ویروسی تصویری از پل اعتراض در برانسون را نشان می دهد زن تجلیل KKK

تصویری از یک زن که نشسته بود در پارکینگ Dixie Outfitters یکشنبه شب در طول یک زندگی موضوع اعتراض ویروسی رفته است. از بعد از ظهر دوشنبه این ویدئو بیش از 100,000 نمایش و به اشتراک گذاشته شده بیش از 3500 بار. در توییتر این ویدئو مشاهده شده است بیش از 2.4 میلیون بار.

در این ویدئو یک زن نشسته بر روی درب عقب اتومبیل از یک کامیون با یک مؤتلفه پرچم متصل شده و یک استتار را امریکا بزرگ دوباره کلاه به گرم رویارویی با یک زندگی موضوع نشان دهنده.

.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .قراردادن ظرف شی .قراردادن-کانتینر جاسازی { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

که گفت: اخبار-رهبر نام او کتی بنت از برانسون ایستاد و فریاد زد: به تظاهر کنندگان “من تدریس خواهد شد grandkids من به همه شما متنفرم.”

سپس او گفت: “در این” و کفن خودش با مؤتلفه پرچم. بنت پس از آن تبدیل به اطراف ساخته شده یک مشت و گفت: “KKK باور است.”

لحظه ای بود که در فیلم گرفتار شده و به اشتراک گذاشته شده بیش از 3000 بار در Facebook.

رپ تهیه کننده و بازیگر Ice T توییتی یک تصویر از بنت دوشنبه بعد از ظهر.

بیش از 100 نفر را به پیاده رو و پارکینگ در مقابل Dixie Outfitters در برانسون در روز یکشنبه. بیش از 65 وجود دارد برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش و اعتراض به فروشگاه. نزدیک به 50 نفر آمد به پشتیبانی فروشگاه و مؤتلفه پرچم.

در زمان گرم فریاد مسابقات را شکست اما برانسون افسران پلیس ایستاده بود و بين دو گروه و تظاهرات مسالمت آمیز به پایان رسید حدود 7:30 p. m.

این دومین Black Lives Matter اعتراض به برگزار می شود در نزدیکی Dixie Outfitters.

سازمان دهندگان گفتند که آنها تصمیم به اعتراض در نزدیکی فروشگاه, پس از خواندن 2015 اخبار-رهبر داستان در مورد صاحبان فروشگاه’ تاریخچه با Ku Klux Klan.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>