ونیز شورای حاصل با احتیاط در بودجه

دفاتر پزشکی ممکن است ساخته شده قبل از هتل در ونیز شهری فرودگاه سایت.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — شهرستان مدیر اد Lavallee تاکید کرد که 2020-21 بودجه مالی سال ساخته شده بود با یک چشم به سمت تغییر درآمد به اقتصاد ملی پیشرفت با عدم قطعیت به دلیل COVID-19 pandemic به عنوان ونیز شورای شهر میزبان اولین کارگاه پیشنهادی $128.6 میلیون بودجه.

“ما هنوز پروژه درآمد مازاد وجود دارد احتیاط بیشتری ساخته شده در فقط در مورد” Lavallee گفت.

این شهر به طور کلی مشمول مالیات ارزش, افزایش 5.6 درصد به 4.5 میلیارد دلار.

که منجر به یک دلار اضافی 433,400 در درآمد به دلیل افزایش در اموال موجود و ارزش $40,500 برای ساخت و ساز جدید.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در حالی که از لحاظ فنی این شهرستان برگزار شد این خط در سال گذشته millage نرخ 3.70 میلز آن اضافه شده افزایش 0.66 میلز به صندوق خدمات پزشکی اورژانس به معنی ساکنان ارزیابی خواهد شد شهرستان در نرخ مالیات 4.63 میلز برای سال آینده. اما این افزایش جبران خواهد شد حذف ساراسوتا کانتی اختصاصی اورژانس millage از 0.66 میلز. EMS millage پیش بینی شده است برای تولید $2.82 میلیون.

مالیات بر املاک و حساب برای $18.64 میلیون نفر از این شهر $36.57 میلیون صندوق به طور کلی. به طور کلی شهرستان صاحبان املاک پرداخت خواهد شد $4.36 per $1,000 در مشمول مالیات ارزش در مالیات بر املاک.

بدهی خدمات millage است که از کاهش 0.62 میلز به 0.5794 آسیاب و یا کمی کمتر از 58 سنت در هر $1,000 در مشمول مالیات ارزش است.

بیش از 23 میلیون دلار از این صندوق به طور کلی می رود به پرداخت هزینه برای پلیس و آتش و خدمات اضطراری پزشکی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

به طور کلی این شهر برنامه ای برای اضافه کردن تنها یک موقعیت جدید یک مدیریت هماهنگ کننده جدید خدمات پزشکی اورژانس بخش به شهرستان نظری در مجموع کارکنان در 369.4.

عضو شورای غنی Cautero که اشاره کارکنان را بالا می برد دارد در بودجه 3.5 درصد در حالی که نرخ تورم کمتر از 3 درصد فکر کرده اید که اگر کاهش را افزایش می دهد می تواند یک گزینه در صورت کمبود بودجه.

“هنگامی که فشار می آید به پرتاب آن را بسیار خوش طعم تر برای کاهش شایستگی افزایش نسبت به کردند کارکنان” Cautero گفت.

او بعدها به یاد آوری است که بسیاری از کسانی که موجب شد از طریق چانه زنی جمعی.

در مختصر از روز به دلیل یک بعد از ظهر کمیسیون برنامه ریزی جلسه شورای تحت پوشش این شهرستان گسترده صندوق به طور کلی, فرودگاه, آب و برق یک درصد مالیات بر فروش و کار و بودجه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

مدیر فرودگاه علامت Cervasio گفت: شورای شهر است که وزارت فلوریدا حمل و نقل مسائل مالی پشت burnered قصد دارد برای ساخت یک فرودگاه جدید دولت ساختمان جدید T-شدس. هر چند او قصد دارد برای رفتن پیش با طراحی برای حداقل یک T-آشیانه در مورد FDOT است نیاز به یک بیل-جزئیات پروژه به صرف بودجه.

در ضمن JCRE توسعه ساخته شده خود را برای اولین بار $24,000 پرداخت اجاره سابق ونیز سیرک عرصه ملک.

JCRE برنامه ای برای ساخت 130 اتاق و هتل و رستوران و ساختمان های اداری پزشکی در 12.4 هکتار سایت.

“من صحبت کردم با توسعه دهندگان البته هتل در دیره شکل سمت راست در حال حاضر. او بدانند در کوه در می رم خود را برنامه ریزی پروژه و به جای انجام کار خود را در هتل او صحبت کردن در مورد انجام دفاتر پزشکی برای اولین بار شاید در رستوران” Cervasio گفت. “او هنوز هم در حال حرکت رو به جلو در آخرین صحبت من با او را به داشتن برخی از مردم در صف برای کسانی که در دفاتر پزشکی.”

به عنوان بخشی از 75 سال قرارداد اجاره, شهرستان خواهد شد و بعد از جمع آوری اجاره در ملک پس از گواهی حضور صادر شده است در اولین ساختمان یا 24 ماه گذشته — هر کدام که می آید برای اولین بار.

در آن زمان فرودگاه را جمع آوری یک سوم از اجاره. پس از آن در سال آینده دو سوم از اجاره بها خواهد شد جمع آوری شده و سال بعد سال پنج از اجاره آن را جمع آوری کامل $312,000.

همچنین توجه داشته باشید این شهرستان است که طرح حدود 3.7 میلیون نفر در یک درصد مالیات بر فروش و درآمد است که منبع اصلی سرمایه تامین مالی پروژه.

به عنوان بخشی از آثار ارائه بودجه عمومی آثار کارگردان جیمز پرچ اشاره کرد که کار را از طریق فرایند طراحی هزینه انتقال آثار عمومی اداره پارک ها و پرسنل تعمیر و نگهداری از مکان فعلی از حاشیه خیابان در حال حرکت به ایستگاه پلیس را به $750,000 از پیش بینی 2.5 میلیون.

جدول زمانی برای این حرکت است که مشروط ونیز پلیس در حال حرکت به آن ایستگاه جدید در ونیز خیابان است که برای نوسازی کار برای شروع در ماه اکتبر با این نسخهها کار در حال حرکت در ژانویه 2021.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

یک تغییر عمده به ایستگاه پلیس سایت خواهد بود ساخت و ساز از امکانات ذخیره سازی در پشت ساختمان پرچ گفت.

“بسیار کاهش می یابد, بودجه,” او اضافه شده است. “اما من معتقدم که با $750,000 ما می توانیم آنچه ما نیاز داریم.”

مجازی, بودجه, کارگاه همچنان در ساعت 9 صبح روز شنبه و در ساعت 9 صبح جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>