فهرست شهرهای حوله تن پوش resplendence و شهر های کوچک شعر در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

در حال حاضر است که هر کس خود quarantining و coronavirus است تنها موردی که در این شهر احساس می کند خالی است. جاده ها خالی هستند. کسب و کار بسته شده است. این فروشگاه در حال لخت. این یک هولناک زمان.

هیچ چیز دست نخورده است COVID-19 و صحنه موسیقی محلی رنج می برد. خبر خوب این است شما می توانید آن را پشتیبانی از پناهگاه خود را با تماشای این هفته را کشت فیلم های جدید.

بن Greenwald – “خاک” (PREMIERE)

St. Paul نوازنده بن Greenwald آزاد رکورد جدید خود کاملا عجیب و غریب جانور یک آهنگ در یک زمان هر سه شنبه تا پایان ماه آوریل است. ای کاش شما نگاه کنید که خود برنامه هم راستا کاملا با محلی فریم. آخرین در این چشم انداز دوربرد “خاک” بد بو مصنوعی هیولا است که می آید همراه با اشباع فیلم سهام از ’50s زنان خانه دار است. شما باید تصور کنید که این چیزی بود که آن را مانند گرفتن سیاه و سفید زیبایی و استنشاق تمیز کردن دود برای هشت ساعت در روز است.

مارک Conklin ft. برایان لارسون – “روزی”

مارک Conklin نمی تواند fuckin’ بخوان. که یک انتقاد, آن را صریح پیام ترانه سرا 2018 رکورد فقط نمی تواند آواز: Midlife Crisis غرور آلبوم از پسر تصادفی. اما او در واقع می تواند نوشتن یک لحن و او داوطلب خدمت سربازی خواننده برایان لارسون برای رساندن این پیام بر “روزی.” این آهنگ نشاط vindication. Conklin اشعار درخشش با عزم که به زودی کسی را ببینید نبوغ خود را از طریق تمام لایه های ابهام. کمدین جف Pfoser اعمال خود نا امیدی بازی در 10 نقش در این ویدئو هر پوچ تر از گذشته است.

Aitas – “شهر کوچک گوجه فرنگی”

مینه سوتا مرکزی را Aitas آمد تا در شهرهای کوچک و آنها آشنا هستید با این محدودیت ها از ماندن در همان محل تمام زندگی خود را. “شهر کوچک گوجه فرنگی” reckons با رکود رویای آمریکایی سرخوردگی که در تراوش پس از کار یک روز تغییر. در حالی که وجود دارد برخی از سحر و جادو به هر لحظه بی خیال روستایی تفریح مقابله با حسرت به بسته ون سرمایه گذاری و هرگز به عقب نگاه.

LNJAY – “سیاه پرواز 2 (مقدمه)”

ما شده ایم شامل ویدئوها از جنوب مینیاپولیس گروه هیپ هاپ LNJAY در محلی فریم در شش سال گذشته و در آن زمان روح عموزاده تکامل یافته اند تا حد زیادی. بعد از adieu آنها منتشر شد اولین رکورد, سیاه 2 پروازدر روز جمعه. انتشار در آمد با یک نام تجاری جدید تصویری برای باز کردن آهنگ های R&B مدیتیشن کارگردان NewSchoolMedia. این آهنگ می سازد به طور پیوسته هر دو Latasia و Jasharee سن شروع صداسازی بازتابی با پیش بینی به عنوان دوربین محافل آنها را در محلی از زمین بازی.

میراث گروه هنر – “Northside – از زشت”

ما نزدیک این هفته با عشق بیشتر از Northside. شمال بالا, معلم, Samuel ویلبر است که امید را به میراث هنر به ادینبورگ در این تابستان به گسترش محبت پیام “Northside – از زشت” در سال 2020 حاشیه جشنواره, به طوری که آنها با هم قرار دادن این ویدئو به کمک خود باعث. آنها گروه نیاز به منظور بالا بردن $150,000 برای سفر, بنابراین اگر شما لذت بردن از ویدئو و توانمندسازی آن را به ارمغان می آورد شما می توانید کمک مالی خود را به علت در اینجا.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>