ونیز به اتخاذ ماسک قطعنامه

این شورا را رد کرد و حرکت به کارکنان صنعت فرمان اضطراری هر چند بدون یک جلسه ویژه حل می شود پس از عمل قبل از اوت. 25.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ونیز — Venice اعضای شورای شهر در روز سه شنبه وزن در در این سوال که آیا به دستور ماسک زمانی که آنها به اتفاق آرا تصویب کارگردانی کارکنان شهرستان به پیش نویس یک قطعنامه ترغیب شهروندان به پوشیدن ماسک.

مگر اینکه هیئت مدیره خواستار نشست ویژه قبل از آن را نمی خواهد رای گیری در مورد این قطعنامه تا زمانی که آن را در دیدار بعدی پس از تعطیلات تابستانی خود را در اوت. 25.

رای گیری در مورد این قطعنامه پس از یک حرکت توسط غنی Cautero کارگردانی کارکنان شهرستان به پیش نویس مناسب, موقت, ماسک فرمان شکست خورده در 4-3 رای با اعضای شورای Cautero, Mitzie Fielder و شهردار ران Feinsod در مخالفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

تمام اعضای هیئت مدیره که رای در برابر فرمان اشاره کرد که آنها تصمیم به پوشیدن ماسک خود را در حالی که در. عضو شورای نیک Pachota — که اعزام شده است از آغاز ماه آوریل به عنوان بخشی از فلوریدا بخش مدیریت اضطراری دولت Emergency Response Team — حتی عینک ماسک به دلیل محیط اطراف خود را در حالی که حضور زوم نشست.

Cautero که قرار دادن موضوعات از ماسک صورت در دستور کار ذکر شده, جامعه, ورودی, این واقعیت است که این شهرستان با توجه به دور بیش از 30000 رایگان ماسک و همچنین این واقعیت است که هر دو ساراسوتا و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اتخاذ کرده اند احکام به عنوان یک دلیل برای آوردن یک فرمان ،

ونیز رئیس پلیس تام Mattmuller در میان دیگران اشاره کرد که دندانه دار مرزهای این شهرستان که آن را دشوار است برای اجرای یک فرمان, به عنوان مردم اغلب نمی دانند که آیا آنها در داخل شهر.

بیش از یک نفر که ایمیل فرستاده نگرانی های خود را — با افتخار اعلام کرد که آنها ساکنان شهر که رای — در واقع ذکر شده آدرس خود را در محلات در unincorporated ساراسوتا کانتی.

دادستان شهرستان کلی فرناندز اشاره کرد که هر دو قایق داخل کشتی بازرگانی کلید و ساراسوتا ویژه دادرس فرآیندهای در محل برای مقابله با مدنی استناد در حالی که ونیز نمی کند.

Cautero اذعان کرد که هر فرمان کامل نیست اما گفت: “عامل مهم برای من این حس من است یک فرمان می تواند به عنوان یک تقویت مثبت از خوب بیشتر و همچنین ممکن است مانع از بیمارستان ما منابع را از غرق.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

ماسک بحث در واقع در آمد از سخنرانی های دکتر خولیو Gozalez و کارن فوردهام مدیر عامل شرکت ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت در مورد تاثیر COVID-19 در شهر و در بیمارستان است.

“وقتی که می آید به مرگ و میر در ساراسوتا کانتی تجربه ما این است که انعکاس نقاط کشور و سایر نقاط جهان که در آن ما جمعيت سالمندان بیشتر در معرض خطر گفت:” گونزالس که خلاصه ارائه خود را با یک اسلاید که اشاره کرد: ساراسوتا/ونیز شاهد افزایش; پویایی و علل این افزایش هنوز درک ضعیف; شده است وجود دارد افزایش در مرگ و میر مرتبط با افزایش موارد و ونیز منابع پزشکی در حال حاضر غرق شده است.

Fordham صحبت در مورد کار گروهی به نمایش گذاشته شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در ونیز منطقه از زمان شروع این بیماری همه گیر و همچنین نوآوری در جای خود قرار داده از جمله فشار منفی در واحد مراقبت های ویژه, اتاق, خارجی, اتاق مانیتورینگ و با استفاده از فلکس چادر به منظور افزایش ایمنی پرسنل در بالین است.

یک اسلاید در فوردهام را ارائه نشان داد که در ژوئیه 13, ونیز منطقه ای آزمایش شده بود 3,618 مردم و در نتیجه 83 نتایج مثبت است.

از آن تاریخ وجود دارد 13 COVID-19 مثبت بیماران در بیمارستان و یکی دیگر از 14 presumptive مثبت بيماران در حالی که نه کارکنان باید آزمایش مثبت است.

در مجموع سه نفر فوت کرده اند از COVID-19 در ونیز منطقه از زمان شروع این بیماری همه گیر.

بیست از بیمارستان 32 تخت ICU در حال حاضر در دسترس است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

نه گونزالس و نه فوردهام خواست این شورا برای اجرای اجباری ماسک فرمان.

پس از Cautero حرکت شکست خورده Pachota ساخته شده یک حرکت برای کارکنان به پیش نویس قطعنامه است.

عضو شورای هلن مور که seconded که گفت که او امیدوار است این امر می تواند به شدت دقت کنید به تاکید است که “ما در حال دفاع از این شهر موقعیت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>