VIN مردم: دهه پس از تصادف, جوان, پدر و سابق گاو دریایی طوفان سهام زندگی درس

زندگی خوب است برای Austin جنسن.

او و همسرش کورتنی که 2 سال با پدر Raelyn هستند انتظار یک پسر بچه در ماه ژوئن.

آنها یک خانه جدید در Ellijay.

کار خود را در پزشکی ورزشی است که قوی به عنوان یک مجوز فیزیوتراپیست دستیار و گواهی استحکام و مطبوع متخصص.

“من برکت” 31 ساله گفت.

او در واقع.

آن را 10 سال پیش آخرین پنج شنبه که جنسن بود به طور جدی زخمی در یک تصادف اتومبیل در بوکا راتون. سابق گاو دریایی طوفان همه دولت linebacker شد با سه دانشگاه فلوریدا آتلانتیک فوتبال هم تیمی های مسیر به این تیم ضیافت جوایز زمانی که فورد اکسپلورر بود کوتاه در I-95 کوه در می رم از آن چندین بار و بیرون آوردن او را. دیگران شد OK.

جنسن را آسیب شد و تهدید کننده زندگی — دو جمجمه شکستگی و خونریزی در ساقه مغز, چهار لگن شکستگی — در عین حال به لطف تناسب اندام خود را و مداخله الهی او جان سالم به در برد. و پس از ماهها دشوار ناتوانی و ابراز حمایت جامعه او قادر به عقب بر گردیم روی پای خود و دارای رونق بوده است.

“من به اشتراک گذاری داستان من هر روز با هر یک از بیماران من و آن ضربات آنها را دور من حتی صحبت کردن به آنها” جنسن گفت. “آنچه من چه من غلبه آن کمک می کند تا بسیاری از بیماران الهام بخش آنها را زمانی که آنها نیاز به کمی فشار. من به یاد داشته باشید که تمرینات من تا به حال به انجام وقتی که من rehabbing بنابراین من می تواند مربوط. من به آنها شواهد چرا من با داشتن آنها را به انجام این تمرینات و چرا آن کار می کند. این یک مکالمه خوب است.”

جنسن بود که یک جامد ایمنی در FAU اذعان می کند او شگفتی اگر حادثه تا به حال اتفاق افتاده است ؟ آن را برش های کوتاه رویاهای خود را از NFL.

“چه می شود اگر ؟ من می توانید انجام دهید که برای همیشه اگر من می خواهم به,” او گفت:. “من تیمی را در NFL. آن را نیش هنگامی که شما فکر می کنم در مورد همه “چه ifs” اما من همیشه دنبال با نگاهی که در آن من در حال حاضر و آنچه که من را وادار به انجام کمک به مردم خیلی بیشتر از من می تواند در غیر این صورت و در یک خانواده بیش از حد.”

• می گویند این طوری نیست! یک و تنها Nunzie Marinelli ضربه بزرگ 9-0. ممکن است او برای همیشه لطفا برای جوان ماندن.

• در مرتع پرورش احشام لیکوود بالا را نیک استنلی و مونا جین میانه را لیلا وارد شد و برندگان در پلمتو جوانان مرکز 19 سالانه مارتین لوتر کینگ جونیور مقاله و سخنرانی ” مسابقه.

• سابق میامی اوهایو فلش مایک اسمیت 39 است. دوباره.

• بنابراین گله دار و حفاظت از منابع طبیعی جیم Strickland.

• و مربی Kimlyn ویلسون.

• بازنشسته دندانپزشک از Irv Zamikoff بیش از حد.

• سلام به سام Donisi بود که فقط توسط افتخار برادنتون اداره پلیس برای 35 سال به عنوان مودی ابتدایی عبور از گارد.

• تعظیم به هدر Aufderheide دکتر Maura Buete جنیفر Fescemye رنه جانسون Maryellen Klements, Shayna Lohbauer امی Philpot, Mike Smith and Ashley وارنر. آنها شامل کارکنان گاو دریایی یادبود بیمارستان سرپایی مراقبت از زخم و پرفشار کارکنان برنامه و دریافت کنندگان MMH قلب قهرمانان جایزه فوریه.

• که 20 سال از سعادت wedded برای امی و Greg Davis.

• ژانویه Gettel خودرو #ManaTeach تصویری برنده شد Kinnan ابتدایی دانیل اونز.

• آه آه! اندرو Ramthun ضربه بزرگ 3-0!

Vin مردم: Vin مردم اجرا می شود و روزهای یکشنبه. ایمیل Vin Mannix در [email protected] تماس بگیرید و یا 941-962-5944. توییتر: @vinmannix.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de