ونیز مقامات ریز لحن 2020-21 بودجه

شهر ونیز انتظار دارد که به اواسط سال ترفند برای سال آینده هزینه های طرح به عنوان تاثیر COVID-19 واضح تر می شود.

ونیز — تنظیمات جزئی مانند تخصیص $381,000 در یک درصد مالیات بر فروش پول به خرید شش دستگاه خودرو ونیز پلیس و earmarks برای گزینه های احتمالی باید درآمد برای 2020-21 بودجه سقوط برجسته پنج شنبه ویژه بودجه جلسه ونیز شورای شهر.

شورای firmed برنامه برای 2020-21 سال مالی اجرا می شود که از اکتبر. 1 سپتامبر. 30, 2021 و همراه با آن پیش بینی شده $126.6 میلیون بودجه.

این بودجه خاص طراحی شده در پویا, مد, با سر گروه آماده به پاره در هزینه اگر به درآمد پیش بینی شده ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

این شهرستان در برگزاری این خط در زمان millage نرخ 3.70 میلز در شرایط فعلی هزینه اما همچنین اضافه کردن 0.66 میلز به صندوق خدمات پزشکی اورژانس.

که به معنی شهر نرخ مالیات باید 4.36 میلز برای سال آینده. اما این افزایش جبران خواهد شد حذف ساراسوتا کانتی اختصاصی اورژانس millage از 0.66 میلز. EMS millage پیش بینی شده است برای تولید $2.82 میلیون.

مالیات بر املاک و حساب برای $18.64 میلیون نفر از این شهر $36.57 میلیون صندوق به طور کلی. به طور کلی شهرستان صاحبان املاک پرداخت خواهد شد $4.36 per $1,000 در مشمول مالیات ارزش در مالیات بر املاک.

بدهی خدمات millage است که از کاهش 0.62 میلز به 0.5794 آسیاب و یا کمی کمتر از 58 سنت در هر $1,000 در مشمول مالیات ارزش است.

بسیاری از این جلسه صرف شد در پاسخ به سوال آورده تا در طول دو بودجه کارگاه های آموزشی از جمله غنی Cautero را پرس و جو در مورد آنچه هر یک درصد افزایش حقوق و دستمزد به معنی برای آینده صرف.

مدیر امور مالی لیندا Senne اشاره کرد که برای همه کارکنان در هنگام بازنشستگی و مزایا در میان هر یک درصد افزایش $254,279 — که بدان معنی است که کل 3.5 درصد افزایش حساب فقط برای زیر $890,000 یک سال است.

و اشاره کرد که افزایش خواهد مرکب در سال آینده شهردار ران Feinsod پیشنهاد این شهرستان در نظر بستن قراردادهای آینده به شاخص قیمت مصرف کننده به جای مذاکره یک درصد افزایش دهد.

مدیر منابع انسانی آلن بولاک گفت که حرکت نزولی تنها مطابق با افزایش دستمزد را به تورم فرسایش این شهر توانایی جذب و آموزش مجدد کارکنان.

در یکی دیگر از حقوق و دستمزد مربوط به حرکت شورای تعیین افزایش حقوق و دستمزد برای هر دو شهرستان مدیر اد Lavallee و شهر کارمند لری Stelzer در 3.5 درصد است که همان کارکنان.

در سال گذشته شورای منتظر بود تا یکی از دو نهایی بودجه کارگاه های آموزشی برای ایجاد خود را افزایش می دهد.

عضو شورای Mitzie Fiedler ساخته شده فشار به تخصیص یک درصد مالیات بر فروش پول برای خرید وسایل نقلیه پلیس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

برخی از افسران گشت هنوز هم های وسایل نقلیه — که اساسا مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دفاتر خود را با دیگر تغییرات است. این شهرستان شده است در حال حرکت به سمت این هدف به هر حال اما زمانی که همراه با اجتماعی فاصله نگرانی از COVID-19 بیماری همه گیر بهداشت ایمنی نگرانی هایی را نیز ذکر شده است به عنوان یک دلیل برای سرعت بخشیدن به روند.

این شهر به تازگی آموخته است که این امر هزینه قابل توجهی کمتر از پیش بینی به حرکت بخش خدمات عمومی به پلیس و گفت: Fiedler آن را عاقلانه به reallocate پول است که در غیر این صورت رفته اند که حرکت به خرید وسایل نقلیه پلیس.

آثار عمومی مدیر جیمز پرچ گفت: در بودجه کارگاه های آموزشی که این حرکت می تواند برای حدود $750,000.

شهر را نه به تجاوز millage رای در یک جلسه عمومی ژوئیه 14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>