ونیز دانشجو: فوق العاده موانع برای ایجاد یک تفاوت

زندگی به راحتی می تواند گرفته اند به طور چشمگیری متفاوت و کمتر امیدوار کننده به نوبه خود در چند مقاطع در Lorett Alarcon 18 سال.

به جای کلاس 2020 ونیز دبیرستان فارغ التحصیل شده است به مبارزه طلبیده انتظارات و شکست موانع کل زندگی خود را.

Lorett بود ترسو مهاجر که به مهد کودک دانستن دو واژه در زبان انگلیسی— “سلام” و “خداحافظ” — و فارغ التحصیلی پس از اتمام پیشرفته قرار دادن Capstone و دیپلم بین المللی مسیر شغلی دیپلم برنامه های.

اولین کسی که در خانواده اش به رفتن به کالج او است رفتن به معتبر کالج امهرست با 4.8 معدل و کامل بورس تحصیلی اعطا شده از طریق کمک QuestBridge.

Lorett خانواده مهاجرت از روستا در مکزیک در جستجوی یک زندگی بهتر برای دختر خود. اما شوک فرهنگی طاقت فرسا بود و او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به مهد کودک. Lorett وارد 5 ساله مهد کودک دانستن تمام مواد نشان داده شده است به او اما قادر به توصیف آن تنها در اسپانیایی.

“من معلم مهد کودک بود تا نوع” Lorett می گوید. “او ساخته شده مدرسه کار کردن برای من و از معلمان بزرگ به من کمک کرد تمام راه را.”

Lorett ثبت نام کرده بود در زبان انگلیسی برای سخنرانان از زبان های دیگر (ESOL) کلاس و به سرعت مسلط شد.

“من 6 بود وقتی که من به نام ESOL دانشجو از ماه, و من به یاد داشته باشید شوکه نگاه در من بابا صورت” Lorett می گوید خنده. “پدر و مادر من بوده است می ترسم من می خواهم قصور از من بوده است بنابراین منفی در مورد رفتن به مدرسه است.”

Lorett به دست آوردن تسلط در فرانسه و قصد دارد به یادگیری ایتالیایی در راه خود را به تبدیل شدن به یک polyglot. او ویژگی های او مهارت در زبان اولیه عشق خواندن زمانی که او خود را تنظیم زنگ برای ساعت 5 تا او را یک ساعت به خواندن قبل از مدرسه.

زمانی که Lorett 12 بود مهارت های زبان خود منجر به تغییر زندگی فرصتی است که او خودداری دور از در.

“پدر من داوطلب به من ترجمه برای کوبا شبان زمانی که آنها به کلیسا ما,” او می گوید: “اما من وحشت زده به در مقابل مردم است.”

Lorett فتح که ترس و آموخته های زیادی را به عنوان او سفر در سراسر فلوریدا ترجمه برای بازدید از کوبا شبان. او دوست داشت ترجمه برای “مردم واقعی” در زندگی واقعی تنظیمات بیشتر در نوشته ترجمه; و بیشتر به او آموخته است که در مورد کوبا فقر بیشتر الهام گرفته از او برای ایجاد یک تغییر مثبت در سوم کشورهای جهان.

“من احساس می کنم خیلی ممتاز بود و در این کشور و من فکر می کنم که پتانسیل برای ایجاد یک تفاوت برای مردم که به عنوان خوش شانس من بوده اند” Lorett می گوید.

Lorett نیست باید به فکر می کنم سخت در مورد چگونه او تفاوت خواهد بود. علاقه او در پزشکی ناشی از یک تصادف وحشتناک رنج می برد او زمانی که او 7. یک درخت خرما خرد او پا و استخوان بود به قرار دادن با هم و پای او بازسازی شده است. وجود نگرانی که آیا او را دوباره راه رفتن, اما پزشکان خوب و Lorett تعیین قرار داده و این نگرانی به بقیه. آن را در زمان یک سال, اما در حال حاضر او به پیاده روی خوب است.

Lorett علاقه در طب تمایل به کمک به کشورهای فقیر مهارت در زبان و اشتیاق برای از بین بردن موانع در جامعه گرد هم آمدند و در هدف خود به یک جراح اطفال و کار با پزشکان بدون مرز, پزشکی بین المللی بشردوستانه سازمان است.

او در اوایل شروع در ساختمان تجربه در زمینه های مورد علاقه. در دبیرستان Lorett شد رئیس جمهور فرانسه و اسپانیایی افتخار جوامع; رزمندگان (دانشجوی سال اول گرایش یاور); باشگاه عکاسی; و ما ناهار خوردن با هم ناهار باشگاه است که او آغاز شده به تمام دانش آموزان خوش آمدید, مکانی برای نشستن در ناهار.

Lorett همچنین تاسیس مدرسه او را ESOL تدریس خصوصی و گروهی مشغول به کار در یک بیمارستان محلی در بیمار سرپایی مراقبت های ويژه.

Lorett هیجان زده و کمی ترس به عنوان پدر و مادر او هستند که او را برای رفتن به ماساچوست است. این یک راه طولانی از فلوریدا. در فرهنگ بومی اقامت شما نزدیک است.

خانواده یکی دیگر از سنت که از زنان قوی است که سرپیچی از محدودیت.

“مادر بزرگ من بود یک فعال حقوق مدنی در مکزیک زمانی که زنان اجازه نداشتند به صحبت می کنند. که هرگز او را از مبارزه برای حق چیزی. او 90 در حال حاضر و هنوز هم صحبت کردن. من نام او و من می خواهم به زندگی می کنند تا او را مثال و انجام بخشی از من ساخت یک تفاوت در جهان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>