روستا در این جزیره با استقبال اعضای هیئت مدیره

روستا در این جزیره ادامه مراقبت از جامعه بازنشستگی در ونیز استقبال پنج عضو جدید به هیئت امنا. پیوستن به 2020 ایجاد کرد در جزیره هیئت امنا کارن طبقه, Tom Hanks, پری Korzen دکتر متی ذرت و برگرد. دکتر رابرت Mursch.

کارن طبقه بازنشسته است این مشاور که مشغول به کار به عنوان یک کسب و کار تحلیلگر و مدیر پروژه در انواع صنایع از جمله بیمه بهداشت و درمان و تولید و خرده فروشی و منابع انسانی است. طبقه دارای مدرک کارشناسی ارشد در طراحی و توسعه نرم افزار از دانشگاه سنت توماس.

تام هنکس یک حسابدار خبره عمومی با جوان هنکس & هنکس حسابداران رسمی در ونیز. هنکس به دست آورده کارشناسی ارشد خود را در رشته حسابداری و متخصص در مالیات از دانشگاه ایالتی فلوریدا. پس از بازگشت به ونیز او درگیر شد در جامعه با خدمت در هیئت مدیره از دیگر سازمان های غیر انتفاعی از جمله ونیز-Nokomis دوار و برادران بزرگ و خواهران از آفتاب ساحل.

پری Korszen گواهی برنامه ریز مالی با Korszen گروه مالی Raymond James. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه فلوریدا Korszen راه اندازی شد به عنوان یک افسر در ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی. او به عنوان فرمانده جوخه برای مبارزه با تدارکات گردان 2 در افغانستان است. Korszen همچنین داوطلبان با افسران نظامی انجمن ساراسوتا از سربازان جنگ های خارجی و برادران بزرگ و خواهران از آفتاب ساحل.

دکتر متی ذرت بنیانگذار و رئیس سلامتی افسر 65 Plus: مرکز فعال پیری است. ذرت دارای یک دکتر فیزیوتراپی درجه از A. T. هنوز هم دانشگاه و هیئت مدیره گواهی فیزیوتراپیست سالمندان با بیش از 20 سال تجربه در کار با افراد مسن.

این کشیش رابرت Mursch بازگشت به خدمت در هیئت مدیره. Mursch بازنشسته به عنوان یک کشیش متروپولیتن نیویورک کلیسایی به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا (ELCA) در دسامبر 2005. Mursch دریافت درجه دکتری از وزارت شبانی مشاوره از مسیح حوزه علمیه در لوتری دانشکده الهیات در شیکاگو است. Mursch و همسرش, Ausma ساخته شده ونیز خود را تمام وقت در سال 2006.

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im