ونیز بیمارستان منطقه ای در انتظار مشاور

مدیر عامل: تغییر اقتصادهای باعث reevaluation از طرح توسعه

ونیز — Venice منطقه ای Bayfront سلامت است که هنوز هم در یک الگوی برگزاری بیش از 18 ماه پس از دریافت تایید دولت برای ساخت یک بیمارستان جدید در شرق ونیز خیابان و هنوز هم باید بررسی تغییر بهداشتی-چشم انداز مراقبت های قبل از تصمیم گیری بعدی آن حرکت می کند.

ونیز منطقه ای Bayfront سلامت مدیر عامل شرکت کارن فوردهام تحویل داده است که اخبار به جمعیت تقریبا 700 نفر شنبه شب در پنجره گلف & باشگاه رودخانه جامعه انجمن سالانه تاون هال نشست.

چهار سال پیش ونیز منطقه ای و ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی سیستم هر دو موفق به دریافت گواهینامه نیاز از ایالت فلوریدا جدید برای ساخت بیمارستان در ونیز — که لگد کردن یک فرایند متعاقب آن چالش های قانونی به هر دو بيمارستان ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

اما پس از قانونگذاران دولت انجام دور با تمام گواهی نیاز فرآیند در تابستان گذشته ونیز منطقه ای شرکت مادر Franklin, تنسی مبتنی بر سلامت جامعه و سیستم تصمیم گرفتند به تامل و بازنگری تاثیر اقتصاد جدید — که در آن مراکز جراحی و مراکز تصویربرداری ساخته می شد — همراه با رقابت تخصص بيمارستان است که نمی خواهد مجبور به پرش از طریق همان اداری hoops.

“جدید وجود دارد مراکز جراحی ظاهر در این منطقه وجود دارد جدید مراکز تصویربرداری هستند که به ظاهر ما به وضوح می دانم که وجود دارد یک بیمارستان جدید ظاهر — ما آن را در حال بالا رفتن بسیار سریع — ما نیاز به ارزیابی بر اساس این تغییرات که در آینده” فوردهام گفت: از جمله اشاره به ساراسوتا یادبود سریع-افزایش پردیس در لورل جاده فقط در غرب بزرگراه میان ایالتی 75.

ونیز منطقه ای قرارداد با یک مشاور بین المللی در ماه سپتامبر برای کمک به شناسایی آینده رشد جمعیت نظرسنجی موجود بیماران و سایر ذینفعان و کاملا رک و پوست کنده است که هنوز جمع آوری اطلاعات.

“ما در حال جمع آوری این همه اطلاعات” فوردهام گفت. “من آرزو می کنم من می توانم به شما بگویم که من تا به حال یک جواب برای شما امروز من نیست — این قانون را تغییر فقط 7½ ماه پیش و ما در حال کار را از طریق آن.”

سال آینده او انتظار می رود که پاسخ ها در آینده گسترش و نوسازی برنامه های.

در حال حاضر هر چند فوردهام گفت: این بیمارستان است که تمرکز بر بهبود مراقبت از بیمار و پیش بینی ادامه افزایش زمانی که بعد از رتبه های منتشر شده توسط سازمان ملی leapfroggroup.org.

“جدید leapfrog رتبه های آینده خواهد شد در مدت کوتاهی و من می دانم که ما نمرات را بهبود آن را به عنوان مربوط به بیمار ما نتایج” فوردهام گفت. “ما هنوز هم زمین خود را در پیچ اناری و در حال حاضر ما در حال حرکت و یا فشار دادن هر گونه آلودگی و آن را به عنوان مربوط به آن قطعه از اموال.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

بعد از آن در برنامه شارون Roush جمهور از ساراسوتا بیمارستان یادبود-ونیز با شور و شوق صحبت در مورد یک پیش بینی باز در سه ماهه چهارم سال 2021.

بیمارستان که باز خواهد شد با 110 خصوصی بیمار تخت و 28 اورژانس سوئیت در نهایت می تواند گسترش به 300 تخت.

هر دو مدیران همچنین ارائه به روز رسانی در چگونه خود را برای بیمارستان ها در حال دست زدن به Coronavirus با نام مستعار COVID-19.

Fordham تاکید کرد که فقط به عنوان با هر گونه بیماری عفونی مواجه می شوند در مراقبت های بهداشتی جهان, کارکنان میز تمرینات برای آماده سازی.

“ما تمرکز بر حفاظت از بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی,” او اضافه شده است.

Roush بعد اشاره کرد که بیماران در حال آزمایش برای انواع ممکن است ویروس ها و عفونت ها.

“تنها کسانی که حکومت همه چیز را ما می فرستید اضافی غربالگری,” او گفت:.

Fordham که در یک شب هنگامی که آرنج شیپور خاموشی و مشت برجستگی شد اسمی تبریک اغلب ارائه یک سنتی دست دادن و سپس بعد از آن به یاد مخاطب است که دست شستن یکی از بهترین دفاع در برابر COVID-19 و آفات دیگر.

“اولین و مهمترین لطفا مطمئن شوید که شما شستن دست های خود را برای 20 ثانیه زیر آب گرم را با صابون و یا الکل استفاده فوم,” او گفت:.

در علاوه بر این به بیمارستان, اخبار, برنامه ای برای گسترش 1.6-کشش مایل از لورل جاده بین شوالیه دنباله جاده و پیچ اناری بلوار برجسته شب نشست.

پت نیل جمهور نیل جوامع صحبت در مورد شرکت خود را تجربه در ساخت جاده ها به عنوان بخشی از یک مشارکت عمومی-خصوصی و گفت که برآورد هزینه ساخت و ساز باید در دسترس تا پایان سه ماهه سوم این سال است.

پیشنهاد جاده را از ویژگی های یک 33-پا گسترده ای متوسط به جای 56 اینچ لوله آب متعلق به صلح رودخانه تامین آب اقتدار 5-پا گسترده پیاده رو در سمت شمال و گسترده تر multiuse تفریحی دنباله یا MURT در سمت جنوب.

طرح تعریض جاده هنوز هم باید به طور رسمی و برنامه ریزی شده در ساراسوتا کانتی سرمایه بهبود برنامه است.

نیل گفت که برخی از کمک های مالی از جمله شهر و شهرستان تحرک هزینه را می توان اختصاص داده حالا بقیه که بودجه را از دولت آینده کمک های مالی و یک درصد مالیات بر فروش پول ارائه شده است که رای دهندگان تصویب گسترش زیرساخت های surtax در Nov. 2022 انتخابات.

با وجود که نیل شاد ارائه چپ برخی از شرکت کنندگان تحت تاثیر این است که جاده را گسترده تر شود این سال است. چند تن از کسانی که به نام ونیز عضو شورای شهر غنی Cautero — یک پنجره گلف & باشگاه رودخانه ساکن — به بحث در مورد اخبار خوب است.

سه شنبه Cautero تماس با رسانه های محلی به استرس است که هیچ جدول زمانی تعیین شده است برای شروع ساخت و ساز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>