روستا در این جزیره نام مدیر عامل جدید

هیئت امنا تصمیم گرفتند به ترویج افسر ارشد عامل داگ Feller برای پر کردن مدیر عامل خالی.

ونیز — روستا در این جزیره هیئت امنا تصمیم به ارتقا از درون برای پر کردن نیاز به یک جدید اجرایی و شنود گذاشته فعلی COO داگلاس Feller که رسما عهده دار نقش جولای 2.

“من بسیار هیجان زده در مورد فرصت” Feller گفت. “این هیجان انگیز است و ما به دنبال به جلو به تمام چیزهای خوب در اینجا در روستا در این جزیره است.

Feller موفق خواهد شد جوئل اندرسون که حدود چهار و نیم سال به عنوان مدیر عامل شرکت بین دسامبر 2015 و در این ماه هنگامی که او را ترک برای تبدیل شدن به عامل اصلی از LifeStar زندگی, LLC.

“داگ یک رهبر واقعی است که به خوبی مورد احترام ساکنان و کارکنان و خانواده ها و دیگران درگیر با ایجاد کرد در جزیره” برگرد. دکتر برایان آرمن رئیس روستا در این جزیره هیئت امنا گفت: در یک بیانیه آماده. “او زندگی می کند زندگی خود را با صداقت و بسیار مورد توجه در اصول است که منعکس کننده جامعه ما ماموریت و ارزش و هدف است. داگ ادامه خواهد داد به رشد روستا در این جزیره در وزارت ما برای خدمت به ساکنان کارکنان و جامعه است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

روستا در این جزیره غیر انتفاعی ادامه-مراقبت از بازنشستگی جامعه که در آن مردم زندگی می کنند به طور مستقل در آپارتمان و کلبه و سپس انتقال به محله های با پرستار کمک به نیازهای خود حکم.

Feller استخدام توسط Anderson در اوایل سال 2016 و ترویج شد و به افسر ارشد عامل در ماه ژانویه 2018.

اتصال خود را می رود کمی عقب تر از آن است. آنها برای اولین بار معرفی شد به هر یک از دیگر توسط هری روی ناچاری, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Plymouth, بندر در یک کنفرانس و دو نگه داشته در تماس باشید.

Feller با سرکشی به پروژه های خاص در بندر پلیموث قبل از تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور از خدمات بهداشتی و درمانی برای وست روستای مراقبت مداوم جامعه بازنشستگی در فورت, Alabama.

پس از اندرسون در زمان بیش از در روستا در جزیره او شروع به صحبت با Feller مورد برنامه ریزی برای نوسازی و گسترش در ونیز.

“من فکر کردم آن را بسیار هیجان انگیز و فوق العاده فرصت” Feller گفت. “من و همسرم و بچه ها بسته بندی شده و به فلوریدا نقل مکان و من اینجا هستم.”

او برای حمایت از جامعه $100 میلیون نوسازی و گسترش آن 16.5 هکتار پردیس در جزیره ونیز.

اندرسون در تهیه بیانیه ستایش Feller خود را برای سبک رهبری و تعهد به روز-به-روز عملیات برای مراقبت از ساکنان و کارکنان و چشم انداز.

Feller گفت: او یک دست در فرد است.

“من این نوع که دوست دارد به نشستن در پشت میز در تمام طول روز,” او اضافه شده است. “من عاشق گرفتن و تعامل با همه. من لذت بردن از که احتمالا بیشتر از هر چیزی است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

برای آینده نزدیک Feller گفت: هدف این است که برای ماندن در دوره با برنامه در محل در روستا در این جزیره است.

“ما همیشه به دنبال انجام ماموریت ما در اینجا,” او اضافه شده است. “این که آیا آن را در اینجا در محوطه دانشگاه و یا این که آیا آن خارج است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>