جانباز ‘امروز’ نمایش ’20/20′ سخنگو هیو فراز می میرد در 99: گزارش

هیو فراز که تحویل صاف و گرم رفتار منجر به هفت دهه فعالیت حرفه ای در تلویزیون, اخبار و بحث در, درگذشت, شنبه در سن 99 با توجه به گزارش های واشنگتن پست و نیویورک تایمز.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به تکرار برای فراز.

از صبح تا شب Downs2/14/21 تبدیل به یکی از تلویزیون های ترین چهره های آشنا در یک نقطه نگه داشتن رکورد بیشترین ساعت – 10,000 – در مقابل دوربین تلویزیون (یک رکورد بعد از آن شکسته و امروز برگزار شد با Regis Philbin).آیا ما doublecheck که آیا Philbin هنوز رکورد ؟

او co-لنگر ان بی سی “امروز” نشان می دهد از سال 1962-1971 اما احتمالا بیشتر به یاد او 21 سال به عنوان شرکت میزبان از ABC شب newsmagazine “20/20” (هر دو در کنار باربارا والترز) و امضای خود را ثبت کردن: “ما در تماس باشید تا به شما در تماس باشد.”

و او باقی ماند و حتی پس از بازنشستگی رسمی خود از “20/20” در سال 1999 انجام voice-over وظایف برای تعدادی از فیلم های مستند و ویژه از طریق 2000s. “خدای من, من می خواهم به دروغ در ساحل برای شش هفته گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز در بازنشستگی خود را. “اما من می دانستم که در پایان ساعت اول من می خواهم به فکر چیز دیگری به انجام, و من می خواهم شروع به انجام آن است.”

متولد در اکرون اوهایو, تاریخ, تاریخ از متوسط سال های شکل گیری. او خود را شروع کردم در رادیو در دیترویت و شیکاگو – “من فکر کردم تلویزیون هر چیزی که قرار بود به ماندن,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “من مشاهده آن را به عنوان یک حیله مانند 3D” – قبل از پریدن به پر جنب و جوش رسانه های جدید در سال 1949 به عنوان گوینده در کودکان و نوجوانان کلاسیک’ عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد “Kukla Fran و Ollie.”

او به عنوان گوینده برای یکی از اولین برداشت از ان بی سی “امشب نمایش” با بازی جک Paar در اواخر دهه 1950 و اوایل 60s. او راه اندازی یکی از ’60s محبوب ترین در طول روز را نشان می دهد حافظه تطبیق بازی “تمرکز” خدمت به عنوان میزبان برای بیش از 10 سال حتی به عنوان او ادامه داد: “امروز” وظایف. و او میزبانی PBS’ “زنده از مرکز لینکلن” پخش برای خیلی از ’90s.

“فراز بود و در واقع اوایل پیشگام در صنعت سرگرمی است که یکپارچه به نظر می رسد به ترکیب, اخبار و سرگرمی” گفت: علامت Jurkowitz پروژه برای برتری در روزنامه نگاری “اطمینان آرام و صاف و ابریشمی تلویزیون استعداد است.”

فراز’, همسر, اموزش شاهین فراز او در سال 1944 درگذشت در مارس 28, 2017, در سن 95.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>