تصویری: ساراسوتا مرد گفته ‘پمپاژ-پانچ’ عقاب آمریکایی دالاس Goedert

Goedert بود در باغ وحش بار در آبردین, داکوتای جنوبی در روز جمعه هنگامی که عقاب تنگ پایان بیهوش شد با یک ضربه او را نمی بینم آینده.

ساراسوتا مرد متهم شده است با ساده حمله در یک حادثه اوایل صبح روز شنبه که در آن اعتقاد بر این است قربانی شد NFL بازیکن دالاس Goedert.

Goedert بود در باغ وحش بار در آبردین, داکوتای جنوبی در روز جمعه هنگامی که یک درگیری صورت گرفت و عقاب تنگ پایان بیهوش شد با یک ضربه او را نمی بینم آینده.

در اینجا تصویری از عقاب’ TE دالاس Goedert بودن طفل شیرخوار پانچ در باغ وحش بار در آبردین, S. D., via @SamStompy. pic.twitter.com/2DeuvDy67s

— Adam Schefter (@AdamSchefter) 21 ژوئن 2020

“در حدود 1:07am در 06/20/2020 آبردین پلیس در پاسخ به 1000 بلوک از خیابان اصلی جنوبی با اشاره به حمله” آن گفت:. “کشف شد که یک نر بالغ بوده و پانچ در صورت. مرد منتقل شد به avondale estates سنت Lukes بیمارستان جایی که او تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد.

“تحقیقات منجر به دستگیری Kyle داگلاس Hadala سن 29 از ساراسوتا ، او به اتهام ساده و حمله.”

Goedert است گفت: برای انجام خوب و از بیمارستان مرخص شد. مدت کوتاهی پس از این حادثه.

گزارش وجود دارد که Goedert شد طفل شیرخوار پانچ و تصویری در گردش آنلاین به نظر می رسد که برای حمایت از. این نشان می دهد یک مرد مسابقه در از یک طرف قاب و مشت زدن مرد دیگری که متناسب با Goedert را شرح و به نظر می رسد مانند او.

این ویدئو نشان نمی دهد که چه اتفاقی افتاده که منجر به این حادثه.

با توجه به یک گزارش از Philadelphia Inquirer, یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت: Goedert “بود که با برخی از دوستان و خانواده و دو بچه نگهداری می شود گفت: بی احترامی چیز است.” این منبع گفت Goedert رفت به “به آنها بگویید به لرز” و پانچ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>