی از پارچه ونیز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

“من فکر می کنم که ونیز بیش از Clojure طرح” او افزود: با اشاره به طرح ایجاد شده توسط برنامه ریزان شهر جان Nolen برای برادری لوکوموتیو مهندسین. “صدمه دیده است نیست هر کسی برای ما به انجام آن است و آن را ممکن است کمک به برخی از افراد است.”

Feinsod پیشنهاد کرد که اگر نیایش باید ادامه آن را باید پس از مدل یک قبل از تحویل به شهرستان ساراسوتا جلسات کمیسیون ها که تکرار شده است.

Cautero بعد از ضبط یکی از کسانی که در پرتوی آن آغاز شده با “پدر آسمانی….” و خوانده شد توسط Shayla Griggs, شهر ساراسوتا حسابرس و کارمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im