ونیز گلف و باشگاه کشور بنیاد جوایز COVID-19 کمک های مالی

ونیز گلف و باشگاه کشور بنیاد به تازگی رسیده به آن چرخه 15 دریافت کنندگان کمک مالی به پرس و جو در مورد تاثیر COVID-19 در خدمات آنها به جامعه ما ارائه.

برای کمک به مقابله با چالش های این سازمان های غیر انتفاعی هستند جنوبی هیئت مدیره بنیاد اعطا کرده و در مجموع $20,000 در مکمل کمک های مالی به زیر 18 سازمان: Big Brothers بزرگ, خواهر, حفاظت از کودکان در مرکز کودکان, سرپرست, صندوق, سیرک, هنر, هنرستان, خانواده, وعده, زیستگاه برای بشریت جنوبی ساراسوتا کانتی به پناهگاه ITN Suncoast لورل Civic Association, Loveland, مرکز, ما, مادر, خانه, گوکچه, آزادی, سگ راهنمای جنوب شرقی Tidewell آسایشگاه, Twig مراقبت ونیز منطقه بارداری, مراقبت, مرکز, حیات وحش مرکز ونیز و زنان مرکز منابع.

این مکمل بودجه را صرف در چیزهایی مانند تکنولوژی ارتقاء مربوط به افزایش نیاز برای مجازی مشاوره و جلسات مشاوره; غذای کودک و پوشک بچه و صندلی ماشین برای خانواده ها و مراقبان که گذاشته شده; محافظ مواد و منابع برای کمک به اقدامات احتیاطی برای مشتریان به دنبال کارکنان و ارائه خدمات و اورژانس اجاره کمک برای خانواده های تحت تاثیر از دست دادن درآمد.

این مکمل کمک های مالی را به مجموع اعطا شده توسط این بنیاد در سال 2020 به کمتر از $100,000. بعلاوه یک “VGCC جامعه مراقبت” درایو انجام شد به نفع جنوب شهرستان شربت خانه مواد غذایی و دو Suv ها پر از غذا و یک بررسی برای $1,900 تحویل داده شد.

با وجود این چالش ها همه ما رو در این سال ساکنان ونیز گلف و باشگاه کشور بار دیگر نشان داد تعهد خود را به “دادن فراتر از دروازه ما.”

— ارسال شده توسط شری Borgsdorf

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>