ونیز شهردار انتقاد پس از نزدیک شدن به پلیس ترافیک متوقف

ران Feinsod صحبت با افسران زیرا او متوجه آنها کشیده بود بیش از یک مرد سیاه و سفید.

ونیز — Venice شهردار ران Feinsod نزدیک دو ونیز اداره پلیس ماموران با انجام یک توقف ترافیک شنبه شب چون او متوجه راننده خودرو به یک مرد سیاه و سفید.

Feinsod که با نزدیک شدن ماموران پس از آنها خواسته راننده خودرو به جلو به یک پارکینگ مجاور به یک سایت ساخت و ساز در تقاطع تمیمی دنباله و ونیز خیابان به سرعت شناسایی خود را به عنوان شهردار هر چند هر دو ونیز پلیس گروهبان. لوئیس سفید و ونیز افسر پلیس نیک Hertel پاسخ صمیمانه.

Feinsod که تا به حال فقط یک شمع افروزی در غرب Blalock پارک برخورد با عدالت اجتماعی نگرانی گفت: تجربه خود را در آن تجمع به اوج خود حساسیت زمانی که او شاهد توقف.

“آن را در خط مقدم از ذهن من آن را فقط به من زده و به هر دلیل — بر اساس زمان و مکان و شرایط و حوادث — آن را فقط به من زده.”

تحت آن شرایط Feinsod گفت: او را با نزدیک شدن ماموران حتی اگر او یک شهروند خصوصی. او بعدها اذعان کرد که او نه فقط با حضور شب زنده داری او احتمالا نمی خواهد متوقف کرده اند.

Feinsod که صحبت با شهرستان مدیر اد Lavallee روز دوشنبه است و پس از عذرخواهی برای اقدامات خود را به Lavallee و به چند نفر که ایمیل فرستاده نگرانی خود را پس از مشاهده این ویدئو در theuncensoredreport.com یک وب سایت میزبانی محلی خبرخوان فرانکی Abbruzzino که عمل حرکت شبیه چمچه زنی Facebook صفحه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

Feinsod نسبت داده شده اقدامات خود را به تجربه خود را با اجرای قانون پروتکل های.

Feinsod را شکست داد و هر دو Abbruzzino سابق و عضو شورای شهر باب دانیلز در سه مسابقه راه برای شهردار در ماه نوامبر.

هر چند شنبه شب ارز با شهردار به عنوان اسیر در فاصله دوربین از Sgt. سفید خودرو — بود nonconfrontational وجود دارد موارد که در آن هر دو افسران درگیر با شهردار بود و پشت خود را به متوقف ،

ترافیک متوقف می شود و خشونت خانگی در تماس هستند “دو نفر از خطرناک ترین برخورد است که هر مامور اجرای قانون می تواند راه رفتن را به” گفت: والت Zalisko بازنشسته رئیس پلیس و پلیس بهترین عمل متخصص که صاحب فورت مایرز-جهانی بر اساس تحقیقی ،

“پس چرا او تداخل در عملکرد پليس?” او بعد از آن اضافه شده است. “افسر باید به او گفت به قدم به عقب ماندن و جلوگیری از تداخل در یک دولت تابع.

“او کاملا خاموش پایه باید آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

هر دو Lavallee که مشغول به کار در اجرای قانون برای 27 سال و ونیز پلیس سروان. چارلز Thorpe ابراز احساسات شبیه به Zalisko.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

“نگرانی از اداره پلیس است که اگر یکی از آن ترافیک فعال متوقف افسر است با تمرکز بر آنچه که او انجام” Lavallee گفت: صبح روز پنج شنبه. “آن را در معرض خطر بیماری هستند.

“آنها به من نشان داد و تصویری که آنها از من خواست تا از آن آگاه است و من گمان می کنم آن را برای رفتن به گرفتن برخی از بحث بیشتر,” او اضافه شده است.

تورپ که در حال حاضر در هزینه در حالی که ونیز رئیس پلیس تام Mattmuller است در تعطیلات گفت: “من آن را رها نمی کند رخ می دهد پیش از آن در ترافیک متوقف هنگامی که ما در حال ارزیابی آنچه که ما در حال برخورد با.

“این یکی از آن چیزهایی که ما قطعا نمی خواهید ما افسران پریشان از آنچه که آنها در حال خرید و فروش در هر شرایطی,” او اضافه شده است.

سفید و Hertel کشیده بیش از رانندگان تنها پس از او در سمت راست بر روی تمیمی دنباله از میامی خیابان پس از رعایت تمام شده ثبت نام تگ.

پس از او متوقف شد و فقط در جنوب ونیز خیابان آنها متوجه شدند او همچنین رانندگی در حالت تعلیق مجوز.

راننده گفت: او می دانست که مجوز خود را به حالت تعلیق در آمد داشتن پرداخت جریمه اما نه بازگشت هزینه. چرا که او آگاه بود که او صادر شده استناد با تاریخ دادگاه برای رانندگی با مجوز به حالت تعلیق. او موفق به دریافت یک هشدار برای منقضی شده برچسب شده است.

آنها طول کشیده به پارکینگ و در نهایت Hertel منتظر ماند تا مجوز راننده وارد به رانندگی و خودرو صفحه اصلی.

Feinsod گفت: او نشد و متوقف کردن زمانی که آن اتفاق می افتد اما درگیر نشد تا رانندگان خواسته شده بود به جلو از جاده خارج و به unlit پارکینگ.

“وجود دارد یک مرد جوان از رنگ خود را در یک ماشین” گفت: Feinsod که فکر آنچه که ممکن است شبیه به سایر ناظران. “پلیس درست شد در آنچه که آنها انجام داد اما نوری بر آن شده اند که بد است.”

Feinsod وجود دارد گفت: تا به حال شده است به برخی از نگرانی های است که شب زنده داری — اصل صورتحساب به عنوان “شمع افروزی برای جورج فلوید و قربانیان خشونت در کشور ما” هنگامی که آن را برنامه ریزی شده بود توسط مدیر گروه کر پیتر Madpak از عدالت اجتماعی کمیته سنت مارک, کلیسای اسقفی — ممکن است قرعه کشی شد.

کلیسا کشیده و این تجمع پس از ونیز منطقه دموکراتیک باشگاه به اطلاع عموم بر آن Facebook صفحه و که مثال بود اطلاع عموم در Meetup.com اما حدود 100 نفر شرکت کردند به هر حال.

Lavallee که همچنین با حضور شب زنده داری اشاره کرد که در حالی که معمولا مقامات منتخب باید در تعامل با کارکنان از طریق او آنها قدرت های شهرستان منشور به “بررسی و سوال بپرسید.”

“او به من گفت چه می گذرد و او را متوقف کرد به پرس و جو چه خبر” Lavallee گفت: با اشاره به Feinsod. “توصیه من همیشه با ترافیک فعال, توقف, توجه داشته باشید از آنچه در آن است در فاصله, سوال بعد.

“شما نمی خواهید برای منحرف کردن اذهان افسران.”

Feinsod گفت Lavallee به او اطمینان کرده است که ماموران انجام شده خود را به درستی “و این بود که تمام نگرانی من.”

“من عذرخواهی به اد شخصی من عدم قضاوت در این وضعیت و بر اساس تجربه من” Feinsod گفت. “من آموخته اند که بسیاری از مسائل را من نمی دانم و من باز به انتقاد و جهت.

“اگر من اشتباه من اشتباه” او افزود: “و من هرگز آن را دوباره.”

Feinsod عذرخواهی کرد و دوباره بعد از ظهر پنجشنبه پس از عضو شورای غنی Cautero — پسر یک افسر پلیس شهر نیویورک — از او خواست برای رسیدگی به این موضوع است. Cautero اشاره کرد او شنیده در مورد آن را از طریق ایمیل به شهرستان و نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که این شورا در جلسه بعدی در تاریخ 14 ژوئیه.

Cautero اشاره کرد که پدرش تاکید کرد در حالی که او در حال رشد بود تا که هیچ کس نباید به یک افسر پلیس در حالی که آنها در حال انجام کار خود را.

Feinsod تاکید کرد که “آن بود و نه من قصد دخالت پلیس اما من تا به حال هرگز یک افسر پلیس بود و من غافل از این وضعیت من قرار داده و آنها را در.”

عضو شورای هلن مور خواسته Feinsod صراحت “اگر قصد شما نیست دخالت چه بود قصد خود را?”

دوباره با استناد به چگونگی حضور خود در این مراسم چپ او را “بیش از حد حساس او گفت:” این اپتیک از این وضعیت است.

“پس شما در تلاش بودند برای محافظت پلیس از نگاه بد؟” مور پس از آن تردید است.

Feinsod پاسخ داد: “من به وضوح می خواستم به سعی کنید و درک وضعیت به دلیل محیط و زمان و آنچه اتفاق افتاده است و جایی که در آن بود.”

عضو شورای نیک Pachota پیشنهاد کرد که Feinsod باید در نظر هر دو سوار-همراه با ونیز افسران پلیس و ثبت نام در وزارت شهروندان آکادمی به یاد چه افسران انجام و نشان دادن حمایت خود را از آژانس.

Feinsod گفت که او و Lavallee در حال حاضر مورد بحث است.

عضو شورای جو Neunder که با استفاده از ونیز اداره پلیس آرم خود را به عنوان زوم کردن زمینه این دیدار اشاره کرد که او نشان داد این ویدئو به دو پسر خود را و استفاده از آن به عنوان “لحظه آموزش” از آنچه آنها باید انجام دهید زمانی که رعایت پلیس در عمل است.

Feinsod گفت که او برنامه ریزی شده به عذر خواهی دوباره در ژوئیه 14 جلسه شورای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>